מישהו הזיז את הגבינה שלכם

בין אם אתם טבעונים, אניני טעם או כאלה שמעדיפים את הטוב, הנכון והמשובח שעולה על שולחנכם, קבלו הזמנה להתמכר ל- The Nuts Chef - מותג מעדני גורמה עם ערך מוסף

מיכל אסף
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
צילום ראשי שני בריל
מיכל אסף
תוכן מקודם

כשמהפכה בתחום המזון מונעת מיצירתיות, מוסריות, חיים בצוותא עם בעלי החיים ואמונה בחומרי גלם איכותיים בדרך למוצר הסופי, היא גם מצליחה לסחוף בעקבותיה רבים.

זוהי בדיוק השליחות אותה בחר דן שורר להביא לצרכנים הישראלים עם 

צילום: שני בריל

The Nuts Chef – מותג גבינות גורמה טבעוניות שמצליח, מאז השקתו לפני שנתיים, לכבוש לא רק את הטבעונים שבינינו.

שורר, אמן ואיש עסקים, מאמין שיצירת טעמים מפתיעים וכובשים תוביל למהפכה בתרבות צריכת המזון בתוספת מנה גדושה של הנאה, ועל הדרך מוכיח, כפי שהוא מסביר, "שלהציל את כדור הארץ מעולם לא היה טעים כל כך".

צילום: שני בריל

"קולינריה זו קולינריה, זו קולינריה", מסביר שורר, "וגם אם קיימות מגבלות שונות שהטלת על עצמך, בין אם מדובר בכשרות, בעיה בריאותית או החלטה מוסרית, כמו במקרה שלי שלא לאכול מהחי, אסור שזה יגביל את ההנאה שלך מאחד הדברים הכי טבעיים והכי מהנים שיש וזוהי התזונה. אני מאמין שלא צריך לאכול כדי לחיות אלא לאכול כדי לחיות טוב יותר".

אנינות וטעימות

צילום: יהונתן בן חיים

שורר יצא כאמור לדרך לפני שנתיים. למרות שהגיע מעולמות המשחק, התיאטרון והכתיבה גילה תמיד עניין בבישול ובאוכל טוב והשתתף בקורסים מקצועיים. כשבחר לשנות את התזונה האישית שלו, הגיעה גם התובנה להנחיל את הדרך לאחרים. המטרה שעמדה לנגד עיניו: לאכול מהצומח כדי שהחי ימשיך לחיות, הניבה פיתוח סדרת גבינות משובחות ואנינות טעם, כאלה שמקפיצות את ההיצע הקולינרי הטבעוני למקום גבוה, ולא רק בקנה מידה ישראלי. היום הוא מפיץ את הבשורה ממפעל החברה בראש העין, בו מיוצרות הגבינות בשיטת גבנות קלאסית מוקפדת, בדגש על חומרי הגלם המובחרים ביותר.

הגבינות האנינות של The Nuts Chef כוללות מספר סדרות. אחת מהן היא של תחליפי חמאה "אגדת קשיו" -  מעדן קשיו בטעם צרפתי מעודן, עם מרווה ועם כמהין, כשעל הפרק פיתוח עוד שני מוצרים נוספים בסדרה. סדרה נוספת היא של מעדני הקשיו דמויי עיזים: קשיו מור במרקם ובטעם גבינת סנט מור הצרפתית וקשיו עז בטעם ובמרקם גבינת עיזים צרפתית. ההיצע המשובח כולל בנוסף: קשיומנת טבעי: מעדן קשיו במרקם ובטעם גבינת שמנת, קשיומנת עגבניות מיובשות ובזיליקום, קשיומנת שום שמיר, קשיורלה במרקם ובטעם מוצרלה די בופאלו, קשיוברט - במרקם ובטעם של גבינת קממבר צרפתית מעולה ועוד ועוד מוצרים יצירתיים ואנינים כמו אחד הפיתוחים האחרונים: קשיוצ'יני דמויי ברי עם פטריות פורצ'יני. מי שיבחר לבצע רכישות און ליין של הגבינות ישמח לגלות, שלצד פירוט המרכיבים בכל אחד מהמוצרים מופיע גם הסבר מפורט על הטעם, מקורותיו, ואפילו המלצות על מתכון והיין המתאים ללוות את האכילה.

צילום: שני בריל

להנגיש באהבה

ימי הקורונה חייבו גם את המותג The Nuts Chef לחשב מסלול מחדש ולפתוח מסלולי שווק נוספים, בנוסף לאתר בו ניתן לבצע הזמנות באופן ידידותי. מי שיבקש לרכוש את הגבינות יוכל למצוא אותן ב-60 חנויות ברחבי הארץ, וכיאה לגבינות גורמה גם במלונות יוקרה כמו יערות הכרמל ומצפה הימים, שם הן חלק בלתי נפרד מתפריט הארוחות. "אני מאוד משתדל שמעבר לאניני טעם וטבעונים, הגבינות שלנו יהיו בהישג ידם של רוב הצרכנים. אני בהחלט משתדל להנגיש את המוצרים שלנו, לכל מי שלא מתפשרים על טעם טוב", אומר שורר. "הבעות ההנאה שמתפשטות על פני הלקוחות שלנו עם כל טעימה וטעימה, הן התגמול האמיתי שעליו לא נוותר לעולם".

וכשייצור הגבינות היא גם שליחות שמובילה דרך חיים מאמין שורר שאנשים יתייחסו לאוכל לא כצורך הכרחי בלבד אלא כדבר שההכרח יכול להביא איתו סיפוק עצום.

"כולנו עברנו כברת דרך, נחשפנו ולמדנו להכיר טעמים טובים יותר. לכן אני מאמין במסר שעובר דרך הסיפורים, דרך הטעמים, ההתלהבות, הרגע שבו אתה פוגש דבר שלא סותם לך איזה חור - אלא דבר שנותן לך לשייט לכל מיני כיוונים. כשהכי חשוב הוא לא לאכול הרבה אבל לאכול טוב", מסכם שורר.

לפרטים >>