תאפו את זה חכם

תא אפייה שמחולק לשניים, חיישנים שמודיעים מתי האוכל סיים להתבשל ועשרות תוכניות מדויקות ומתאימות לתבשילים ומאפים שונים. מוצרים חדשניים מבית סמסונג ו-AEG משרטטים את העתיד של הבישול הביתי

רננה מור
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תאפו את זה חכם
רננה מור
תוכן מקודם

למשבר הקורונה מזמן לנו שלל התמודדויות שלא הכרנו, כשהאכלת כל בני הבית על שלל הדרישות וההעדפות שלהם היא כנראה זו שצורכת הכי הרבה זמן. בישול אוכל הפך לתהליך ארוך ומייגע, כשממתינים שמנה אחת תצא מהתנור לפני שמכניסים את הבאה, ותוך כדי משגיחים שהמנה השלישית לא תגלוש על הכיריים. נסו לדמיין לכם תנור וכיריים שיודעים כמה זמן ובאיזה אופן צריך לבשל כל מנה, ופשוט מודיעים לכם כשהאוכל מוכן. או תנור שאפשר להכניס אליו עוף וגם עוגת שוקולד, בו בזמן. שלושה מוצרים חדשים ומהפכניים מבית סמסונג ו- AEG עושים בדיוק את זה, ומציגים שיטות הכנת אוכל חכמות, מהירות ופשוטות יותר.

התנור מצויד במחיצה טרמית מיוחדת, שמאפשרת להכניס אליו שני תבשילים שונים לגמרי

תנור הבילד-אין בטכנולוגיית Dual cook של סמסונג הוא מוצר ששייך לקטגוריית ה"איך לא חשבו על זה קודם". התנור מצויד במחיצה טרמית מיוחדת, שמאפשרת להכניס אליו שני תבשילים שונים לגמרי בטמפרטורות שונות. אתם יכולים לקבוע, לדוגמה, כי בחלק התחתון תאפו עוגה ב-180 מעלות, בעוד שבחלקו העליון ייצלו תפוחי אדמה בטמפרטורה של 230 מעלות - ולחסוך בזמן הכנת הארוחה. רוצים לחמם פיצה קטנה? ניתן להדליק רק חצי מתנור הבילד-אין ולחסוך באנרגיה. כמובן שבמקרה הצורך ניתן להוציא את המחיצה ולהשתמש בכל התנור. מלבד לאלו, לתנור יש 50 תוכניות אוטומטיות, מגוון תוכניות ידניות, תוכנית ניקוי פירוליטי, דלת קרה בטוחה למגע, והשימוש בו הוא אינטואיטיבי ופשוט.

להרגיש את התבשיל

שני מוצרים נוספים וחדשניים לא פחות הם כיריים אינדוקציה ותנור בילד-אין של AEG, המצוידים בחיישן שמדווח מתי בדיוק האוכל מוכן. ניקח, כדוגמה, את תהליך הכנת נתח רוסטביף: בישול ארוך מדי עלול להפוך את הנתח לסוליה בלתי אכילה, אבל כדי להגיע לתוצאה המושלמת, כל מה שצריך לעשות הוא להקיש על הצג את דרגת העשייה הרצויה והתנור יודיע לכם כשהרוסטביף מוכן. התנור מסדרת Sense Cook Pyroluxe Plus יש יותר מ-100 תוכניות לפי משקל או טמפרטורת חיישן הכוללות תבשילים, אפייה, בישול, צלייה, ייבוש פירות, ירקות ופטריות, תוכנית שימור (למלפפונים חמוצים למשל), הכנת לחמים אפויים מראש או טריים, תוכניות שונות עבור עוגות בהתאם לסוג הבצק שלהן ואפילו חמש תוכניות מפורטות שיתאימו לסוגי פיצה שונים. ניתן להכניס לתנור, למשל, עוף בכל משקל, והוא יחשב את הזמן הדרוש להכנתו. התנור מגיע עם ספר בישול קטן, ולכם נשאר רק לפעול לפי ההוראות וליהנות מהמטעמים.

כיריים האינדוקציה SensePro של AEG

כיריים האינדוקציה SensePro של AEG הן הראשונות בעולם המצוידות בחיישן מזון אלחוטי. הן כוללות תוכניות אוטומטיות, צג מגע גדול ונוח, אזור בישול גמיש ושליטה אוטומטית על קולט אדים. חיישן הטמפרטורה המדויק מבטיח תוצאות מושלמות בכל טיגון, בישול, צלייה ואפילו בישול בסו-וויד (וואקום).

תנור בילד-אין של AEG, המצויד בחיישן שמדווח מתי בדיוק האוכל מוכן

שלושת המוצרים מציגים שיטות הכנת מזון שהן מתקדמות וחכמות מצד אחד אך שומרות על קלות ונוחות מהצד השני, חוסכות גם בזמן ההכנה וגם באנרגיה והופכות את הזמן במטבח להרבה יותר פשוט.

למידע על AEG תנורים >> לחצו כאן
למידע על AEG כיריים>> לחצו כאן
למידע על סמסונג תנורים >> לחצו כאן