סופר-פארם

מבצעים, קופונים וחוויית קנייה משודרגת

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אפליקציית סופר-פארם, צילום מסך

סופר-פארם, רשת הדראגסטור הגדולה בישראל, ידועה בחוויית הקנייה הייחודית לה. את ההשלמה לחוויית הביקור בסניפי הרשת מעניקה אפליקציית סופר-פארם עם שלל כלים שמקלים ומזרזים את הקנייה. לאפליקציה למעלה מ-3 מיליון הורדות וכ-600 אלף איש משתמשים חודשיים. האפליקציה נבנתה כתחליף לעלון המבצעים ובמהרה נוספו אליה יכולות רבות שנועדו לשפר את חוויית הקנייה בסניף. כאפליקציה הראשונה בישראל, שאפשרה לממש קופונים סלולריים, היא מלווה את הלקוחות בביקור בסניף ואף לפני, כשהם יכולים לצפות במבצעים ובקופונים ולהכין מראש רשימת קניות.
בסניף, האפליקציה מסייעת לאיתור מבצעים ובקריאת חוות דעת עליהם בסריקה של ברקוד המוצר. מי שמעדיף להמתין למבצעים על מוצרים מסוימים יכול להכניסם לרשימת המועדפים - האפליקציה כבר תקפיץ התראה ביום שמתחיל עליהם מבצע. האפליקציה תתריע אם קיימים ברשימת הקניות מבצעים שעומדים להסתיים, כך שהלקוחות לא יפספסו את המוצרים המועדפים עליהם במחירים האטרקטיביים ביותר.
גם מחוץ לסניף האפליקציה מספקת ערך רב: איתור סניפים פתוחים עפ"י מיקום המשתמש, או סניפים בהם מסופקים שירותים מסוימים או נמכרים מותגים ספציפיים.
לקוחות סופר-פארם אונליין יוכלו לעקוב אחר סטטוס ההזמנה שביצעו, לבדוק מראש את מלאי רשימת הקניות בסניף המועדף, להזמין תור לבית המרקחת, ועוד שלל יכולות חדשות שמתווספות בכל גרסה.