כל מה שצריך לעשות בשביל חתונה מושלמת!

תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תוכן שיווקי

ככל שהצעד הזה צפוי, למרות שכבר שנים אתם ביחד והצהרתם עשרות פעמים שמיד לאחר הלימודים תעשו את הצעד המחייב, בין אם הוא כרע ברך והניח לפנייך טבעת מרשימה ובין אם קיבלתם החלטה שכלתנית בשיח לפני השינה, ההחלטה להינשא היא ההחלטה המרגשת ביותר שניתן לקבל, ומטח הברכות והתגובות שלאחריה אך מוסיף על ההתרגשות הגדולה.

ארגון חתונה הוא עבודה במשרה מלאה

יחד עם הברכות הנלהבות והחיבוקים החמים מגיעות גם השאלות: "כבר יש תאריך?", "ידעתם שלהתחתן בחורף זה יותר זול?", "אולם אירועים או גן?", "להקה או תקליטן?", ובמהרה אתם מבינים כי ארגון חתונה הוא עבודה במשרה מלאה שהולכת לעמוד בראש מענייניכם בחודשים הקרובים. מארגני חתונות מקצועיים יציעו לכם את השירות מכף רגל ועד ראש ויבטיחו הפקה מושלמת, אולם שלא תטעו, ביכולתם לחסוך מכם את ההתרוצצות, את שיחות הטלפון, את השוואת המחירים ואפילו את שליחת ההזמנות, אולם קבלת ההחלטות תיוותר בידכם על כל המשתמע מכך.

ההחלטה הראשונה שתקבלו היא האם לקחת על עצמכם את ארגון החתונה כולה מאלף ועד תו, ולקחת סיכון כי עבודת הסטאג' שלכם בתחום הפקת אירועים תהייה הערב החשוב בחייכם, או להניח את העניין בידי מפיקי חתונות מקצועיים ומנוסים בעלי קשרים עסקיים רבים ומועילים עם מיטב הספקים, שליוו מאות אירועים, שילבו אטרקציות לחתונה על פי אופי האירוע ומביאים מערך שלם של קשרים ויכולת ארגונית מעולה?

למרבה ההפתעה ארגון חתונה באמצעות מפיקי חתונות לא רק שאינה יקרה יותר מחתונה המתארגנת בהפקה עצמית, אלא שבלא מעט מקרים נמצאה אפילו כחסכונית יותר. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שספקי השירות השונים לחתונה: צלמים, צלמי מגנטים, עיצוב חופה, די- ג'יי, להקות, שולחנות משחק ומולטימדיה, קיר הוליווד, מכונות עשן, ועוד לא מעט אטרקציות שונות, מעניקים מחירים מיוחדים ומוזלים למפיקי חתונות הסוגרים מולם מספר אירועים בחודש, הרבה מעבר למחיר שביכולתם להעניק לזוג הצעיר, שמתחתן בסך הכל פעם אחת.

לאחר הבחירה באדם המקצועי ביותר שיוביל את ההפקה תגלו כי החתונות המסורתיות בהן ההתלבטות הייתה בין תקליטן ללהקה ובין בורקס לדג למנת הפתיחה עברו מן העולם, וישנן לא מעט אפשרויות להפוך את החתונה שלכם לייחודית ובלתי נשכחת. הדבר החשוב ביותר הוא ליצור התאמה בין המאווים והצרכים שלכם, כזוג העומד להינשא באירוע מרגש ושמח, לבין קהל האורחים המיועד. זיקוקים לחתונה, בלונים מתפוצצים, בובות אלכוהול, מופע כנריות ועגלת בר מתוקים מעוצבת, הם רק חלק מן האפשרויות הניצבות בפניכם לשילוב בחתונה, במטרה להלהיב את האורחים ולהעצים את השמחה. נוסף לאלה כמעט כחלק מכל חבילת בסיס נמצאים צלמי המגנטים, המשוטטים בין האורחים השמחים, מצלמים אותם ומותירים בידם מזכרת מרגשת מערב האירוע. שדרוג לצילומי המגנטים הבסיסיים הם תאי צילום, מראת סלפי או קיר הוליווד, המאפשרים כולם צילום מגנטים באמצעות אביזרים, רקעים שונים ואף שילובי גרפיקה היתולית ומשעשעת.

במידה ובחרתם לשלב זיקוקים לחתונה באירוע שלכם, חשוב שתבחרו בקפידה את הספק המתאים, שידע להעניק מופע זיקוקים מרשים ומלהיב, אך חשוב לא פחות מכך, לעמוד בכל תקני הבטיחות הנדרשים ולהתאים את עצמו למקום ולתנאים הסביבתיים, בהכנה מראש.

בניגוד לנהוג לחשוב, מה שהופך חתונה לבלתי נשכחת ומלהיבה בעבור האורחים, הוא אינו האוכל (שחשוב בפני עצמו כמובן), אלא האטרקציות השונות שגורמות לאורחים לעזוב את השולחן ולהצטרף לרוקדים על רחבת הריקודים. אלכוהול כמובן תורם לשמחה (ואל תשכחו לדאוג להסעה על מנת לאפשר לאורחים לשתות וליהנות), רקדנים ומיצגים שונים, אבל בעיקר העובדה שאתם עומדים להקים בית בישראל, והחברים ובני המשפחה שלכם מאושרים מכך כמותכם.

הכתבה הופקה עבור אדם עידן הפקת חתונה מיוחדת בישראל!