3 סיבות לעבור לשואב אבק רובוטי

הטכנולוגיה הביאה עמה המון בשורות טובות, מטרתן של כולן להפוך את החיים לנוחים, קלים ופשוטים יותר עבורנו. אחד מפלאי הטכנולוגיה שצובר תאוצה בשנים האחרונות הינו שואב האבק הרובוטי. מדובר במכשיר חכם במיוחד, שמטרתו לחסוך לנו את פעולת שאיבת האבק המייגעת והקשה.

תוכן מקודם בחסות ברק רום
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תוכן מקודם בחסות ברק רום
תוכן מקודם

בשוק, קיימים שלל של שואבי אבק רובוטים, חלקם יקרים וחלקם זולים יותר, בדרגות שונות של איכות. בכל מקרה, מרבית שואבי האבק הרובוטיים (גם הזולים שמביניהם) מבצעים את העבודה ביעילות מופתית. הרי לפניכם 3 סיבות לעבור לשואב אבק רובוטי.

רמת ניקיון טובה במינימום מאמץ

מטרתו העיקרית של שואב האבק הרובוטי, הינה לחסוך לכם את העבודה. באופן זה, ניתן לנקות את הבית בקלות ומבלי שתידרשו למאמץ או עבודה קשה. בנוסף לפעולה של שאיבת האבק, ביכולתו של שואב אבק רובוטי לנקות ו"לטאטא" רצפות, בעיקר תודות למברשות המותקנות בתחתית השואב. בעזרת מברשות אלה, יכול שואב האבק גם להגיע לפינות הקטנות ביותר שבחדר. תודות לעיצוב שלו ולגודלו, יכול שואב האבק גם לטאטא או לשאוב מתחת למיטה, לספות ועוד. עניין זה מבטיח רמת ניקיון מצוינת בבית, במינימום מאמץ.

מנקה גם כאשר אתם לא בבית

במרבית שואבי האבק הקיימים בשוק, קיימת האופציה לתכנת את פעילות השואב גם לזמנים בהם אינכם בבית. כל שעליכם לעשות הוא להשאיר את השואב בתחנת העגינה שלו (התחנה אינה תופסת מקום רב), ולתכנת את השעה בה תרצו שהוא יתחיל לנקות את הבית. באופן זה, תוכלו להגיע לבית נקי ולא תצטרכו לשמוע את רעש שאיבת האבק. כמובן שאת פעולת השאיבה ניתן לתכנן לכל זמן שתבחרו, גם במידה והינכם בבית. עניין זה עשוי לחסוך לכם זמן רב בכל הנוגע לתחזוק רמת הניקיון בבית.

מתכנן מסלול מחדש

אנשים רבים חוששים לרכוש שואב אבק, בשל הפחד שהוא יתנגש בחפצים חשובים או בחיות מחמד. חשוב להבין כי שואב האבק מתוכנת כך שבמידה והוא מתנגש בדבר כלשהו, הוא משנה את המסלול שלו ומנקה סביב החפץ. בנוסף, מרבית שואבי האבק מגיעים עם שלט, המשמש כשלט רחוק, באמצעותו ניתן לשלוט על תנועת השואב. כך, תוכלו לשאוב בבית בדיוק את החדר או הפינה הדורשים ניקיון, מבלי שהשואב יסתובב בכל הבית. השואב האבק הרובוטי הינו מכשיר חכם במיוחד, המכיל פונקציות רבות. כך, למשל, אם הסוללה בשואב נחלשת, יחזור השואב באופן אוטומטי לתחנת העגינה על מנת להטעין את עצמו. טיפים נוספים בתחום התחזוקה ובתים תמצאו באתר nadlanworld.