כל הטוב בערוגה אחת

בעידן המתועש, גם עולם הקוסמטיקה רווי חומרים כימיים המצויים בתוך תכשירי הטיפוח. אבל יש גם מי שמציעים תכשירים טבעיים, למריחה על עור הפנים והגוף. חברת ערוגות היא ממלכת הטבע לגוף ולנפש

ענת יפה
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
צילומים אלומה משולמי 1
ענת יפה
תוכן מקודם

"עולם הקוסמטיקה היום הוא בליל של כימיקלים ומוצרים עתירי רעלים, אנחנו מאמינות ורואות כל יום, שאפשר אחרת", אומרת אסתר לחמן, רוקחת טבעית, העומדת מאחורי "ערוגות" מותג בוטיק נשי לאיכות חיים יומיומית.

בחברת ערוגות מאמינים שיופי אמיתי הולך יד ביד עם איכות ובריאות, ולכן מקפידים להשתמש בחומרי הגלם המשובחים ביותר המגיעים ישר מהטבע: שמנים אורגניים בכבישה קרה, תמציות ארומטיות טהורות, תמציות עלים, פרחים, זרעים וצמחים.

אסתר לחמןצילום: עדן לביא

"ממלכת הצומח מלאה בחיים, ולכל אשה מגיעה חוויה יומיומית של יופי, עונג והזנה ממקור אמיתי. בשבילנו יופי הוא תוצר לוואי של ההרגשה המדהימה אחרי רגע מפנק עם טיפוח אורגני", מדגישה לחמן, שמלמדת נשים כיצד להכניס עוד בריאות, טבע, שפיות וחיבור אמיתי דרך ממלכת הטבע.

הכוח הטבעי

ערוגות היא בית וקהילת נשים והשראה לאורח חיים בריא, טהור ואיכותי, עם דגש על הרוקחות הטבעית.

"הרוקחות הטבעית טומנת בחובה ידע עמוק בנושאים שונים, מגוונים ורחבים, ובכללם ריפוי, יופי, חיוניות ובריאות", מסבירים בערוגות. "אנחנו עסוקים בצורת החיים שלנו כמשפחה, ובערוגות במחקר, בפיתוח ובייצור שיטות טבעיות לשיפור הבריאות והתחושה הגופנית באמצעות מגוון מוצרים אורגניים וטבעיים לטיפוח הגוף והעור".

צילום: אלומה משולמי

 לחמן: "אנחנו מאמינים כי לסביבה שבה אנו חיים יש חשיבות עליונה והשפעה ישירה על איכות החיים שלנו, לכן אנו מקפידים לעבוד עם האדמה, מתוך כבוד והערכה עמוקה למתנות הטבע, ובנוסף - כמקור השראה ואוצר עצום של צמחים,  פרחים זרעים ועשבים החיוניים לבריאותנו.

"מתוך היכרות עמוקה עם צמחי-מרפא ועם הכוח הנשי ומתוך רצון להגיש חומרי גלם טהורים ושלמים, חוויית הניחוחות המרפאים והטקסטורות העשירות במוצרים שלנו מדברים בעד עצמם ואל הנשים המודעות לגופן ולנפשן".

מוצרי ערוגות מכוונים להכניס טבע טהור לגוף, לחזק את הקשר העמוק עם הסביבה ועם עצמנו.

מפעל הבוטיק של ערוגות בנתיבות הוא מפעל פורץ דרך בתחום הקוסמטיקה הטבעית-אורגנית, ומעלה את הסטנדרט ליצרנים בארץ תוך אימוץ סטנדרטים ותקנים אורגניים מהמובילים בעולם. המפעל הינו בעל תקן אורגני של האיחוד האירופי. התקן מבטיח שכל מוצרי החברה יכילו 100% רכיבים ממקור טבעי בלבד, כאשר מתוכם לפחות 95% מסך הרכיבים הטבעיים גם גודלו בפיקוח אורגני. כמו כן,  המפעל בעל רישיון יצרן של משרד הבריאות וכל המוצרים כשרים.