אל תשכחי את המעיל שלך

החורף נמצא כבר מעבר לסיבוב, ואם ממש ממש תתאמצי, תרגישי משב רוח קריר בערבים. אבל כדי שלא תמצאי את עצמך לא מוכנה לחורף הישראלי, הנה כל מה שחמים ואופנתי בכתבה אחת

תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תוכן שיווקי

בשיר 'Coat Of Many Colors' מספרת דולי פרטון על ילדותה. כילדה ענייה ללא מעיל בימי הסתיו ההולכים ונהיים קרים, היא שרה על אמה היקרה, אשר חיברה חלקי סמרטוטים ישנים לכדי מעיל טלאים קסום. הילדה הגאה חיכתה להגיע לבית הספר במעילה החדש, מלאת הערכה והתרגשות, רק כדי לגלות את הילדים צוחקים ולועגים לה. בשיר המרגש הזה, דולי הילדה התמימה, תוהה בכנות איך הילדים האחרים לא מבינים כמה אהבה וערך יש במעיל שלה, והרי אדם הוא עני רק כאשר הוא בוחר להיות עני.. ובתמימות הצנועה הזו, בשילוב עם החוסר הממשי, הפך השיר הזה לאחד המרגשים ביותר בעיני. דולי לא ידעה כמה נחשק ואופנתי יהפוך להיות מעיל הטלאים שלה.

Women's Valance Patchwork Coat Winter Buttons Trench Designer Jacket

לרכישה>>

בשירו 'Famous Blue Raincoat' שר לאונרד כהן לאיש מסתורי, מכתב מורכב על אהבות ופרידות. לאונרד ספק מודה לחבר, שהוא גם האויב, ופורט את חשבון הנפש הפרטי שלו. המעיל הישן והנפרם משקף את זקנתו ובדידותו של אותו חבר מסתורי.

Long Blue Vintage Barbie Rain Coat Hong Kong Jacket Maddie Mod

לרכישה >>

השיר'וידוי' של אלכסנדר פן, נפתח במשפט 'מעילי הפשוט ופנס על הגשר'. בשיר נטווית אט אט אהבה קשה ומורכבת, מערכת יחסים סתורה והתרפקות על העבר. כאשר המעיל ('באותו מעילון, ואותו ציץ הורד') מוזכר מספר פעמים, כסמל להתחלה, מלאת האמונה שהייתה, כמתבלה לאורך הזמן והתקוות שנמוגו. ביטוי אופנתי לוורד בדש המעיל ניתן לראות במעיל הבא:

2014 New women's winter fashion short coat jacket cotton jacket flower pattern

לרכישה >>

מעילים טומנים בחובם סיפור, עוטפים אותנו בימי החורף, ומלווים אותנו לאורך תקופות. הם יוצרים את עיקר ההופעה שלנו בימים הקרים, מחויט, רומנטי או מחוספס. אספתי עבורכם דוגמאות מחממות לחורף הקרוב.

מעיל עור תמיד יעשה את העבודה. רוקיסטי, מחויט, או בצבע עז למראה קליל וצעיר, כך או כך תמיד תהיה לו נוכחות.

women leather jacket 2014 women‘s clothing biker motorcycle jackets leather coat

לרכישה >>

קצת וינטאג' לנשמה:

Luxurious Womens Special Design Double Breasted Quilting Down Coat Jacket

לרכישה >>

מעיל צמר עובד תמיד, מחויט ונשי ליומיום או לערב. ולמי שנמאס לה לחפש את המעיל שלה על המתלה בסוף יום עבודה, צמר בשלל צבעים למראה קלאסי עם טוויסט.

Fashion Women’s Ladies Slim Coat Long Woolen Jacket Outwear Wool Coat Jacket

לרכישה >>

ולסיום, מעיל באדום עז, שבוודאי יסובב אחריכן ראשים.

Noble Womens Red Long Trench Wool Coat Winter Outwear Warm Maxi Dress Jacket

לרכישה >>

טל זרנקין, בוגרת המחלקה לעיצוב אופנה בסטודיו 6B. מעצבת אופנה, בעלת המותג Vera Mulier ('אישה אמיתית' בלטינית). חיה ונושמת אומנות, רומנטיקה ויצירה.

טל זרנקין, בוגרת המחלקה לעיצוב אופנה בסטודיו 6B