לאומי גודיז: להפוך כל פעולה להטבה

מסעדות, הופעות, טיולים ועד 40 אחוז הנחה ברשתות מובילות. בתוכנית ההטבות של לאומי כל פעולה בנקאית או תשלום באשראי שווים לכם גודיז

בשיתוף לאומי
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מבחר של מאכלים על שולחן
בשיתוף לאומי
תוכן שיווקי

הכירו את תוכנית ההטבות של לאומי - גודיז. תוכנית ההטבות לה זכאי כל לקוח לאומי ובמסגרתה מקבלים גודיז בכל חודש. את הגודיז מקבלים על פעולות בנקאיות דיגיטליות שאתם מבצעים בחשבונכם כמו הפקדה לפקדון, העברות והפקדות שיקים (באתר, באפליקציית לאומי ובעמדות מידע) וגם על הקניות שלכם בכרטיס האשראי.

מה כל כך טוב בגודיז האלה שאתם מקבלים?

עם גודיז אפשר לרכוש הטבות דרך אפליקציית גודיז, שמציעה לכם הטבות המתאימות לכם בול כל השנה ובתחומים שונים כמו מסעדות, בילוי ופנאי, צרכנות ועוד.  

מה זה לאומי גודיז ואיך זה עובד?

כל 100 שקל של רכישה בכרטיס אשראי עם לוגו לאומי מקנה לכם גודיז אחד. כלומר, 20 גודיז על קניות ב-2,000 שקל (סכום המינימום לצבירת גודיז), 50 גודיז על רכישות ב-5,000 שקל וכך הלאה. צבירת הגודיז היא בין 25 בחודש ועד 24 בחודש שאחריו. מתחילת החודש העוקב ניתן לממש את הגודיז וליהנות ממגוון רחב של הטבות.

מהו היתרון הגדול של גודיז?

בלאומי אתם מקבלים גודיז גם על הוצאות בכרטיס האשראי (עד 80 גודיז) וגם על פעולות שתבצעו בדיגיטל (בכפוף לתקנון) – באתר, באפליקציה ובעמדות המידע. פעולה בדיגיטל מזכה ב-5 גודיז. לדוגמה: רכישה ב-4,000 שקל בחודש (40 גודיז) וביצוע ארבע פעולות בדיגיטל (20 גודיז) יעניקו לכם 60 גודיז לחודש. 

כרטיס אשראי לאומי

איך מממשים גודיז?

את כל הגודיז שתצברו בחודש אחד ניתן לממש במהלך החודש שאחריו. לדוגמה: בגודיז שנצברו בין 25 באוקטובר ל-24 בנובמבר ניתן להשתמש מ-1 בדצמבר ובמהלך כל דצמבר. גודיז שלא ימומשו – יימחקו. באפליקציית גודיז ניתן להתעדכן בכמות הגודיז העומדת לרשותכם ובזו שכבר נצברה לחודש הבא. חשוב לזכור: הגודיז שווים הרבה יותר כי אתם מקבלים הטבות לא רק על הרכישות בכרטיס האשראי, אלא גם בפעולות בדיגיטל ולכן יש לכם יותר גודיז. יותר גודיז שווים יותר הטבות.

מהן ההטבות הקיימות בגודיז?

יש הרבה כאלו! אפשר לרכוש את הגיפטקארד שלנו, שמעניק לא פחות מ-40 (!) אחוזי הנחה ברשתות מובילות. אפשר להשתמש בגודיז כדי לרכוש און-ליין ברשתות, להזמין הביתה אוכל ממסעדות ומרשתות מזון או לרכוש כרטיסים למגוון אטרקציות.

אז איפה עוקבים אחרי כל הטוב הזה?

ההטבות במועדון "גודיז" מתעדכנות כל הזמן – הופעות שוות, מסעדות, ימי פינוק, אטרקציות וכל העת ממשיכים להוסיף עוד. אם אתם רוצים להיות עם היד על הדופק, זה הזמן להוריד את האפליקציה ולהיכנס אליה בזמנכם החופשי.

אתם יכולים כמובן גם להיכנס לאתר, לעקוב אחרינו בפייסבוק בעמוד לאומי דיגיטל, וגם בעמוד לאומי דיגיטל באינסטגרם תמצאו עדכונים על חלק מההטבות. 

יוצאים לדרך: 

מיזם חברתי של לאומי בשיתוף אגודת מורי הדרך בישראל שיאפשר לכולנו  לחזור לטייל ברחבי הארץ באביב הקרוב. מאות מסלולי טיול בחיק הטבע וטיולים עירוניים, אל המקומות היפים ביותר בישראל ואל הסיפורים המרתקים של הארץ, מודרכים על ידי מורי דרך מנוסים ומקצועיים. ההרשמה לטיולים פתוחה למחזיקי כרטיס אשראי עם לוגו לאומי, תמורת 10 גודיז בלבד – ללא עלות כספית. הפעילות תתקיים לאורך חול המועד פסח 2021, בתאריכים 29.3.2021 – 2.4.2021. הטיולים מותאמים למשפחות, לזוגות ולכל מי שאוהב לטייל ברחבי

פרטים מלאים באתר לאומי ובתקנון גודיז.

שלושה טיפים ובונוס:

1. חברי מועדוני התעופה יכולים ליהנות גם מגודיז במקביל, ללא צורך בביטול החברות במסלול מועדוני התעופה.

2. חולקים חשבון בנק משותף? את הגודיז שלכם תוכלו לממש בנפרד, כל אחד לפי הגודיז שצבר בעצמו.

3. את הגיפטקארד שרכשתם בגודיז ניתן להעביר גם לחברים

כשתורידו את אפליקציית גודיז – תקבלו 50 גודיז ראשונים במתנה.

*חשוב לדעת שאת ההטבות מזמינים באפליקציית גודיז ומשלמים עליהן באמצעות כרטיס אשראי עם לוגו לאומי