איך אימון אישי יכול לעזור לכם לחיים טובים יותר?

תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תוכן שיווקי

מודעות עצמית גבוהה מהווה כיום חלק חשוב ביותר מההוויה היומיומית שלנו. אם בעבר אנשים רבים היו נודדים לאורך חייהם מבלי לחשוב יותר מדי, היום כל האנשים שואלים את עצמם: מי אני? מה אני רוצה? כיצד לממש את כל השאיפות שלי מבלי להקריב היבטים נוספים של החיים?

אין תשובות אחידות לשאלות אלה, ועובדה זו עשויה להיות מעט מלחיצה. אך באמצעות התעמקות בנושאים אלה אפשרות להגיע לתובנות מפתיעות וממלאות אנרגיה ואופטימיות. אימון אישי של רונית כהן תמיר מאפשרת לאנשים, בני נוער, זוגות וקבוצות להגיע לרמה גבוהה יותר של הגשמה אישית, זוגית, משפחתית וקבוצתית.

מדוע אימון אישי כל כך חשוב בימינו?

אנו חיים בתקופה מורכבת ביותר, שבה שום דבר כבר לא ודאי. בעבר הכל היה פשוט: מתחתנים ומביאים ילדים, לומדים, מוצאים מקום עבודה יציב, לוקחים משכנתא, עובדים עד הפנסיה. היום נראה שיש הרבה יותר אפשרויות, אך פסיכולוגים מזמן בדקו את ההשפעה שיש לאפשרויות הרבות על הרוגע הנפשי של האדם וגילו שההשפעה הזאת לא תמיד חיובית. שינה איינגר במחקרה גילתה שאנשים שנאלצו לבחור סוג אחד של ריבה מתוך 6 היו הרבה יותר מרוצים מאלה שבחרו סוג מתוך 24. ככל שיש יותר אפשרויות, כך אנו חוששים יותר שיש דברים נהדרים וטובים יותר שאנו מפספסים. לכן פעמים רבות המטרה של האימון האישי היא קודם כל לחשוף מה חשוב לנו, וללמוד להתמקד על זה בצורה שתאפשר לנו לחוות מימוש אישי ומקצועי, מבלי להרגיש שפספסנו משהו בגלל הבחירה שעשינו או לעיתים קרובות עקב העובדה שבחרנו שלא לבחור אלא פשוט הלכנו עם הזרם. במסגרת התנהלות החיים המודרנית, האפשרות לעבור אימון אישי דומה מאוד ל"חישוב מסלול מחדש", פסק זמן שנותן ראייה רעננה יותר על החיים, מאפשר לעשות חשבון נפש ולהסיק מסקנות. מה שחשוב לזכור, זה שלעולם לא מאוחר מדי לעשות שינוי!

אימון אישי ברזולוציות שונות - אימון אישי לחיים, אימון אישי לזוגיות, אימון אישי לנוער

ניתן למצוא יתרונות רבים בכל סוג של אימון אישי עם רונית כהן תמיר, וניתן לעבור אימון זה בכל רמה, בהתאם לשלב שבו אתם נמצאים בחיים והשאיפות שהכי חשובות לכם ברגע זה. אימון אישי לחיים מאפשר לבדוק את המטרות שלכם באופן כללי ולהגדיר את הדרכים שבהן תלכו על מנת להשיג אותן. אימון לאישי לזוגיות מיועד לאנשים שמחפשים את הדרך לשלב בין הצלחה בחיים לבין חיים אישיים מאושרים. למרות שלכאורה לא צריכה להיות סתירה בין השניים, פעמים רבות אנשים מוצאים את עצמם מקריבים את הזוגיות למען החיים המקצועיים, או לא מצליחים לנהל מערכות יחסים תקינות (נפילנ לדפוס של ניסיון לבנות זוגיות עם אנשים מתעללים או אדישים).

בני הנוער כיום חשים לחץ גבוה מאי פעם, מה שגורם לעיתים לביטחון עצמי ירוד ואפילו מעין קיפאון שמונע מהם לנסות ולהצליח בתחומים שונים בחיים. בשלב עדין זה בחיים, הכוונה אישית של רונית כהן תמיר עשויה להיות הדחיפה\ליטוף הדרוש על מנת לאדם יהיה מספיק כוחות ומספיק ביטחון על מנת לפנות לדרך הנכונה, להפסיק סבב של פגיעה עצמית, לעשות צעד חשוב לקראת הקבלה העצמית, ויצירת תנאים נפשיים נוחים ומחוזקים להתמודדות עם כל מה שהחיים מכינים בשנים הבאות.

כך, אם גם אתם נמצאים בשלב בחייכם שאתם מרגישים שקצת סטיתם מהדרך שיועדה לכם ולא ברור כיצד למצוא את השביל שיוביל אתכם לאושר פנו לפגישת ייעוץ עם המאמנת האישית רונית כהן תמיר.