עורך דין פלילי בתל אביב: שילוב כוחות מנצח בדרך להצלחה

עורכי דין פליליים גיא קמרי ואושרי בן ישי, מאחדים כוחות להגנה משפטית משולבת בתיקים פליליים למיקסום הצלחה גם בתיקים המורכבים ביותר. בואו להכיר מקרוב

דניאל דותן
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עורך דין פלילי בתל אביב
דניאל דותן
תוכן שיווקי

אם נחשדתם בעבירה פלילית ואתם לקראת חקירה או במהלכה, פניה לייעוץ של עורך דין פלילי היא הדבר החשוב והקריטי ביותר לעשות. עורך דין פלילי, פועל להגנה משפטית על זכויותיך מתוך התפיסה שטעות אחת לא חייבת להשפיע על שארית חייך.

עו"ד גיא קמרי ועו"ד אושרי בן ישי, עורכי דין מנוסים ומקצועיים בתחום הפלילי, פועלים לטובת לקוחותיהם וממצים את כל האפשרויות המשפטיות בכדי להשיג עבורם את התוצאה הטובה ביותר. הם רותמים את הידע הנצבר והניסיון רב השנים שלהם לנקיטת אסטרטגיות ההגנה היעילות והאפקטיביות ביותר בכל תיק ותיק. במשך עשור הם השיגו הצלחות ניכרות בתיקים מורכבים וסבוכים, והחליטו לאחד כוחות להגנה משפטית משותפת מנצחת, תוך שילוב היכולות המקצועיות של כל אחד מהם בפני עצמו. איחוד הכוחות ביניהם מוביל לאסטרטגיה משפטית מנצחת ובלתי מתפשרת, בהתמודדות מול רשויות אכיפת החוק

אילו מקרים נחשבים לעבירה פלילית?

"עבירה פלילית מוגדרת כביצוע מעשה שעצם עשייתו היא עבירה על החוק. כשמדובר בעבירה פלילית הכוונה היא שהפרט עבר על נורמה הקבועה בחוק העונשין, המפרט בתוכו את מרבית העבירות הפליליות.   

"קיימים תיקים פליליים בעלי חומרה יתרה העלולים להוביל לעונש מאסר ממושך - עבירות רצח, עבירות המתה, שוד, יבוא/ייצור/מכירת סמים, עבירות מין, עבירות הונאה ועבירות צווארון לבן". אומר עו"ד גיא קמרי.

בתקופת הקורונה יש עליה במקרים של עבירות אלימות במשפחה, עד כמה אתם נתקלים בכך?

"הסגר וההגבלות על המשק בתקופת הקורונה יצרו 'סיר לחץ' על התא המשפחתי, בין אם בגלל שאנשים פוטרו או שהעסק שלהם נסגר והירידה בהכנסות שלהם דרמטית, ובין אם זה בתקופות הסגר, כיוון שבני הזוג והילדים מצאו את עצמם ימים שלמים ביחד, בבית. מצבים שהיו טעונים עוד לפני כן, הפכו לטעונים עוד יותר בתקופת הקורונה, עד למצב של ביטויי אלימות במשפחה. מקרים כאלו מגיעים אלינו באופן תכוף יותר בתקופת הקורונה, כשלרוב בעבירות אלימות במשפחה הפתרון שאנו מכוונים אליו בהגנה הוא שיקום על פני ענישה". אומר עו"ד קמרי.

באילו מקרים מורכבים ייצגתם בתחום עבירות הסמים?

"טיפלנו בתיקים רבים ומורכבים בתחום עבירות הסמים שאף הסתיימו ללא מאסר, או תיקי סמים מסובכים שהסתיימו בשנות מאסר בודדות לעומת דרישת הפרקליטות לשנות מאסר ארוכות" אומר עו"ד בן ישי, "ייצגנו לדוגמה, לקוח שהואשם בייבוא סמים מאמסטרדם בצורה נוזלית – 7 ליטר סה"כ, באמצעות הסלקת הסמים למארז בקבוקי יין שייבא לארץ.

"בעקבות מידע מודיעיני של המשטרה הלקוח נתפס בשדה התעופה ונלקח לחקירה. הגענו ישירות אל משרדי החקירה בנתב"ג, וכבר במקום סיפקנו ללקוח את הייעוץ הראשוני שישמש אותו בחקירה. בתחום הפלילי, הייעוץ בשלב המוקדם ביותר הוא קריטי, שכן טעויות בשלב זה עלולות להשליך על ההליך בכללותו. לאחר החקירה הראשונית, הלקוח נלקח למעצר והוא מקבל מאיתנו ליווי גם שם, לאורך כל החקירות, בדיונים לגבי הארכת מעצר, וכמובן בבית המשפט.

"לאחר מספר ימים וחקירות רבות החליטה הפרקליטות להגיש כתב אישום חמור בגין עבירות של ייבוא סמים לצד בקשה למעצר עד תום ההליכים כנגד הנאשמים. בסופו של ההליך התקבלה תוצאה משפטית נדירה וחסרת תקדים".

מהי החשיבות של עורך דין פלילי בעל וותק שצבר ניסיון רב שנים בהגנה על הלקוח?

"החשיבות של עורך דין פלילי מנוסה בעבירות הללו, עושה פעמים רבות את ההבדל בין שחרור הנאשם ובין מאסר ממושך בכלא", אומר עו"ד אושרי בן ישי. "עו"ד פלילי מנוסה יודע אילו חומרי חקירה צריך לבחון בדקדקנות, כיצד לדרוש מהפרקליטות הבהרות וחומרי חקירה נוספים, לייעץ לנאשם כבר בשלב החקירה הראשונית וכל החקירות הבאות, מה לומר כדי שלא יפליל או יזיק לעצמו.

"בשלב המעצר, זה מהותי וקריטי לפגוש את החשוד כשהוא מוסר את הגרסה הראשונית שלו לחשדות שמופנים נגדו, זו בעצם הגרסה שתלווה אותו לאורך כל ההליך המשפטי. בזמן המעצרים וכששופט מאריך מעצר לצורכי חקירה, אנחנו פועלים כדי לשחרר את הלקוח שלנו שלא יהיה במעצר. גם לאורך כל תקופת המעצר יש חקירות, אנו מלווים אותו לאורך כל הדרך ומייעצים לו לפני כל חקירה".

כיצד הניסיון והידע שלכם מסייע מול עבודת המשטרה?

"במקרים מסובכים של פשיעה חמורה ועבירות צווארון לבן, יש ניסיון מצד המשטרה לבצע 'תרגילי חקירה' שמרבית הנאשמים לא מודעים להם, כגון: מדובבים שנכנסים עם החשוד לחדר המעצר, הפעלת לחץ על החשוד, פיתוי והשאה, בדיית ראיות, הבטחות שווא לשחרור ממעצר, ועוד. עורכי דין פליליים מנוסים מכירים היטב את התרגילים האלו, ושומרים על הלקוחות שלהם מפניהם". אומר עו"ד בן ישי.

"בעבירות צווארון לבן, כמעט תמיד מדובר באנשים נורמטיביים שלרוב אינם מכירים את העולם הזה, והם עלולים ליפול בכל מיני תרגילים של המשטרה, לכן יש חשיבות חוקית לקבל ייעוץ מקצועי ונכון, כי גם ייעוץ שגוי שניתן על ידי עו"ד לא מנוסה מספיק, עלול לסבך את החשוד עוד יותר".

אתם שני עורכי דין מנוסים ובעלי מוניטין כל אחד בפני עצמו, מדוע החלטתם לחבור ולספק שירותי הגנה משפטית, יחד?

"אנו מכירים עוד מתקופת הלימודים וכל אחד מאיתנו פתח משרד עצמאי משלו, אך נשארנו בקשר. החלטנו בסופו של דבר לאחד כוחות ולשלב את הכישורים והמקצועיות של כל אחד מאיתנו בתחום המשפטי הפלילי, כדי לספק ללקוחותינו את ההגנה הטובה והאיכותית ביותר שיש. שיתוף הפעולה בינינו מכפיל את הניסיון המצטבר ובכך מקנה ללקוח את השירות והייצוג המשפטי הטובים ביותר  להשגת התוצאות האידאליות".

עורכי דין פליליים בתל אביב עו"ד גיא קמרי ועו"ד אושרי בן ישי

הפלמ"ח 34, יד אליהו תל אביב
טלפון: 050-9577710
החרושת 48 כרמיאל
טלפון: 054-7563989
מעבר לאתר>>