טיפים מנצחים לסביבת העבודה: כך תעצבו סביבת עבודה מוצלחת

תוכן מקודם בחסות פז ריהוט משרדי
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תוכן מקודם בחסות פז ריהוט משרדי
תוכן מקודם

אנו מבלים את רוב שעות היום במשרד, וסביבת העבודה שלנו, מיקום המשרד ועיצוב המקום, עשויים להשפיע עלינו, העובדים במשרד. למקום העבודה שלנו יש מאפיינים שלא נוכל לשנות, כמו מיקום המשרד (לדוגמא, רחוב אפרורי וקטן בקצה העיר), גודל המשרד (קטן מדי או חלל שלא מנוצל כמו שצריך), צבע הקירות ועוד, וכל אלו הם חלק מהגורמים המעצבים את החוויה של העובד במקום העבודה, ולא בהכרח בצורה חיובית. אך עם מעט יצירתיות ויוזמה, נוכל לשנות קצת מסביבת העבודה שלנו, ולהפוך אותה ליותר נעימה וחביבה.

אז מה אנו יכולים לעשות בשביל להפוך את סביבת העבודה שלנו לנעימה יותר? צוות פז ריהוט משרדי מציג עבורכם מספר טיפים קטנים שיכולים לעשות שינויים גדולים בסביבת העבודה – טיפים קלים ליישום שירעננו את המשרד.

ריהוט ואבזור

ריהוט משרדי הוא אחד מהגורמים העיקריים המכתיבים את עיצוב סביבת העבודה והפונקציונאליות שלה. על כן, בתור התחלה, רצוי להיפטר מרהיטים ישנים ולא שימושיים כמו שידות קטנות שאינן בשימוש, כסאות בלויים, ועוד. במידה ומתכננים עיצוב מחדש של המשרד, יש להיערך עם תקציב לא קטן על מנת לאפשר שינוי מהותי בעיצוב המשרד. ריהוט המשרד מעצב את האווירה והחוויה של העובדים והאורחים של המשרד, ולכן תכנון של ריהוט כולל עם תקציב נכון הוא המפתח להצלחה. התקציב צריך לכלול שולחנות עובדים חדשים, ארונות עם פתרונות אחסון חכמים, כסאות מנהלים נוחים, עמדות עבודה איכותיות המשתלבות במסגרת "אופן ספייס" ועוד. בנוסף לכל אלו, יש לדעת "לשחק" עם הצבעים, כמו לדוגמא, מחיצות זכוכית בין העמדות, ושולחנות צבעוניים בכל עמדה, ריפוד מגוון בכיסאות העובד ועוד. ככל שתדעו להוסיף צבע לרהיטי המשרד, כך תוכלו בסופו של דבר לתת למקום עיצוב ייחודי משלו.

ליצור תחושה נעימה ומוכרת

תחושת המוכר והאהוב עלינו היא בדיוק התחושה שמביאה אותנו למקום נעים יותר, ולכן יש לאמץ את זה גם בסביבת העבודה. הוספת תמונות שלנו, של חברים ומשפחה, תמונות מהטיול הגדול – כל אלו יכולים לנטרל מעט מתחושת הניכור הכללית במשרד, ולהביא אתכם למקום נעים יותר. כמו כן, הוספת צבע אהוב בעמדת העבודה – גם היא יכולה ליצור נעימות. הוסיפו את הצבע האהוב עליכם אמצעות פריטים קטנים כמו עכבר  ופד למחשב, עמדת עטים וניירת, לוח שעם, מפה קטנה וצבעונית מתחת למסך, מדבקות צבעוניות למגירות או אגרטל פרחים סינטטיים. בנוסף, גם ריחות יכולים להשפיע עלינו לטובה, וזאת ניתן להשיג באמצעות בישום עמדת העבודה בנירות ריחניים או מטהר אוויר בריח מרענן. כל אלו יכולים להביא קצת צבע וחיים לסביבת עבודה קצת אפרורית.

פינת ישיבה נעימה

פינת ישיבה, או לאלו לאיתנו שמכנים אותה פינת ההמתנה, היא גם מקום חשוב בסביבת העבודה. זוהי הפינה שמיועדת לאורחי המשרד, אך לא פחות גם לעובדים, לישיבה על כוס קפה, מעין מקום לשיחות "סמוק טוק" של העובדים. גם כאן נדרשת מעט יצירתיות, וזאת ניתן לבצע בקלות בהוספת אלמנטים מתאימים כגון פרחים, תמונות, מפה יפה ושולחן בפינת ההמתנה. אם יש תקציב למשרד, אפשר לרענן את הפינה בכיסא צבעוני וחדש, או ספת בד יפה ונוחה. חשוב לזכור שהוספת צבע למקום העבודה פירושו הוספת חיות למקום, וגם כאן חשוב לדעת ליישם את זה בצורה הנכונה. פינת הישיבה צריכה לתת תחושה נעימה ומזמינה, ולהפוך את המשרד למקום נעים יותר.

גם למטבח המשרד יש חשיבות

מטבחים משרדיים הם בדרך כלל מטבחים קטנים ולא מאובזרים. את גודל המטבח, כמובן שאין ביכולתנו לשנות באופן מידי, אך את האבזור שלו – בוודאי שיש לנו מקום. הוסיפו למטבח סט צלחות, סכו"ם וכוסות צבעוניים, וכבר תרגישו בהבדל. מגנטים על המקרר בשלל גדלים וצורות או תמונה יפה על אחד מקירות המטבח, כבר יכולים להוסיף המון צבע למטבח ולהפוך אותו למקום נעים בהרבה.

הכתבה באדיבות חברת פז ריהוט משרדי, המובילה בייצור, עיצוב ושיווק ריהוט משרדי איכותי למשרדים, מוסדות וארגונים רבים בישראל. באתר פז תוכלו להתרשם ממבחר רהיטים וקולקציות מעוצבות לעיצוב, ריהוט ואבזור המשרד.

לאתר החברה:

לתיאום פגישה באולם התצוגה: 054-6201615