הכירו את הטרנד החדש: מטילי זהב במקום צ'קים בחתונות

כבר יש לכם מטיל זהב?

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
צילום: Dreamstime

אם חשבנו שכבר מוצו כל הטרנדים האפשריים בשוק החתונות, לאחרונה התפתח טרנד חדש -  במקום הצ'ק המסורתי מקבל הזוג הטרי מאורחיו מטיל זהב.

החברה הישראלית למדליות ולמטבעות זיהתה את הפוטנציאל הטמון בערך הגבוה של המתכת המנצנצת. בחברה החלו לייצר מטילי זהב וכסף בגדלים שונים, שארוזים כמתנה מפוארת לאירועים מיוחדים. "רבים מהלקוחות שמגיעים לכאן בוחרים לקנות לאהובים שלהם מתנה שערכה ממשיך לעלות לאורך השנים. אנחנו בהחלט רואים מגמה ברורה - יותר ויותר ישראלים ותושבי חוץ קונים מטילי זהב באריזת מתנה נהדרת לאירועים המרגשים בחייהם", מסבירה מוניק קסטנר, מנהלת חנות המפעל של החברה הישראלית למדליות ולמטבעות בשדרות ממילא בירושלים, "זהב לא נבלע בחשבון הבנק כמו צ'ק, הוא נשאר דורות במשפחה וערכו עולה. כך למשל מטיל זהב שנקנה בשנת 2000, שווה היום יותר מפי ארבע".

"היום אנשים מבקשים לפזר סיכונים ולהשקיע במספר אפיקים. בארה"ב, לדוגמא, אחוז ניכר מהחיסכון הפנסיוני של הציבור מושקע בזהב פיזי. השקעה זו מעודדת על ידי הממשל האמריקאי. הזהב הפיזי כמתכת, כמטיל זהב מוחשי, מוכר כבטוחה שאין לה תחליף לאורך כל ההיסטוריה"

ארתור בוקסר, מנכ"ל החברה הישראלית למדליות ולמטבעות

אין ספק שמתנה כזו לא תשכח, אבל לא מדובר כאן רק בטרנד חתונות בלבד אלא גם בהשקעה נכונה שיכולה להניב תשואות יפות.

זהב מאז ולתמיד

מערכת היחסים בין האדם לזהב היא ארוכת שנים. בעבר הזהב היה אמצעי סחר עיקרי בעזרתו קנו ומכרו סחורות. בעידן בו הריבית שואפת לאפס, והשווקים מתאפיינים בחוסר יציבות בעקבות השינויים באיחוד האירופי, הזהב שוב משמש מפלט בטוח. עסקים ומשקיעים רבים שמחפשים אפיקים להשקעות בטוחות, פונים להשקעה בזהב. היום אפשר למצוא בתמהילי השקעות רבים אחוזי השקעה שמופנים לזהב. "קהל רוכשי הזהב להשקעה ולחסכון מאוד מגוון ", מסביר ארתור בוקסר, מנכ"ל החברה הישראלית למדליות ולמטבעות. "היום אנשים מבקשים לפזר סיכונים ולהשקיע במספר אפיקים. בארה"ב, לדוגמא, אחוז ניכר מהחיסכון הפנסיוני של הציבור מושקע בזהב פיזי. השקעה זו מעודדת על ידי הממשל האמריקאי. הזהב הפיזי כמתכת, כמטיל זהב מוחשי, מוכר כבטוחה שאין לה תחליף לאורך כל ההיסטוריה".

"זהב חסין מכשלים פיננסיים ואינפלציה, כיוון שיש לו ערך ממשי שתלוי בכמות הזהב בעולם"צילום: Dreamstime

לייעוץ חינם חייגו 1800-20-50-50

הסיבה העיקרית לכך שהזהב ממשיך לשמור על ערכו היא שבניגוד לשטרות כסף, את הזהב לא ניתן להדפיס. הזהב חסין מכשלים פיננסיים ואינפלציה, כיוון שיש לו ערך ממשי שתלוי בכמות הזהב בעולם. בשנת 1912 טען ג'יי. פי. מורגן, ממקימי בנק ההשקעות הגדול בעולם, שזהב הוא הבטוחה היחידה לעומת שטרות. "שטרות הם לא יותר מאמון וקרדיט בין בני אדם", טען מורגן, והטלטלות הכלכליות שכולנו חווים בעשור האחרון רק מחזקות את דבריו.

"הזהב מעולם לא אכזב, ולאורך כל ההיסטוריה מהווה סמל לעושר ולביטחון. ההיסטוריה כמו תמיד חוזרת. בשנים האחרונות הזהב התבסס כאחת מאלטרנטיבות ההשקעה הבטוחות ביותר"

ארתור בוקסר, מנכ"ל החברה הישראלית למדליות ולמטבעות

רוצים להיכנס לעסקי הזהב? כך תעשו את זה נכון

אם כבר החלטתם לרכוש מטילי זהב, כדאי לעשות זאת במקום אמין ולרכוש בביטחון מלא. החברה הישראלית למדליות ולמטבעות מוכרת מטבעות ומטילי זהב מתוצרתה כבר עשרות שנים בכל רחבי העולם תחת המותג  "The Holy Land Mint" , ומציעה גם אפשרות אחסנה בטוחה בכספות "ברינקס ישראל". מטילי הזהב של החברה מוטבעים באיכות "Proof" בסטנדרט עולמי. על גבי צידו האחד של המטיל מוטבעת יונה במעופה מעל חומות ירושלים העתיקה, ומעליה מצוינת המילה "ירושלים" בלועזית. בגב המטיל מוטבע סמלה המסחרי של המטבעה הישראלית, תכולת המתכת (999.9 זהב), משקלו ומספרו הסידורי המבטיח ערובה לאמינות. כל מטיל ארוז באריזת בטחון מיוחדת ששומרת על איכותו המושלמת מרגע הטבעתו.

"בעידן בו הריבית שואפת לאפס, והשווקים מתאפיינים בחוסר יציבות בעקבות השינויים באיחוד האירופי, הזהב שוב משמש מפלט בטוח"צילום: Dreamstime

"הזהב מעולם לא אכזב, ולאורך כל ההיסטוריה מהווה סמל לעושר ולביטחון", אומר בוקסר. "ההיסטוריה כמו תמיד חוזרת. בשנים האחרונות הזהב התבסס כאחת מאלטרנטיבות ההשקעה הבטוחות ביותר. הבהלה לזהב לא חוזרת, אך יותר ויותר אנשים בוחרים לחזור לדבר האמיתי מטילי זהב".

ליצירת קשר ולייעוץ: 1800-20-50-50

לפרטים נוספים כנסו לאתר החברה הישראלית למדליות ולמטבעות>>