הקסם של הטבע

הוא ידוע בתכונות אנטי-אוקסידנטיות ואנטי-אייג'ינג, מאזן את מערכת החיסון, תורם לשיפור הפעילות הקוגניטיבית, מסייע בהפחתת תהליכים דלקתיים בגוף, מספק הגנה לעור ומאט את תהליכי הזדקנות העור. אסטקסנטין – מעכשיו גם כתוסף תזונה המשלב כורכומין

ענת יפה
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שמן אסטקסנטין צילום יחצ
ענת יפה
תוכן מקודם

כפתרון טבעי לאנשים שמחפשים חיים בריאים יותר, הציבה לעצמה חברת פיורמג'יק מטרה חשובה: להנגיש את האסטקסנטין.

חברת פיורמג'יק דוגלת בבריאות ובחדשנות באמצעות שילוב הטבע עם הטכנולוגיה. החברה הוקמה לפני שנתיים, ועיסוקה העיקרי הוא בתחום המיקרו-אצות, בדגש על אסטקסנטין. באופן זה עוסקת החברה בגידול, במחקר ופיתוח ובהפקה של אסטקסנטין כחומר גלם ייחודי וחדשני בעל מגוון שימושים התורמים לבריאות הגוף.

הקסם מגיע אליכם! תוסף תזונה חדש אסטקסנטין צילום: יח"צ

פעילותה להנגשת האסטקסנטין נעשית באמצעות פיתוח חומר גלם במגוון תצורות ופיתוח מוצרים בריאים המבוססים על אצות, במטרה לחדור לשווקים חדשים ולתעשיות חדשות.

"אנחנו מאמינים שאסטקסנטין מהווה פלטפורמה לחדשנות. הוא בעל פוטנציאל לחבר בין עולם הפארמה והמזון ובכך לשפר את איכות המוצרים ולהעשיר אותם בערכים תזונתיים, ומהווה מנוף לתזונה בריאה יותר ואורח חיים בריא יותר", אומרים בחברה.

מהו בעצם אסטקסנטין?

אסטקסנטין הוא חומר טבעי בעל השפעה קסומה על גוף האדם ובריאותו, וידוע כנוגד החמצון החזק ביותר בטבע. אסטקסנטין הוא פיגמנט אדום המופק ממיקרו אצה שבאמצעות התהליך הטבעי שהאצה עוברת, במטרה להגן על עצמה מפני פגעי הסביבה החיצונית היא מפיקה את האסטקסנטין. בדיוק באותה דרך אסטקסנטין פועל בגוף שלנו – כנוגד חמצון הוא מנטרל רדיקליים חופשים ומאפשר למערכות בגוף לתפקד בצורה נכונה ובריאה יותר.

אסטקסנטין ידוע בתכונות האנטי דלקתיות והאנטי-אייג'ינג הפנומנליות שלו, ומחקרים רבים מוכיחים את יכולתו לאזן את פעילות המערכת החיסונית, תורם לשיפור הפעילות הקוגנטיבית, משפר את הפעילות הקרדיו-וסקולרית (לב וכלי דם), מסייע בהפחתת תהליכים דלקתיים בגוף, מספק הגנה לעור ומאט את תהליכי הזדקנות העור. ללא ספק מכלול תכונות המעניקות לאסטקסנטין את היכולת לפעול להגנה ולשמירה על מגוון עצום של מערכות בגוף האדם.

הכוח והייחודיות של אסטקסנטין טמון ביכולתו להיות חומר ורסטילי בעל תפקיד משמעותי מבחינה בריאותית.

באמצעות פיתוח מוצרים ייחודים במגוון אפליקציות מספקת החברה לצרכניה את הדבר הבא כחלק מהשתנות התפיסה והרצון העז לצריכה בריאה ונכונה יותר.

כשאסטקסנטין פוגש כורכומין

לאחרונה השיקה החברה את המוצר הראשון שלה בשוק המקומי: תוסף תזונה אסטקסנטין המשלב כורכומין.

השילוב בין אסטקסנטין וכורכומין הוא למעשה שילוב של נוגד חמצון ונוגד דלקת רבי עוצמה. שניהם יחד פועלים בסינרגיה ומרכיבים פורמולה חזקה ומוצלחת לספיגה מוגברת, המספקת הגנה מקיפה לכלל מערכות גוף האדם. התוסף בעל יתרונות רבים לעוסקים בפעילות ספורטיבית ועבור אלו המחפשים פתרון טבעי להעלאת האנרגיה ולחיזוק הגוף.

צריכה יומיומית של תוסף התזונה מעניקה לגוף הגנה מוגברת, תומכת בפעילות מערכת החיסון, מסייעת בתפקוד בריא ונורמלי של המערכות בגוף, מסייעת בהתמודדות עם דלקות וכאבי שרירים, משפרת ביצועים ספורטיביים ומאיצה את התאוששות השרירים.

לפרטים ורכישה>>