השמש מסנוורת? מסך ההצללה החשמלי החדש שאתם חייבים להכיר ובמיוחד בבנייה ירוקה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
סוככי השרון
תוכן מקודם בחסות סוככי השרון
תוכן מקודם
תוכן מקודם בחסות סוככי השרון
תוכן מקודם

בימי הקיץ החמים אנו מחפשים כל פתרון אפשרי לאיזון הטמפרטורות בתוך הבית, שיעזור לנו להעביר את הימים ואת הלילות בנעימים. עד היום ההתלבטות שלנו נעה בין תריסים, לבין וילונות שמחשיכים את החדר.

חברת סוככי השרון מביאה למחוזותינו פתרון חדש, מסך הצללה חיצוני חשמלי שמאפשר לנו לקבל את הטוב מכל העולמות - גם מסנן את האור לפני כניסתו לבית וגם מונע מקרני השמש לחדור דרכו.

תכירו את המוצר החדש שיאפשר לכם לחסוך בהוצאות החשמל, לחסום כניסה של מעופפים ומזיקים לתוך הבית לשמור על פרטיות וכן לראות את הנוף הנשקף מהבית מבלי להראות. איך זה עובד? לשם כך גייסנו את מר יצחק בן-טובים, מנכ"ל חברת סוככי השרון.

כולנו אוהבים חללים גדולים ומוארים, המוקפים בחלונות גדולים המכניסים פנימה הרבה אוויר, אור ונוף ירוק, יחד עם זאת חשוב להבין כי לחלונות השפעה ישירה על התחממות הבית בחודשי הקיץ. מעבר לשמש הישירה שחודרת פנימה דרך החלונות הפרופילים והזכוכיות מתחממים ויש לכך השפעה על הטמפרטורה בבית . "יש יתרון בידודי ברור לפתרונות הצללה שממוקמים מחוץ לבית, אשר חוסמים את קרני השמש עוד לפני שנכנסו פנימה וכך שומרים על חללי הפנים נעימים וקרירים". מעבר ליתרונות בתקופת הקיץ, בחודשי החורף זו המערכת היחידה שעומדת גם ברוחות חזקות. "מסך ההצללה החדש עונה על הצורך הזה וכך מסייע גם בחיסכון באנרגיה, שבא לידי ביטוי בהוצאות הביתיות על מיזוג אוויר" מוסיף בן-טובים.

ליהנות מהנוף מבלי להיראות

"מדובר בוילון גלילה חשמלי, שמעוגן על ידי מסילות משני הצדדים, כך שהוא כל הזמן מתוח ולא מושפע ממשב הרוח שבחוץ. מסך ההצללה עולה ויורד על פי הצורך באופן חשמלי ונאסף לקסטה קטנה ואסתטית, עד למצב סגור לחלוטין בו כמעט לא נראה מבפנים את קיומו של המסך" מסביר בן-טובים. תוכלו למקמו לצד מעקה המרפסת מחוץ לחלון או במעבר מהסלון למרפסת.

נוסף על כך, למערכת יתרון חשוב נוסף שמשפיע על שגרת היומיום הקיצית שלנו - מניעת כניסה של מעופפים, יתושים ומזיקים אחרים לבית. מסך ההצללה חוסם את כניסתם וכך מאפשר לנו ליהנות מזרימת אוויר נעימה עם חלונות פתוחים ללא חשש.

מסך הצללה חשמלי בהתאמה אישית

מסך ההצללה החשמלי מגיע בשלושה חומרים לבחירה - טקסטיל מסוגים ובצבעים שונים, PVC שמספק אטימות מלאה או רשת "SOLTIS" של חברת פרארי, שעשויה מחורים קטנים במיוחד שמאפשרים להביט החוצה בלי הפרעה ויחד עם זאת מספקים מענה פונקציונאלי ואיכותי. הקופסה העליונה עשויה מאלומיניום עמיד והמסילות הצדיות מאלומיניום בשילוב פלסטיק קשיח. המערכת עמידה גם בתנאי מזג אוויר קשים וברוחות חזקות, קלה לתחזוקה וניקוי. מערכת מסך ההצללה אינה דורשת הכנות מיוחדות לפני ההתקנה ובנוסף החברה מספקת אחריות לחמש שנים על המערכת, שפועלת בעזרת מנוע חשמלי.

עד כה המערכת יובאה על ידי חברת סוככי השרון מחו"ל ובימים אלו משיקה החברה לראשונה בארץ ייצור כחול לבן של הלהיט - מסך הצללה חשמלי, במפעל החברה. לסיום אומר בן-טובים כי "המערכת מגיעה במידות רחבות שמספקות מענה כמעט לכל צורך, היא מגיעה במפתח של עד 6 מ' ובגובה של עד 3 מ' ומיוצרת על פי הזמנה אישית, כך שניתן לבחור את סוג הבד, הצבע ולהתאים את המערכת בהתאמה אישית על פי דרישת הלקוח."

מצב פתוח
מצב סגור

חברת סוככי השרון מתמחה מזה כשלושה עשורים בייצור יבוא ושיווק ישירות מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ובאיכות ללא פשרות של כל סוגי ההצללה: סוככים, מרקיזות, פרגולות אלומיניום, רשתות צל, סגירת מרפסות וכל סוגי סגירות החורף, ללקוחות פרטיים ולפרוייקטים.

סוככי השרון המרכז הארצי להצללה וקירוי >>>

טרומפלדור 3 רמת השרון, לקבלת ייעוץ חינם: 1700-721-000

חזרה למדור >>>