רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

נתנאל סמריק, מו"ל קונטנטו נאו, מספר על צוואתו הרוחנית של האלוף (במיל.) דורון רובין ז"ל

לכתבה
קונטנטו נאו בע"מ

נתנאל סמריק וצוות קונטנטו נאו, מאפשרים ללקוחותיהם להוציא לאור ולהנציח את סיפורם, כך שישמש זיכרון חי אחרי מותם, בספר, בסרט ובערוצי מדיה נוספי המותאמים לאישיותם, באמצעות FaceLife – ערוץ סיפורי המתים שחיים בתוכנו. כיצד מוציאים לאור את סיפורם המרתק של אילו שאינם איתנו יותר ? כתבה ראשונה בסדרה

הארץ Labels תוכן מקודם בחסות ContentoNowTV

נתנאל סמריק, קונטנטו נאו, מספר על הצוואה של האלוף (במיל.) דורון רובין ז"ל במבטו האחרון

יממה לפני מותו, הישיר רובין את עיניו בבית ההוצאה לאור, קונטנטו נאו, וחתם על הטקסט של סיפורו. לנתנאל סמריק אמר "עכשיו בכל הכח ליחסי הציבור". איך מוציאים לאור את סיפורם המרתק של אילו המתים ? כתבה ראשונה בסדרה

Contentonow להוציא לאור את סיפורם של אלו שכבר חלפו מן העולם

הסופרת, המחזאית והמתרגמת הישראלית נאווה סמל זכרונה לברכה, בראיון עם נתנאל סמריק, קונטנטו נאו
יח"צ

אי שם, לפני כעשור נתנאל סמריק, מנכ"ל קונטנטו נאו, הוזמן לכנס בצפון הודו מטעם ארגון המתמקד בהפצת כלים רוחניים ליצירת אורח חיים איכותי. בכנס הוא פוגש את מנהיגת הארגון, שביקשה ליצור אנתולוגיה המרכזת מקבץ של סיפורים המתארים רגע אחד ששינה לאנשים את החיים. וכך יוצא לאור הספר "the moment that changed my life   ופותח צוהר לתפישה פילוסופית הגורסת שגם אם אדם חלף מן העולם, הסיפור שלו עדיין יכול להמשיך ולהדהד. בין אם דרכו, כמו במקרה של האלוף (במיל.) דורון רובין ז"ל, ובין אם דרך קרוביו, שאשר מגיעים לאולפן contentonow t.v ומדברים בשבח הערכים והמורשת שהותיר אותו אדם.

"לחכות לבשורה", צוואתו של האלוף (במיל.) דורון רובין

אחד הרגעים המכוננים והמפתיעים ביותר שחווינו כצוות הייתה הידיעה על מותו הפתאומי של האלוף (במיל.) דורון רובין ז"ל. הרי רק יממה קודם לכן הוא הגיע אל משרדי קונטנטו נאו לאשר את התוכן, והערוצים בהם יפורסם סיפורו. והרי שעכשיו הוא איננו, ולנו נותר להפיץ את סיפורו בהתאם לבקשתו. לדורון רובין היו סיבות רבות לדאגה, בהן ארבעת בניו אשר שירתו ביחידות שדה ובתפקידי לחימה. "בכל בשורה, שאתה מחכה לה יש עוצמה" הוא טען. 

תת אלוף (במיל.) בחייל האוויר, הטייס ואלוף ההפלות רן פקר זכרונו לברכה, בראיון עם נתנאל סמריק, קונטנטו נאו
יח"צ

זה אדם שליווינו במשך שנים רבות, והישורת האחרונה למסעו הייתה הספר לפני יציאתו לאור. על אף שדורון ז"ל אינו כאן בגופו הוא נשאר כאן ברוחו, וסיפורו מגיע אל משפחתו, חבריו, הפקודים שלו דרך אמצעי המדיה השונים וספרו בארץ ובמועד המתאים, כמו שדורון רצה גם בעולם.  

Contento Now

באילו כלים וערוצים ניתן להוציא לאור את הסיפור של אלו שכבר חלפו מן העולם

כחברת תוכן והוצאה לאור קונטנטו נאו פועלת בערוצים מגוונים חלקם דיגיטליים וחלקם מוחשיים. את הערוצים יוכלו לבחור קרובי המשפחה, שמעוניינים להעביר את המורשת הלאה אל הדורות הבאים ובכלל להוציא אותה אל העולם. כצוות של עורכים וכותבים אנו יוצרים עבורכם ערכי ויקיפדיה, מקימים ערוצים דיגיטליים ברשתות החברתיות כמו טוויטר, אשר מתמקדת באמרות מפתח, לינקדאין, אשר פונה אל השוק העסקי, פייסבוק, הרשת החברתית המובילה בישראל, ואינסטגרם השמה דגש על תמונות. כמו כן, ניתן להקים אתר אינטרנט, המשמש להנצחת הנפטר, ליצור כתבות תוכן לערוצי המדיה הדיגיטלית המובילים בישראל ולהדהד את הסיפור שלו לאנשים רבים, שימצאו בו נחמה ומקור לעוצמה. את הבחירה כאמור עושה המשפחה ואנחנו כאן ללוות אותה יד ביד בפרויקט המרגש.

האלוף (במיל.) דורון רובין זכרונו לברכה בראיון עם נתנאל סמריק באולפן קונטנטו נאו
יח"צ

הגוף הוא זמני אך הרוח היא נצחית

"יש פרחים שעד אינסוף נשארים במנגינה" -  שירו האלמותי של נתן יהונתן מהווה תזכורת לכך שגם זיכרונותיהם של אלו שחלפו מן העולם ממשיכים להדהד בחייהם של אחרים כך גם סיפורו של האלוף (במיל.) דורון רובין ז"ל, שאותו ליווה בית ההוצאה לאור קונטנטו נאו במשך שנים רבות עד לישורת הסופית, ספר אוטוביוגרפי על שמו, שפורסם לאחר מותו.

אם גם לכם יש קרוב משפחה, שאיננו בין החיים ואתם רוצים שיהדהד את המסר שלו, נשמח לארח גם אתכם במשרדי קונטנטו נאו TV לשמוע, להיפגש ולאפשר לסיפור שלו להגיע לעוד רבים במפגשי  face life לפרטים נוספים צרו קשר דרך האתר.

>> בחזרה למתחם נתנאל סמריק בשיתוף: קונטנטו נאו | ContentoNowTV