רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

מרצדס GLE פרימיום: עוצמה חייתית ובטיחות מקסימלית

לכתבה
מרצדס

מותג רכבי היוקרה נכנס לשוק רכבי שבעה מושבים ובגדול עם דגם בטיחותי, חזק ומרווח

הדלת נסגרת מאחוריך ברכות (בזכות נעילת ואקום), ואתה מוצא את עצמך ספון בתוך חלל מהודר, שבו חיים בשלום שני ניגודים מובהקים: מסורתי-חדשני לצד חדשני-מסורתי. לחיצה על כפתור. המנוע מניע בנהמה חרישית וקשה עד בלתי אפשרי לזהות שמדובר בדיזל לוגם סולר. 2.2 טון – לפני דלק, נוסעים ומטען – נעקרים מהמקום בקלילות מפתיעה. 

לחיצה על הדוושה לעוד כמה שניות ספורות והמרצדס GLE פרימיום תחצה את מהירות ה-100 קמ"ש. אבל אתה מתאפק וחוץ מזה הכביש די עמוס. זה הזמן לתת למערכות הסמי אוטונומיות להוביל את הרכב קדימה. איתות שמאלה, המערכת בודקת אם הנתיב פנוי (כולל שטחים מתים) והרכב מחליף בעצמו נתיב. בקרת השיוט מפקדת על המצערת ועל הבלמים והרכב מאט עצמו עד למהירות עצירה ומאיץ מחדש, כולל התנהלות חוסכת עייפות בכבישים פקוקים.

מרצדס GLE פרימיום
מרצדס

אחרי היעדרות של מספר שנים מפלח השוק הזה מציגה מרצדסGLE  חידוש משמעותי לשנת 2019 –גרסת שבעה מושבים. הדור החדש של GLE מאופיין בבסיס גלגלים ארוך יותר ב-8 ס"מ מהדור היוצא. תוספת האורך הזאת משמעותית ביצירת מרחב גדול במיוחד ליושבי הרכב ומאפשרת תוספת של שורת מושבים שלישית שמתאימה לא רק לילדים. דגם ה-GLE מצויד בגרסה האחרונה של מערכת המולטימדיה המתקדמת MBUX, שכוללת כארבעים פונקציות חדשות, בהן גם תפעול באמצעות מחוות.

דגם GLE עם שבעה מושבים מוצע ברמת אבזור אקסקלוסיב (645 אלף שקלים) או פרימיום (695 אלף שקלים), שכוללת כיוונון חשמלי לשורת המושבים האמצעית (ממש כמו במרצדס S קלאס) ושקע C-USB לצד כל אחד ואחד משבעת המושבים השונים. הרכב מצויד במתלי אוויר מתכווננים, שיתרונם בא לידי ביטוי בנוחות נסיעה משופרת והתאמה לתנאי דרך משתנים כולל שטח. למרבה ההפתעה, המרצדס הזאת יכולה לקחת אתכם – אם רק תתנו לה – לעומק השטח ממש, בין היתר בזכות מערכת בקרת משיכה יעילה במיוחד. צריך להקפיד על לחץ ניפוח גבוה בצמיגים, כדי למנוע צביטות בצמיגים נמוכי החתך.

מרצדס GLE פרימיום
מרצדס

מערכת נוספת שקיימת בדגם מתחשבת בצרכי נוסעים בעלי משפחות (אך לא רק), שכן בהנפת רגל נפתחת הדלת האחורית והרכב אף מנמיך את עצמו – על גבי מתלי האוויר – כדי לאפשר העמסה קלה יותר של מוצרים וציוד.

מרצדס GLE פרימיום מוצע עם מנוע דיזל 6 צילינדרים בנפח 3.0 ליטרים חדש לגמרי. המנוע משודך לתיבה בת 9 הילוכים ומנפק 272 כ"ס ו-60 קג"מ שמספיקים כדי להביא את הרכב – על כל הגודל והמשקל שלו – למהירות של 100 קמ"ש ב-6.6 שניות. 

למי היא מתאימה?

למשפחות שמחפשות רכב יוקרה בטיחותי וחזק עם יכולת תנועה בשטח. 

מפרט רכב

בחזרה למדור רכבי 7 מקומות >>>