הפתרון לדיאטה המהירה–הכירו את נטור דיאט

"נטור דיאט" פיתחה מוצרים העשויים מצמחים טבעיים אשר גורמים לתחושת שובע במהירות ולאורך זמן. אלפי לקוחות מרוצים מציגים את סיפורי ההצלחה ברשתות החברתיות ומאות אלפי ישראלים כבר הצטרפו למהפכת הדיאטה בישראל של נטור דיאט.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

מי מאתנו אינו מעוניין להוריד כמה שיותר קילוגרמים בכמה שפחות זמן? נראה כי "נטור דיאט" פיצחה את השיטה באמצעות מוצרים טבעיים המגיעים בערכות המכילות תרסיס + כמוסות לצריכה לחודש שלם, מסקר שערכנו בין לקוחותינו הירידה הממוצעת הייתה בין 10-6 ק"ג במהלך חודש אחד.

החברה הישראלית מצמידה למוצריה השונים תפריט מותאם עבור הלקוח שנבנה ע"י הדיאטנית של החברה לפי הגובה והמשקל של המשתמשים. על פי התוצאות שדיווחו לקוחות החברה (שניתן לצפות בהם ברשתות החברתיות של המותג) באמצעות המוצרים של נטור דיאט הצליחו אלפים להשיל ממשקלם קילוגרמים רבים תוך זמן קצר.

תהליך ייצור קפדני וסטנדרטים אירופאיים במפעל בצפון ומוקד הזמנות עם משלוחים לכל הארץ

המוצרים הטבעיים של נטור דיאט מיוצרים במפעל בצפון הא רץ, שם מקפידים לעבוד לפי סטנדרטים אירופאים, המפעל מאושר על ידי משרד הבריאות. לחברה, מוקד הזמנות בצפון הארץ אשר מספק מענה לכלל השאלות של הלקוחות לפני תהליך ההזמנה. כמו כן, החברה מספקת משלוחים מכל רחבי הארץ ואת מוצריה ניתן לרכוש באתר האינטרנט של החברה או במוקדי השירות הטלפוני.

חלק מהלקוחות מספרים כי ניסו את כלל שיטות הדיאטות וכבר כמעט והתייאשו וכי המוצרים הטבעיים של נטור דיאט הצליחו לסייע להם להוריד את משקלם כנגד כל הסיכויים.