מוסכי פחחות וצבע בפתח תקוה: יש לכם על מי לסמוך

הגעתם למוסך והרגשתם שאין לכם מושג מה קורה ועל מה אתם משלמים? לא עוד. הכירו את מוסכי פחחות וצבע ופתח תקוה שיעניקו לכם חוויה מקצועית, אישית ומתקנת

רז קידר
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
חצר
רז קידר
תוכן מקודם

לביקור במוסך יצא מוניטין המוטל בספק, שכן לקוחות רבים מרגישים שלא נאמרים להם כל הפרטים הנחוצים, המחירים לא תמיד הוגנים ובסופו של דבר ההרגשה ביציאה מהמוסך היא מבולבלת. בכתבה הבאה תכירו את מוסכי פחחות וצבע בפתח תקוה שתוכלו סוף סוף להרגיש בהם חוויה אחרת, ולדעת שאתם מגיעים למקום מקצועי שניתן לסמוך על הצוות בו בעיניים עצומות.

פרי מוטורס

על החברה: מרכז שירות מורשה מזדה פורד "פרי מוטורס" הוא מוסך מורשה יבואן של מזדה ופורד, הפועל כבר מעל 25 שנה. הבעלים אייזן לוי ועובדי המקום מתייחסים אל המוסך כעסק משפחתי, הן משום שחלק מהעובדים הם אכן בני משפחתו של אייזן, והן משום שרבים מהעובדים נמצאים בעסק כבר שנים רבות מאוד, מה שיוצר תחושה משפחתית מיוחדת שגם הלקוחות יכולים להרגיש. כיאה לכך, בחרו במרכז השירות בסלוגן: "פרי מוטורס- הבית לרכב שלך".

ב"פרי מוטורס" מספרים כי רבים מלקוחותיהם הינם לקוחות וותיקים שחוזרים פעם אחרי פעם, כי הם מרגישים שיש להם על מי לסמוך. במוסך מאמינים ב"שירות מעל הכול" ומקפידים שכל לקוח יקבל את היחס הכי טוב שיש. הם דוגלים בשקיפות מלאה המתבטאת בהצעת מחיר כתובה לפני כל תחילת עבודה, ומתן הסברים בכל שלבי התהליך. הם מקצים לכל לקוח יועץ שירות אישי המלווה אותו לאורך כל הדרך, כך שהלקוח מטופל על ידי בעל מקצוע אחד המסוגל לספק לו מענה מיטבי.

"גם לאחר התיקון אנחנו לא עוזבים את הלקוח", מספרים בפרי מוטורס, "יש לנו אפילו לקוחות שאנחנו מטפלים עבורם בתביעת הביטוח. התפיסה שלנו היא שמי שאינו מבין בעולם הרכב, התהליכים האלו יכולים להיות מבלבלים מאוד עבורו. אנחנו מקפידים שהלקוח ירגיש שהוא בידיים טובות. משתדלים תמיד להשרות אווירה בטוחה, אמינה וטובה ללקוחותינו, ודואגים שתהיה להם חוויה חיובית, מה שלא תמיד קורה במוסכים".

ב"פרי מוטורס" מספרים כי רבים מלקוחותיהם הינם לקוחות וותיקים שחוזרים פעם אחרי פעםצילום: באדיבות מרכז שירות פרי מוטורס

שירותי החברה: במרכז שירות פרי מוטורס מציעים מגוון רחב של שירותים לרכב. ניתן למצוא אצלם מחלקת מכונאות לטיפולים ותקלות מכניות, מחלקת חשמל, דיאגנוסטיקה ומיזוג אוויר, ומחלקת פחחות וצבע - כולם ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. בנוסף, המקום מפעיל מחלקת שינוע ומציע שירות של הבאת הרכב לטיפולים או טסטים והחזרתו לבית הלקוח.

מחלקת הפחחות של פרי מוטורס נותנת מענה לכל סוגי הרכבים. במרכז השירות מספרים כי הם אינם בהסדר עם אף חברת ביטוח. זה אולי עלול להישמע ברגע הראשון כמו חיסרון, אולם מדובר, לדבריהם, דווקא ביתרון גדול. "בכך שאנחנו לא 'מוסך הסדר', אנחנו לא עובדים עבור חברת הביטוח, אלא עבור הלקוח עצמו. אנחנו לא מחויבים לחסוך בעלויות לחברות הביטוח, ועל כן עושים את מה שנכון וטוב ללקוח. זה מתבטא בחלקים מקוריים, עבודה ברמה הכי גבוהה שיש, והמשמעות היא בסופו של דבר רכב בטיחותי ותקין יותר. אנחנו נותנים את אותם התנאים כמו 'מוסך הסדר', כולל רכב חלופי לאחר בדיקת שמאי, וסופגים את הפרש ההשתתפות עצמית. כך יוצא שהלקוח משלם מחיר זהה, ומקבל את אותם תנאים ועוד ערך מוסף של הקפדה יתרה על טובתו ולווי אישי לאורך כל הדרך".

הדיל המשתלם: בפרי מוטורס מציעים טיפול בסיסי כולל שמן מנוע, מסנן שמן ובדיקת בטיחות כוללת של הרכב ב550 כולל מע"מ. כמו כן, שינוע רכב לבדיקה או טיפול ללא תוספת תשלום בתוך פתח תקוה.

עשה ואל תעשה בתחום הפחחות: בפרי מוטורס מציינים כי ישנם מוסכים רבים וטובים בארץ, אך לדעתם מומלץ להימנע מביקור ב"מוסכי הסדר'. זאת שום שפעמים רבות איכות העבודה שהם מציגים, וטיבם של החלפים, אינם מספקים.

כמו כן, הם חוזרים ומדגישים את חשיבותה של בטיחות בכל הקשור לרכב: "בכל ביקור במוסך חייבים לוודא שהרכב מתוקן כמו שצריך, ושלא נעשים קיצורי דרך על מנת לחסוך כסף. בסופו של דבר, הרכב שלך זה הבטיחות שלך, של המשפחה שלך, ושל כל מי שמסביבך".  

פרי מוטורס
המפעלים 5, פתח תקוה
טלפון: 1-800-29-19-19
אתר אינטרנט
פייסבוק