פרגולות אלומיניום מול פרגולות עץ- מצא את ההבדלים...

רבים הם אלה שמלבטים, בין בחירה של פרגולה מעץ לבין פרגולה מאלומיניום. אם אוהבים יותר את הפרגולה העשויה מעץ, יש לדעת כי עצים מסוימים מחזיקים מעמד זמן רב יותר נאשר סוגים אחרים של עץ טבעי.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

בכל מקרה, כל סוגי העץ, דורשים טיפול ותחזוקה שוטפת וזה מה שמשותף לכולם. יש לציין, כי העצים שמהם עשויות הפרגולות, מושכים אליהם חרקים וכל עץ, חייב לעבור עישון נגד חרקים. ישנם חומרים אחרים של פרגולות כגון כאלה שעשויות מאלומיניום, אך יש לברר את ההבדלים של פרגולות אלומיניום מול פרגולות עץ. יש סוג של עץ, אשר פרגולה יכולה להיות מיוצרת ממנו והוא נחשב לעץ המתאים בותר לבניית פרגולות, מדובר על עץ אורן.

בירור בין הסוגים השונים של הפרגולה יגרום לכם להחלטה מושכלת

גם מבחינת המחיר וגם מבחינת התחזוקה, יש להשוות פרגולות אלומיניום מול פרגולות עץ. יש לערוך לא מעט שיעורי בית, בכדי להבין את ההבדלים והבחירה הסופית שתכריע לבין שני סוגי הפרגולות על פי מספר פרמטרים: איזו פרגולה היא עמידה יותר? איזו מהן דורשת פחות תחזוקה, המחיר,  אפשרויות העיצוב, הגוונים הרצויים לנו ועוד.

 אין אפשרות למשל, לקבל פרגולה מעץ בקשתות, היא מתאימה יותר לווילות פרטיות בעלות מראה כפרי. זה אמנם נכון שמראן של פרגולות העץ הינו חמים יותר, אך לעומת זאת, פרגולות מאלומיניום, הן עמידות יותר, אינן מחלידות, הן  אינן דורשות תחזוקה וכן, ניתן לקבל אותן במגוון רב של צבעים ואפילו, במראה של עץ טבעי באמצעות צביעה מיוחדת.

בנייה בסגנונות רבים של פרגולה מאלומיניום

 אם כבר התחלתם להבין לאיזה כוון יש ללכת כאשר השוויתם את פרגולות אלומיניום מול פרגולות עץ, יש לציין, כי את הפרגולה העשויה מאלומיניום, ניתן לקבל בצורות רבות, כגון קשתות, שילוב של פרגולה זו עם חומרי גלם נוספים כגון פרספקס, הפרגולה יכולה להיות מופעלת עם מנוע חשמלי להצללה או כוון אור רב יותר אמנם פרגולות אלומיניום, הן יקרות יותר, אך הן מחזיקות לשנים ומתאימות הן לגינה הפרטית, לגינות גג, גן ומרפסות.

עולם הפרגולות – יסייע לכם בבחירה נכונה

חברת עולם הפרגולות, כבר קיימת שנים רבות והיא עוסקת בבנייה קלה, התקנת פרגולות אלומיניום, עץ, סגירות חורף, חניה מקורה גדרות ועוד. כל המוצרים מיוצרים באמצעות חיפוי אלומיניום. עולם הפרגולות, מציע לכם מגוון רב ומרהב של סוגי פרגולות בשלל דוגמאות, צבעים, חומר גלם מחומר שהוא עמיד ללחות, שמש ואינו מחליד. ניתן להזמין פרגולות אלומיניום בהתאמה אישית על פי טעמו וסגנונו של הלקוח, או לחלופין, לבחור מהקטלוג של החברה. האחריות, המקצועות והאמינות, הן מילות המפתח של עולם הפרגולות, אשר מחזיקה בלקוחות רבים וקבועים, הן מהמגזר הפרטי והן מהמגזר העסקי.

באדיבות גולן קידום אתרים