מצלמות אבטחה

אנו חיים במציאות לא קלה, אנו שומעים בחדשות על בסיס יום יומי על פריצות וגניבות, ונדליזם, התעללות של מטפלות בתינוקות וכן זוועות נוספות. אחת הדרכים לשמור על עצמנו ועל הסביבה שלנו היא להתקין מערכת מצלמות אבטחה. מצלמות אבטחה הן מנגנון הגנה פופולארי ביותר בימינו. מצלמות האבטחה יכולות להיות גלויות או סמויות אך שני הסוגים ישרתו מטרה דומה, והיא הגנה ושמירה על הרכוש שלנו ועל היקרים לנו.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תוכן מקודם בחסות ברק רום
תוכן מקודם

מומלץ להתקין מצלמות אבטחה במקומות שונים, החל ממקומות ציבוריים, מוסדות, רכב פרטי, משרדים, בית מגורים ובגני ילדים ובתי ספר.

בחירת מצלמות אבטחה היא אינדיבידואלית ומתבצעת בהתאם לצרכי הלקוח. ישנם סוגים רבים של מצלמות ולכן יש להיוועץ עם מומחה בתחום טרם בחירת המצלמות עבור הייעוד הספציפי שלנו, וטרם התקנת המצלמות במקום המיועד.

מצלמות לגני ילדים

בשנים האחרונות ותחת נסיבות מצערות ביותר, החלה להתפתח התעניינות בכל הקשור להתקנת מצלמות אבטחה בגני ילדים. קשה להישאר אדישים לאחר שאנו שומעים לעיתים כה קרובות על מטפלות מכות, על התעללות בגני הילדים ועל פגיעה חמורה בילדינו הקטנים וחסרי האונים. מצלמות האבטחה מגנות על הילדים מפני סגל הגננות שדואגות להתנהג במיטבן כשהן יודעות שהן מצולמות מסביב לשעון, ההורים יכולים לשלוח את ילדיהם לגן בלב שלם וכן להציץ ולבדוק לשלומם לאורך היום מספר פעמים. המצלמות מחוברות בווי פיי ומשדרות אל אפליקציה בטלפון של ההורים או לתוכנת מחשב הנגישה להורי הגן.

אחד היתרונות של מצלמות אבטחה גלויות בגן הוא כוח ההרתעה, עצם הידיעה שישנן מצלמות גורמת לסגל הגננות להתנהג בצורה הולמת כלפי ילדי הגן.

בנוסף, מצלמות האבטחה מגנות על הילדים מפני חדירת זרים שבכוונתם להזיק ואף לחטוף ילדים קטנים.

מצלמות אבטחה בגן הילדים הפכו לדרישה של ממש טרם הרשמה לגן, ואף התארגנו ההורים בגנים רבים בארץ ואספו כסף באופן פרטי כדי לרכוש לגן של ילדיהם מצלמות אבטחה.

בעת התקנת מצלמות אבטחה לגן הילדים מומלץ להתקין אותן באופן בו הן יכסו את כל שטח הגן בצורה ברורה, ניעזר במומחה כדי למקם את המצלמות בנקודות אידיאליות.

מצלמות אבטחה נסתרות לגני ילדים – איך זה עובד?

מצלמות אבטחה נסתרות מאפשרות להורים לבחון את ההתנהגות הטבעית של הגננות עם הילדים, וכך לקבל רושם כנה ונכון. זו הדרך היחידה בה יוכל הורה לסמוך או לחילופין לא לסמוך על הגננת של ילדו. במידה ותיתפס גננת מתעללת או פוגעת בילדים היא תפוטר ולא תעסוק במקצוע זה, כך בעצם נגן גם על ילדינו וגם על ילדים רבים אחרים.

אין ספק שילדינו הם הדבר היקר לנו ביותר, וקשה מאוד להותיר אותם בידי מבוגר אחר, באופן טבעי עולים בנו חששות האם הוא פוגע בו? האם הילד עובר התעללות? האם מכה או מכאיב לילדי?

את כל הדאגות האלה ניתן לפתור באמצעות באמצעות מערכת מצלמות אבטחה. כך נוכל ללכת לעבודה ולהתרכז בה, כך נוכל לנשום לרווחה בידיעה שניתן לצפות בילדינו בכל רגע נתון.

בנוסף ישנם יתרונות נוספים להתקנת מצלמות אבטחה בגן הילדים, למשל- ההורים יכולים לעקוב אחר הרגלי האכילה של ילדיהם, הרגלי השינה, המשחקים והכישורים החברתיים של ילדיהם. בנוסף, ההורים יכולים להתרשם מאיכות ההפעלות בגן, המסרים והלימוד שנעשה בגן הילדים.

אז איך זה עובד? בדרך כלל ההורים מתארגנים במטרה לאסוף כסף לרכישת מצלמות לגן. השלב הבא הוא בחירת המצלמות- בשלב זה נמליץ להיעזר במומחה. התקנת המצלמות בגן בנקודות עיקריות שיכסו את רוב שטח הגן. לבסוף, ההורים יכולים לצפות במתרחש בגן באמצעות מערכת מצלמות סגורה ששולחת את הצילום בזמן אמת לתוכנת מחשב או לאפליקציה בטלפון, רק ההורים שמחזיקים בסיסמה למערכת יכולים להיכנס ולצפות במתרחש.