עץ המשאלות: שולחן אוכל לבקשתך

הסתובבתם בכל חנות אפשרית ולא מצאתם את שולחן האוכל שרציתם? יש מי שיעזור לכם לתכנן את השולחן שתרצו ויגשים כל משאלה שלכם

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
פינת אוכל של עת המשאלות
עיצוב של עץ המשאלות
תוכן מקודם בחסות עץ המשאלות
תוכן מקודם
תוכן מקודם בחסות עץ המשאלות
תוכן מקודם

מכירים ערבי שבת וחג, כשמגיעים אורחים ואז מצרפים את שולחן הפיקניק, לשולחן של השכנה ממול ופורסים מפה ועוד אחת, בתקווה שהפרשי הגובה לא יגרמו לאי נוחות. לילדים מוצאים שולחן קטן וממקמים ליד. לא נוח.

מגיע הרגע בו החלטתם להשקיע בשולחן אוכל רציני, שיתפקד ביומיום בפינת האוכל וייפתח ל-20 איש בארוחות המשפחתיות. אתם מתחילים להסתובב מרשת ריהוט אחת, לחנות מומלצת באזור תעשיה כלשהו. מצאתם שולחן יפה, שנפתח רק ל-12 אנשים או שולחן שנפתח לגודל מצוין אבל לא מתאים לדירה שלכם. הבשורה היא, שיכול להיות שעבורכם נמצא פתרון אטרקטיבי במיוחד.

"עץ המשאלות", נגריית אומן לפינות אוכל ייחודיות ובאיכות מעולה. מדובר באומני עץ, שנענים לכל אתגר, בקשה ומשאלה של כל לקוח, באופן שמתאים עבור כל אחד את פינת האוכל שמתאימה לו.

אומני "עץ המשאלות"

באזור התעשייה של ראשון לציון נמצאת נגריית האומנים "עץ המשאלות", בית מלאכה ישראלי, שמשקף ניסיון דורות של בעלי מקצוע, חרשים ונגרים, שהגשימו חלום בארץ ישראל והקימו נגרייה.

פינת אוכל עגולה

במשך השנים, הפכה הנגרייה הקטנה למפעל. כיום פעילים במקום, בני הדור השלישי, עליהם מנצח עופר זוהר, שגדל במקום ומשלב ידע וניסיון שלמד מסבו ואביו אבל עם חדשנות, קידמה ופטנטים ייחודיים ומתקדמים, שעוזרים לו ולעובדיו להוציא תחת ידיהם שולחנות חדשניים, במסורת ייצור בלתי מתפשרת.

"אנחנו אומנים שיוצרים פינות אוכל לפי הזמנה", מספר הבעלים, עופר זוהר, "הלקוחות שלנו מגיעים עם חלום, מגדירים צרכים, מגדירים מגבלות, העדפות וטעם האישי. יחד אנחנו מבצעים אפיון, מתכננים ומוציאים לפועל את החלום של הלקוח.

"אנחנו נגריית הזמנות, מגשימי חלומות מקצוענים. אנחנו יודעים לפצח משאלה למוצר סופי פרקטי, חדשני, שמעוצב לעילא ומתאים ללקוח."

פינת אוכל מטריקס

לפרטים נוספים ולאתר עץ המשאלות>>

רחוק עם החלום

לכל לקוח מגבלות של מבנה הבית, של הרגלים ייחודיים, של צרכים משתנים וכך אפשר למצוא ב"עץ המשאלות" שולחנות שנפתחים לצד אחד בלבד, רגלי שולחן, שמתוכננות כך שלא יפריעו לרגלי הסועדים המסבים, שולחנות מעץ ייחודי ועוד.

כל השולחנות עשויים מעץ מלא, אגוז אפריקאי או אמריקאי, או מורכבים בדוגמה עם שילובים עדינים של עץ אלון. גימורי ועיבוד השולחנות בלכה מיוחדת, עם מסנני קרינה UV, בשילוב עבודות פרזול עדינות המאפשרים אורך חיים רב לרהיטים.

המומחיות של המקום היא לייצר שולחנות שיוכלו להיפתח עד פי 4 מגודלם כשהם סגורים.

כמה גדול תרצו?

שולחן אופטימוס מבית "עץ המשאלות"

הלקוחות של נגריית האומן גם הם יוצאי דופן; הם אנשים שאוהבים לארח, שיש  להם טעם אישי מגובש ומושג מה היא איכות. הם שוחרי עיצוב, מכירים חידושים ושוחרי חדשנות. להם נחוצים שולחנות יוצאי דופן לחיים יוצאי דופן.

אל המוצר השלם מתלווה גם שרות בלתי מתפשר. עופר זהר, הבעלים, מציין שהמוצר שיוצא מ"עץ המשאלות" מושלם ולכן המקום נותן אחריות מלאה ל-10 שנים. בנוסף, אחרי 5 שנים מגיעים אנשי המקצוע אל הלקוח ומבצעים למוצר ריענון, ללא עלות.

מוניטין של משפחת חרשים ואומנים

אומנות העץ נרכשת בהרבה ידע מקצועי וניסיון. הבעלים, עופר זוהר, הוא דור שלישי של חרשי עץ מצד אביו ושל אומני עץ מצד אמו. מורשת של ידע מקצועי ושנים בהן גדל בנגריית האומנות, יחד עם הקידמה שהכניס למקום הנוכחי, מייצרת מוצרים מעודכנים, איכותיים, שמבינים את שוק העיצוב העכשווי, מבלי להתפשר על רמת הגימור.

"אישה בת 85 הגיעה אלינו עם בקשה לשולחן שייפתח בקלות גם עבורה וביד אחת. נענינו לאתגר ובנינו עבורה שולחן מושלם שיצר עבורנו אפשרות להציע שולחנות יחודיים לאנשים עם צרכים ייחודיים, בכל גיל", אומר עופר זוהר.

איכות המוצר, הפונקציונליות, היכולת להזמין בהזמנה אישית לפי מידות ופרמטרים אחרים וכמובן המוצר הסופי היפה, הם אלו שבנו את המוניטין שיש היום ל"עץ המשאלות", בארץ וגם ברחבי העולם.

לפרטים נוספים ולאתר עץ המשאלות>>

הגשמת חלומות

תהליך ההזמנה של פינות האוכל מתחיל בלקוח שמתקשר לנגריית האומנים. בפגישה עם הלקוח מתושאל הלקוח לגבי הצרכים שלו, טעמו האישי ובקשות מיוחדות שיש לו.

לאחר האפיון הראשוני, ניגש הצוות המקצועי לעבודה: משרטטים את סקיצת המוצר ומזמינים את הלקוח להעיר, להאיר ולבחור את סוג העץ שיתאים לשולחן הנבחר. לאחר אישור סופי של הלקוח, מתחילים בעבודה. עם החרשים והנגרים המומחים במקום, ובעזרת הציוד החדשני והמתקדם, אחרי 60 יום תעשה פינת האוכל את דרכה אל בית הלקוח.

במקרה של לקוחות מחו"ל, האפשרויות לזמן את הלקוח למקום מוגבל ולכן יכינו לו במקום סדרת סרטונים קצרים בהם ניתן לראות את תהליך העבודה. שמקביל, נשלחות דוגמאות עץ פיזיות אל הלקוח לחו"ל. כאשר ניתן להם אישור, נכנסים כולם למלאכה ושוב, בתום 60 יום ישלח השולחן אל הלקוח, הפעם אל מעבר לים.

יחד עם השולחן, יישלח גם סרטון סופי בו יהיה הסבר כיצד לפתוח את השולחן, איך לתחזק ולשמר אותו.

לקוחות מרוצים

מלבד לקוחות פרטיים מרוצים ומוניטין, שעובר מפה לאוזן, בין לקוחות הסדנה יש גם אדריכלים ומעצבי פנים, שמכירים באיכות והייחוד של פינות האוכל הייחודיות של "עץ המשאלות".

העובדה שמדובר במוצרים ייחודיים, מותאמי לקוח ו"תפורים" בדיוק למידותיו, הופכים את "עץ המשאלות" לגלריית אומנים יחודית בשוק הריהוט הישראלי.

בשל אותו ייחוד של המוצר הסופי מ"בית המשאלות", זוכים הרהיטים להכרה וקוטפים פרסים ראשונים בתחרויות לעיצוב וחדשנות בארץ ובעולם.

"יש משהו אישי בסיפור הזה", אומר עופר, "אני כאן מבחירה, שמח בכל יום לבוא לעבודה המאתגרת ולשלב את היצירה עם הקידמה, אני כאן כדי להמשיך ולייצר משהו ישראלי, כחול לבן ובאיכות בין לאומית, הלקוחות שלי נהנים ממוצר איכותי, עמיד, פונקציונלי ויפה.

אחרי שאני מקבל את התודות שלהם, אני מבין שבחרתי במקצוע הנכון לי".

עופר חש צורך של ממש לחזק את התעשייה הישראלית, למכור בחו"ל מוצרים כחול לבן, שהם מוערכים, אהובים ופונה גם לקהל שיודע להעריך עבודת כפיים אמיתית, דווקא היום, כשנעשה שימוש במכונות ורובוטים בתעשייה.

לפרטים נוספים ולאתר עץ המשאלות>>

חזרה למדור>>