הדברה נגד נמלים – לפני הקיץ זה מה שכולם עושים

ההדברה, היא ללא ספק פעולה, השומרת על בריאותנו. כל החרקים שחודרים לנו לארונות ולמזווה מהווים עבורנו מראה והרגשה לא נעימה- של פולשים. היום, כבר ניתן למצוא הדברה נגד נמלים, אשר אינה פוגעת בריאותנו והכוונה היא להדברה ירוקה שאין בה כמטות גבוהה של חומרים כימיים כי אם, הדברה עם מינון נמוך מאוד של חומרים כימיים שמיועדים לחסל את הנמלים.

תוכן מקודם בחסות ברק רום
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תוכן מקודם בחסות ברק רום
תוכן מקודם

יש לציין, כי לכל קן נמלים, יש מלכה ויש לחסלה. כל מדביר מנוסה ובעל רישיון יוכל לזהות את המלכה. כבר אין צורך בהדברות שקיימות היום בשוק, לרוקן את ארונות המטבח או את המזווה. הפעולה היא פשוטה ומהירה והתוצאות מדברות בעד עצמן.

הדברה בזמן תפתור לכם את הבעיה

יש אנשים שמחכים לרגע האחרון וחבל...הופעת הנמלים, מתקיימת באביב. בחורף, נדיר למצוא נמלים, אך הדברה לפני האביב, תשיג תוצאות טובות ולא תיפגשו בהם על השיש, בארונות המטבח או במזווה.  אם מדובר על הדברה מחוץ לבית כמו בחצר, יש להמתין לקיץ, היות וגשמים מבטלים את חומרי ההדברה. מסעדות ובתי מלון, מבצעים הדברה ירוקה, פעם בחצי שנה היות והמזון הרב והשטחים הגדולים של המטבח, מושכים אליהם הרבה נמלים. מקומות בהם מכינים מזון, כגון מסעדות, בתי קפה ובתי מלון, אמורים להיות במצב סטרילי ולכן, יש צורך בהדברה תכופה יותר.

טיפול בשורש הבעיה

זה אמנם נכון, כי קיימים תכשירי הדברה ביתיים נגד נמלים, אך הם מטפלים רק לזמן מועט, היות ומדובר בכמויות גדולות של נמלים, המגיעות מחוץ לבית מתוך הקן שלהם, מה שמאלץ את חברת ההדברה, לטפל בראש ובראשונה בקן הנמלים על מנת לבצע  הדברה יעילה ויסודית.

היום, ריסוס יעיל בחומר מסוג ג'ל המכיל "פרומון" הפך להיות יעל. הנמלים, אינן מתות מיד, הן נדבקות לג'ל וסוחבות איתן את החומר לקן. שם, הוא מתחיל לפעול והקן יתחסל.

 לך אל הנמלה עצל...על אורח חייהן של הנמלים

כל חברת הדברה, מכירה את אורח חייו של כל מזיק, כאשר מדובר בנמלים, הדבר הראשון כאשר נמלה מגיעה לעולם היא תחפש מזון. נמלה שתמצא אוכל, תאותת לחברותיה היכן נמצא המזון. רוב הנמלים, נמשכות למזונות מתוקים. יש לציין, כי נמלים אוכלות הכל, הן מסוגלות לחדור אפילו דרך קירות של מבנים, אן דרך הרצפות, על מנת להשיג את מזונן. ללא ספק, חייהן של הנמלים מעניינים  והם מתנהלים בקבוצות. לא אחת שמעתם את הפתגם :"לך אל הנמלה עצל"...הכל טוב ויפה, עד שהן מגיעות למרחב מחיה שלנו..

אז לבטח אם החרקים הללו מפריעים לכם{ולמי בעצם לא?} יש להזמין הדברה נגד מזיקים, לפני המפגש הבלתי צפוי.  גם מבחינת הימנעות הבעיה, יש לסגור מזון יבש בקופסאות הרמטיות, על מנת שלא ימשכו את סוגי החרקים הנמשכים למזון.

הדברה נגד נמלים וסוף למזיקים

אין יותר מרגיז, מאשר למצוא נמלים בסוכר, בעוגיות ובכל מקום בארונות המטבח שלנו. אופן ההדברה חשוב, כי ישנם סוגים שונים של הדברה ביתית, אך לרוב אין הם מחסלים את הנמלים. בכדי לחסל את הנמלים, יש להגיע לקן שלהם. חברות הדברה, יודעות  להדביר את קן הנמלים, כך שהן ממגרות אותן. אם אתם מחפשים חברת הדברה שתטפל ביסודיות ומקצועיות במכת הנמלים בביתכם, חברת סוף למזיקים, תדאג להדברה יסודית באמצעות חומרם איכותיים שאינם מזיקים לבריאות. חברת סוף למזיקים, קיימת כבר מעל ל-15 שנה ונחשבת למובילות בתחום במרכז הארץ. החברה מעניקה שירותי הדברה  הן לאנשים פרטיים והן לבתי עסק ומבנים ציבוריים.