הארץ Labels ומטרנה מציגים: "בייבי פודקאסט" עם הילה קורח

ההנקה, הטעימות הראשונות והרגלי האכילה של התינוק מעוררים לא מעט חששות, דאגות ושאלות אצל כל הורה. הילה קורח וצוות המומחיות שלנו כאן בשבילכם עם פודקאסט חדש בשלושה חלקים, ובו כל מה שרציתם לדעת ולא היה לכם את מי לשאול. האזנה טעימה

אמא ותינוק
הילה קורח בשיתוף מטרנה
הילה קורח בשיתוף מטרנה

עם הלידה של התינוק החדש – נולדות לא מעט שאלות. וכשיש שאלות, תהיות, פחדים ולבטים – מופיעות העצות. ההורים הטריים מקבלים עצה אחת מחברה טובה, עצה אחרת מסבתא ש"גידלה כבר ילד או שניים", עצה שלישית מגוגל והאינטואיציה בכלל אומרת ללכת על האפשרות הרביעית.

מלכה חבלין, עדי רסולי, הילה קורח ורוית דגן.

מה נכון ומה לא נכון? יש כללים ברורים, כאלה שהוכתבו על ידי מומחים עם שנים של ניסיון. אבל יש גם את החיים עצמם, ואת השוני מילד לילד וכל אחד ומה שנכון לו. בסדרה החדשה שלנו "בייבי פודקאסט" אנחנו נוגעים בכל הנקודות החשובות בחייו של תינוק מגיל אפס ועד לגיל שנה וחצי. החל בלבטים לגבי ההנקה (גם היום, אין עוררין על כך שחלב אם הוא המזון הטוב ביותר לתינוק), הטעימות הראשונות של המזון הרך והמוצק ועד להצטרפות לשולחן המשפחתי.

הילה קורח כינסה את טובי המומחיות בתחום לשיחה על כל השאלות הגדולות והקטנות, חוויות הורות וסיפורים מהחיים האמיתיים. מוזמנים להאזין לשלושת הפרקים, ובמידה ועולות שאלות נוספות מוזמנים ומוזמנות להיעזר בגרופeat – קבוצת הוואטסאפ של מטרנה לייעוץ בענייני הנקה, תזונה ושינה.

האזינו לפרק 1 בסדרת "בייבי פודקאסט" בהנחיית הילה קורח – והפעם: הנקה
האזינו לפרק 2 בסדרת "בייבי פודקאסט" בהנחיית הילה קורח – והפעם: טעימות ראשונות
האזינו לפרק 3 בסדרת "בייבי פודקאסט" בהנחיית הילה קורח – והפעם: נכנסים לשגרה