מד"א שלי

האפליקציה שמצילה חיים

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אפליקציית מד"א - צילום מסך

בזמן חירום כל רגע יכול להיות מכריע ולעשות את ההבדל בין חיים ומוות. ברוח זו מציג מד"א את הישומון "מד"א שלי" - טכנולוגיה פורצת דרך אשר רותמת את הטלפונים החכמים שלנו למשימת הצלת חיים. פיתוח זה מצטרף לאמצעים טכנולוגים מתקדמים נוספים של הארגון בתחום שרותי העזרה הראשונה בשטח, מרגע הזנקת הכוחות ועד מתן טיפול רפואי ממוקד.
"מד"א שלי" מציג שירותים חיוניים ברגעים הקריטיים: חיוג למוקד 101 בלחיצת כפתור אחת, יצירת קשר מהיר עם חובש או פראמדיק במוקד לקבלת סיוע מהיר ומדויק ושליחת המיקום המדויק שלכם. בנוסף, משמש היישומון כלי עזר לאנשים עם לקויות שמיעה ודיבור באמצעות צ'טים בעברית ובכל שפה אחרת, הודות ליכולתו של היישומון לתרגם סימולטנית בכל שפה בה יבחר המתקשר. היישומון מאפשר גם לנהל שיחות וידיאו ולשלוח צילומים מהזירה למוקד מד"א, לקבל החלטות מקצועיות לצורך הזנקת כוחות לזירת האירוע במהירות וביעילות, ולהזין היסטוריה רפואית חיונית ומידע על רגישויות לתרופות ותרשימי לב, אשר מאובטחת ונחשפת בפני החובש/ הפראמדיק רק בעת ההתקשרות למוקד החירום.
אם יצאתם לטיול שטח או הגעתם לאזור ללא כיסוי אינטרנט סלולרי, אל דאגה! האפליקציה תדע לזהות את מיקומכם ולספק לכם שירות מציל חיים.  מד"א ממליץ לכל אחד להתקין את היישומון ובמיוחד להורים המבוגרים, לקשישים עריריים, לילדים, לחולים כרוניים ולסובלים מאלרגיות. הורידו את ישומון "מד"א שלי" בחנות האפליקציות.