דואגים לחברי ההסתדרות

מועדון החברים של ההסתדרות מציע הטבות אטרקטיביות שבולטות בשוק, החל באירועי תרבות והטבות צרכנות וכלה בארנק דיגיטלי ותוכנית בריאות רחבה

עינב בן יהודה
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הופעה
עינב בן יהודה
תוכן שיווקי

על אף היותו מועדון צעיר יחסית (הוקם לפני כחמש שנים), "ביחד בשבילך" הוא מועדון החברים הגדול בשוק, ומונה כיום כבר כ-300 אלף חברים. המועדון מציע לחבריו מגוון רחב של הטבות בעולמות תוכן שונים - צרכנות, בילוי ופנאי, ספורט ובריאות, ביטוחים, ואפילו הטבות משמעותיות בתחום הנדל"ן. ההטבות שמקנה החברות במועדון אטרקטיביות לא רק ביחס למחירי השוק אלא גם בהשוואה למועדונים מובילים אחרים. 

"בשנה האחרונה, בשל התפשטות מגפת הקורונה, ביצענו התאמות משמעותיות בתחומים שבהם אנחנו מציעים הטבות לחברי המועדון", אומר איל קרוליצקי, מנכ"ל המועדון. כך בשנה החולפת הציע "ביחד בשבילך" הטבות רבות בתחום הצרכנות, כגון הנחות משמעותיות ברכישת ספרים, מכשירי חשמל וברשתות המזון. בנוסף, נכנס המועדון לעולמות חדשים באמצעות הטבות משמעותיות על ארוחות עד הבית, למידה אונליין, רכישת ציוד כושר ועוד. 

אירועי תרבות אונליין: במהלך השנה החולפת, לאור הקשיים אליהם נקלע ענף התרבות, יזם המועדון סדרה של אירועי תרבות לייב באונליין לחברי המועדון - ללא תשלום. סדרת ההופעות "ביחד בסלון" סיפקה מצד אחד פרנסה למגוון רחב של בעלי מקצוע (אמנים, אנשי סאונד, צלמים ועוד), ומצד שני הפוגה מבורכת ללקוחותיו . בין השאר נהנו חברי המועדון מהופעות חיות של מרינה מקסימיליאן, דיקלה, חנן בן ארי, ברי סחרוף, אריק סיני, שלישיית "מה קשור", קייטנת גיימרים לצעירים, הופעה מיוחדת של ישראל קטורזה ושפיטה לפורים ועוד. ההופעות בסדרה זכו ליותר ממיליון צפיות. 

טרם תחילת הקורונה קיים המועדון הופעות תרבות על גג בניין ההסתדרות בתל אביב עבור חבריו, וכבר במהלך חודש אפריל יחזרו להתקיים הופעות אלו תחת המגבלות הנדרשות. בין השאר מתוכננות הופעות של דודו טסה, גידי גוב, אברהם טל, מיקי גבריאלוב ומוש בן ארי.

כרטיס אשראי ייעודי: ההצטרפות ל"ביחד בשבילך" מאפשרת הנפקת כרטיס אשראי של המועדון, אף הוא ללא עלות, המספק למחזיקים בו מגוון הטבות - הנחות נוספות (עד 10% הנחה נוספת על מבצעים באתר), הנחות במעמד החיוב ברכישות ב-3,000 בתי עסק, הלוואה חברתית בתנאים מועדפים (פריים מינוס 0.7) ועוד.

כרטיס אשראי ייעודי

ארנק דיגיטלי נטען: החברים במועדון יכולים להשתמש בארנק הדיגיטלי הנטען, המספק למשתמשים בו הנחות של 25% על כל קנייה במגוון של 50 רשתות מובילות. 

בריאים ביחד: הטבה נוספת שמספקת החברות במועדון היא הצטרפות חינם לתוכנית הבריאות "בריאים ביחד" שמקדם יו"ר ההסתדרות, ארנון בר-דוד. תוכנית זו כוללת כיסוי ביטוחי נרחב, בין השאר של תרופות שאינן כלולות בסל הבריאות בהיקף של עד מיליון שקל, כיסוי להדפסת תלת-ממד של איברים לשם המחשה לפני ניתוח או השתלה, ומגוון רחב של שירותי ייעוץ של מומחים. בנוסף, כוללת הפוליסה ייעוץ וליווי בשירותי מיצוי זכויות החולה וזכויות סיעודיות. 

ל"ביחד בשבילך" יכולים להצטרף כל מי שהם חברי ההסתדרות, כאשר החברות במועדון היא חינמית לחלוטין. "המועדון פועל מתוך תפיסה חברתית ורצון לסייע לחבריו לצמצם הוצאות שוטפות מצד אחד, ולהנגיש עבורם שירותים רבים המשרתים את התא המשפחתי כולו. ככזה הוא מסייע לחברים בו לחסוך אלפי שקלים בשנה", מסכם קרוליצקי.

לפרטים נוספים לחצו כאן >>
להזמנת הכרטיס לחצו כאן >>