רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

טויוטה פריוס פלוס: המיניוואן ההיברידי היחיד מסוגו בישראל

לכתבה
טויוטה

בזכות צריכת דלק חסכונית במיוחד, מערכות בטיחות מתקדמות ופונקציונליות חכמה, מציע דגם הפריוס פלוס חוויית נהיגה שקטה, חסכונית וירוקה יותר

אתם חולפים על פני תחנת דלק ראשונה ומחייכים. חולפים על פני תחנת דלק שנייה וממשיכים לחייך. ידיעות על מחירי הדלק שעולים ויורדים כבר לא מטרידות אתכם, כי מד הדלק בטויוטה פריוס פלוס מסרב לצנוח, והרגע הזה שחייבים כבר להיכנס לתדלק - הולך ונדחה.

טויוטה פריוס פלוס היא לא מכונית חשמלית מלאה במובן שהיא אינה נדרשת לטעינה, אלא היא שילוב היברידי של בנזין וחשמל. המערכות המתקדמות מבצעות, באופן שקוף לחלוטין עבור הנהג, את המעברים המורכבים בין מצבי ההנעה השונים: חשמלי בלבד, בנזין בלבד או שניהם. כמו כן בירידות ובבלימות מנוצלת האנרגיה העודפת לטעינת מצבר ההנעה. כך שאין צורך בטעינת הסוללה החשמלית מאחר שהיא נטענת עצמאית ממנוע הבנזין. השילוב הזה, שהוכח כבר כמוצלח בדגמי טויוטה במשך שנים ארוכות, מאפשר צריכת דלק חסכונית במיוחד, ודי בקלות אפשר לסחוט מהמכונית הזאת 20-19 ק"מ לכל ליטר של הנוזל היקר. 

טויוטה פריוס פלוס
טויוטה

טויוטה פריוס פלוס היא למעשה גרסה מוארכת, של שבעה מושבים, של טויוטה פריוס, שהיתה המכונית ההיברידית הראשונה שנמכרה באופן מסחרי וכבר הפכה לאייקון היברידי, מה שהופך את הפריוס פלוס למעשה למיניוואן ההיברידי היחיד בישראל. יחידת הכוח ההיברידית, 1.8 ליטרים בנזין ומנוע חשמלי, מוכרת ומוכחת מדגמים רבים אחרים של טויוטה, שהיא היצרנית הוותיקה והמובילה בעולם ובישראל במגוון הדגמים ובהיקפי הרכבים ההיברידיים. ואל תפסחו גם על יתרון חוויית הנסיעה השקטה והנעימה בפריוס פלוס.

למרות החדשנות הרבה ובדומה לשאר הדגמים ההיברידיים של טויוטה – הפריוס פלוס היא מכונית קלה ונוחה לנהיגה הן בדרכים עירוניות והן מחוץ לעיר. הנסיעה שקטה במיוחד, הן בהיבט של רעשי מנוע והן בהיבט של רעשי רוח. כמו כן טויוטה פריוס פלוס מצוידת בכל מערכות הבטיחות המתקדמות, כולל אלה החשובות במיוחד בעידן שבו השפעת המכשירים הסלולריים על הנהיגה, ובמיוחד על הנהיגה ברכב מלא בילדים שובבים, היא משמעותית יותר: בלימה אוטונומית ובקרת סטייה מנתיב, כולל היגוי אקטיבי, כלומר הרכב מפעיל עצמאית את ההגה על מנת לשמור את הרכב בנתיב שלו.

טויוטה פריוס פלוס
טויוטה

עבור הנוסעים בהרכבים שונים טויוטה פריוס פלוס היא רכב פונקציונלי ויעיל שמאפשר קיפול שורות מושבים. שני המושבים האחוריים אף ניתנים לקיפול נפרד ומודולרי, מה שמאפשר, למשל, להסיע שישה נוסעים עם מטען.

למי היא מתאימה?

למשפחות גדולות בעלות מודעות סביבתית וטכנולוגית המעוניינות במקסימום קילומטרים על כל ליטר בנזין. 

מפרט רכב

בחזרה למדור רכבי 7 מקומות >>>