כל מה שמחכה לכם בבוטיק המעצבים – קולקציית חורף 2018

אין ספק שחורף זו ה-עונה לחדש את המלתחה בשלל עיצובים ייחודיים ובלעדיים. בוטיק המעצבים בדיזנגוף סנטר הוא מקום מצוין להתחיל (ולסיים) בו – אז תפנו מקום בארון ובואו נתחיל

קורל אוגדן, תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
טי שרט, soliu , מכנסיים, moi  - קולקציית חורף, בוטיק המעצבים
קורל אוגדן, תוכן מקודם

בקיץ קל להתלבש, אבל בחורף מדובר בחגיגה אמתית שמבטלת את נוסחת ה"זרקתי על עצמי משהו ויצאתי מהבית", במיוחד אם מדובר בבגדים פונקציונאליים, יחודיים ועל זמניים. לעזרתנו נחלצת קולקציית החורף של בוטיק המעצבים, המציגה אופנה ישראלית מגוונת, עדכנית וטרנדית של מעצבי אופנה מבטיחים בתחילת דרכם. החל מהדפסים מקוריים ועד קולקציה בהשראת הזוהר הצפוני – סקרנו עבורכם את ההיצע השווה שמחכה לכם ולארון שלכם.

» עכבר תל אביב-יפו
» בוטיק המעצבים - לכל הפרטים
» דיזנגוף סנטר - לכל הפרטים
» עכבר סופ"ש - ההמלצות שלנו לסוף השבוע
» מה עושים היום? - לוח אירועים

בין הקולקציות החדשות שמוצגות ניתן למצוא את המותג moi של המעצבת אילנה בוכלנדר המתאפיין בסגנון street wear מדויק והדפסים בשפה הרוסית. בעונה הנוכחית אפשר למצוא מעילי סטיימנט בחומריות שונה, כגון ניילון, צבעוניות חזקה והדפסים על הגב, לצד חליפות פוטר בגזרות מחמיאות.

מותג נוסף וטרי בבוטיק הוא tal omid (על שם המעצבת טל אומיד, בוגרת שנקר). אומיד תציג בבוטיק את קולקציית הביכורים שלה בהשראת הזוהר הצפוני: חלוקים וז'קטים ממשי בצבעים עזים והדפסים מקוריים לצד פרטי חובה בארון של כולנו, כמו סריגים אורגנים בגזרות בייסיק שמתאימות לכל. בנוסף, העונה מציגים מגוון מעצבי אופנה ואקססוריז: Moi, monami by ami Sanzuri, c'clair by yam assulin וגם מעצבים חדשים כמו: טל אומיד, stay gold-ו ,toya

חולצה שחורה - selfish מכנסיים - moi שמלה - moi. מתוך הקולקציהצילום: דודי חסון

אפשר להגיד שבוטיק המעצבים מהווה מעין חממה למעצבים בראשית דרכם ופועל לעידוד וקידום יצירה ישראלית תוך מתן במה לעיצוב כחול לבן. הבוטיק מלווה, מטפח ומעניק קרקע פורייה לצמיחת המעצבים הישראלים למותגים גדולים. אחד הדברים הכי מספקים הוא כשכולם מסביב שואלים בהתלהבות "מאיפה החולצה?" או "מאיזו חנות השרשרת?" ואתם בתגובה מספרים להם בגאווה שמדובר בפריטים שלא בטוח שהם יוכלו להשיג, או לחילופין פריטים שלא קיימים ברשת הקרובה לביתם.

חולצה - moi ,מכנסיים - beky brock צילום: דודי חסון

בוטיק המעצבים עשה את צעדיו הראשונים לפני כ- 17 שנים עם קבוצת מעצבים צעירה והיה ליריד הראשון מסוגו למכירת בגדי מעצבים שהוקם בתל אביב (ובארץ בכלל). כיום הבוטיק משמש כבמה לעשרות מעצבים צעירים ומטרותיו לעודד יזמות צעירה כחול לבן. בבוטיק ניתן למצוא מעצבים ישראלים בתחילת דרכם שטרם החליטו לפתוח חנות ומנסים לראשונה למכור את בגדיהם – מה שמוסיף לייחודיות הפריטים, כאלה שלא תמצאו ברשתות המוכרות (וגם לא באתרים אונליין).

טי שרט - stay gold , מעיל רוח -tal omid , מכנסיים- monami by ami Sanzuriצילום: דודי חסון

» הבוטיק פועל בסופי שבוע בקומה 1- בדיזנגוף סנטר: ימי חמישי בשעות 14:00-20:00, וימי שישי בשעות  10:00-15:00.

התוכן נכתב על ידי מחלקת שיתופי הפעולה של הארץ / עכבר העיר, עבור דיזנגוף סנטר