הריון, תזונה נכונה ואימון אישי ועוד

ספרים
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ספרים

הצ'ופצ'יק של הקומקום* דן אלמגור

כנרת

אלמגור מוציא את ספר פזמוניו הראשון אחרי שחיבר יותר מ-1,500 פזמונים וכתב, ותירגם ועיבד יותר מ-120 מחזות והצגות.

ספר ההריון*אן דינס

קוראים

מדריך רחב המיועד לנשים הרות, למי שכבר ילדו ולמי שמתעתדות להרות. בספר משתתף צוות מומחים ויועצים בתחומי הרפואה והפארא-רפואה, והוא דן בכל היבטי ההריון ועוסק בכל מה שיש לדעת על תקופת ההריון ואחריה. מאנגלית: אהוד רז.

דיאטה שמחה*אביגיל מייזליק

מודן

הדיאטה השמחה של השפית אביגיל מייזליק משלבת אוכל מגוון, בריא וגם שפוי. היא מציעה מנות טעימות ומשביעות מחומרים שאפשר למצוא בכל מזווה ביתי, כשלצדן ערכן הקלורי. המתכונים מלווים בטיפים ובמידע תזונתי ידידותי למשתמש.

ארץ המעיינות ב'*אורי מאור

ספריית בית אל

130 מעיינות ונקודות מים מוכרים ונסתרים, כולל פירוט מלא של דרכי ההגעה, מפות מדויקות, היסטוריה קצרה, אתרים קרובים ופרחים.

מתכון בטוח 2

פן וידיעות ספרים

ספר המבוסס על תוכנית הטלוויזיה, ובו השפים ארז קומורובסקי, צחי בוקשתתר, אבי ביטון, דודו אוטמזגין, שאול בן אדרת, ליה שומרון ושי-לי ליפא מגישים מתכונים.

דברים שאוכלים מכאן* אורי מאיר צ'יזיק

מפה

ספר על המזון המקומי של ארץ ישראל. מזון שיש לו בארץ שורשים והיסטוריה כגידול, כמאכל או כמוצר מעובד. האלבום מתאר את ההיסטוריה של גידולים שונים ואופן עיבודם המסורתי. פרקי הספר סוקרים קבוצות מזון שונות: דגנים, קטניות, בשר ודגים, פירות וירקות, מוצרי חלב ותבלינים, אגוזים ושמן זית, ממתקים וממתיקים. כמו כן מוצעים מתכונים מיוחדים המתבססים על חומרי הגלם הללו.

עשרת הסודות של האנשים הבריאים*פטריק הולפורד

פוקוס

מדריך פעולה של 30 יום כיצד להגיע לבריאות טובה יותר ולשמר אותה לאורך זמן. הספר מבוסס על סקר בריאותי גדול שערך מחברו, פטריק הולפורד, שבו נשאלו אנשים על אורחות חייהם ומצב בריאותם. מאנגלית: ליאת פלן-לברטובסקי.

סדרת בישול יומיומי: עוגות וקאפקייקס

דני ספרים

סדרת בישול חדשה של מתכונים ב-30 דקות. מאנגלית: חגי ברקת.

ספר היערות הגדול* ענת מדמוני

מפה

מדמוני, דוקטור ליערנות, שוטטה, חקרה וסקרה 50 יערות מהגולן ועד לנגב. השבילים בכל יער ממופים ומתוארים מסלולי הטיול, הצמחייה, אתרי היער, החניונים והמתקנים העומדים לרשות המבקרים, לצד ההיסטוריה הייחודית של כל יער. תצלומים: חנן ישכר.

ספר המתים המצרי

אסטרולוג

מטרת ספרי המתים המצריים העתיקים היתה להכין את המצרי לקראת רגע מותו והמעבר אל העולם שמעבר. ספרים אלו נכתבו על פפירוסים או על ארונות הקבורה, ולעתים אפילו על תכריכים בהם עטפו את המומיות. "ספר המתים המצרי" מביא את הנוסח המלא של ההשבעות והטקסים הכלולים במגילות, בצד הערות המבהירות את הכתוב.

המעיינות היפים בישראל* יעקב שקולניק, עמיקם ריקלין, חנן ישכר

מפה

יעקב שקולניק, טייל וכותב ותיק, ועמיקם ריקלין, גיאוגרף, איש ידיעת הארץ ומנהל יחידת הפיקוח הארצית של קק"ל, חברו לכתיבת הספר, שבו מתוארים 100 מעיינות מצפון ועד דרום. האלבום מלווה בתצלומיו של חנן ישכר.

מדריך למחנכים התומכים בילדים עם הפרעת קשב* קייט ספורר

אח

מדריך זה מספק מידע על זיהוי תסמינים של הפרעת קשב עם היפראקטיביות, הבנת משמעות ההפרעה והשלכותיה, תמיכה מוצלחת בילדים עם ההפרעה בכיתות הלימוד. מאנגלית: יונת דלסקי-כהן.

האנציקלופדיה של ההמצאות

אסטרולוג

סיפורן של ההמצאות ששינו את פני העולם. הספר מלווה באיורים ובתצלומים.

ירושלים שלי: אתרים, עובדות והרפתקאות לירושלים* תמר הירדני

מודן

ספר מוצגים יותר מ-50 מקומות ואתרים בירושלים, שיש להם קסם מיוחד וסיפור יוצא דופן. מצורפות אליו משימות ירושלמיות להרפתקנים ולחובבי חידות, בצד תמונות וציורים של העיר. הירדני היא מורת דרך מוסמכת וחוקרת ירושלים מטעם יד בן-צבי.

העצמת ילדים באמצעות אמנות ויצירה*ברוס סנט תומס ופול ג'ונסון

אח

הספר בודק כיצד אפשר להיעזר בשיטות טיפול באמנות ויצירה כדי לטפל בילדים שחוו טראומה ולאפשר להם להתמודד עם רגשות, שקשה להביע במלים ולהתגבר על הטראומה. מאנגלית: דורית שריג.

תוכנית סאות' ביץ לבריאות הלב*ארתור אגטסטון

מטר

ספרו של ד"ר ארתור אגטסטון, מחבר "דיאטת סאות' ביץ", המציע תוכנית מניעה בת ארבעה שלבים: תזונה בריאה ללב, פעילות גופנית אירובית ואימוני ליבה סדירים, בדיקות אבחון מתקדמות וכן תרופות חדשניות ביותר להגנה על הלב.

השיטה הסודית*רחל טלשיר

כתר

100 הכללים הטובים ביותר וחמש השיטות הטובות ביותר לאכילה בריאה ולקט מתכונים נבחרים. לטענת טלשיר, אין שיטת תזונה אחת שמתאימה לכולם. כדי למצוא את השיטה הנכונה לו חייב כל אחד למצוא לעצמו את התפריט המדויק שהולם את צרכיו.

לרקוד בשניים*ארנה ניב

אוריון

על הקשר הנוצר בין הילד האוטיסט לבין מתאמת השילוב שלו בגן הילדים. זוהי עבודת שטח המתייחסת לילד, לסביבה ולמשתנים במהלך היום בגן הילדים.

המנהל הישראלי בעולם הגלובלי*חנה אורנוי

רימונים

מדריך לנסיעות עבודה לחו"ל והבדלים בתרבות העבודה בין מדינות. המדריך בנוי משלושה כרכים שעוסקים באזורים שונים בעולם.

ריפוי הכאב הכרוני*ג'ון סארנו

פוקוסה

ספר העוסק בדרך הטיפול בכאבים כרוניים שונים: כאבי גב, צוואר, כתפיים, שרירים ומיגרנות. הד"ר ג'ון סארנו עוסק בקשר בין רגשות, מחלות ואיכות חיים, ובדרכים לשפר את בריאותנו ולהתמודד עם בעיות גופניות שונות. מאנגלית: ליאת פלן-לברטובסקי.

מסע של אמצע החיים באוסטרליה (שם זמני)* עופר לפלר

קינג

המחבר, לשעבר דובר שירות בתי הסוהר והמשרד לביטחון פנים, ויתר על משרות בכירות, על משכורות גבוהות ועל לבה של אשה מיוחדת רק בשביל להגשים את חלומו ויצא לאוסטרליה. זה ספר מסע פיסי ונפשי ביבשת החמישית.

הוראת מוסיקה לתלמידים בעלי צרכים מיוחדים*אליס סובול

אח

מדריך למורים מתחילים ומנוסים למוסיקה העוסק בהוראה של ילדים בעלי צרכים מיוחדים בכל הרמות. מאנגלית: יהודית כרמון.

חיים שראוי לחיותם*ערן שטרן

פראג

שטרן היה מנהל בחברת היי-טק שהחליט לעזוב כדי להגשים חזון. הוא הקים שתי חברות שמעניקות לאנשים כלים להגשמת מטרות ולהפוך את חייהם למשמעותיים יותר. שטרן מנחה כיצד לבחור במטרת חיים ראויה שתביא אתה גם תגמול כלכלי.

פתרון ה-29%*איוון מייזנר ומישל דונובן

פראג

הספר מציג אסטרטגיות רבות לקידום העסק באמצעות הרחבה מתמדת של נטוורקינג והעצמת הקשרים העסקיים. מאנגלית: דפנה בן יוסף.

איש השוקולד, אשת הוונילה* איריס יוטבת

אסטרולוג

הספר דן במיניות בריאה ומאושרת לגברים ולנשים, בהגשמה של מיניות שמחה גם בגיל מתקדם, ובסוגיות הנוגעות למערכות היחסים מרובות הפנים של היום - נישואים מונוגאמיים או צורות שונות של יחסים פתוחים.

בשביל המתוקים*חגית אברון

כנרת

ספר לחובבי מאכלים מתוקים עם שלל כתובות והמלצות על אודות מתוקיות, מאפיות, שוקלטיירים וגלידריות ברחבי הארץ.

ברידג' לאובדי עצות* אדי קנטר

מטר

מדריך המסביר איך לשחק ברידג', לרבות חוקי המשחק, המהלכים ודוגמאות לשלבי משחק. ייעוץ מקצועי למהדורה העברית: אילן שזיפי, ראש מדור תחרויות בהתאגדות הברידג' הישראלית.

זה לא רק סיפור על נעליים*טוני שיי

מטר

סיפורו האמיתי של טוני שיי, יזם היי-טק אמריקאי ממוצא קוריאני, שהקים את מיזם המכירות האינטרנטיות "זאפוס.קום", אתר הקניות הגדול ביותר לנעליים, סטארט-אפ שנמכר במאות מיליוני דולרים למיקרוסופט. הוא מייחס את הצלחתו לשני גורמים עיקריים: הקדשת תשומת לב רבה לתרבות הארגונית, ויצירת שירות לקוחות יעיל.

חיים רק פעם אחת*גוין סאס

אוריון

הספר מציג מחקרים ומאמרים מקצועיים ומציע דרכי פעולה והמלצות מעשיות להעצמת משמעות החיים והאושר האישי. סאס הוא בעל דוקטורט בחינוך וניהול מטעם אוניברסיטת תל אביב.

לאכול נכון מהרגע הראשון* הילה נוה ויפה פרנקל

פוקוס

ספר מתכונים לילדים המבוסס על עקרונות הנטורופתיה: גישה המאמינה שתזונה נכונה היא מתכון להתפתחות גופנית, נפשית ושכלית תקינה ומונעת את מחלות הילדות.

ציור לאובדי עצות* ברנדה הודינט וג'ימי קומבס

מטר

כל השלבים הבסיסיים בציור: איך להחזיק מברשת, איך בוחרים צבעים ובד ציור, קומפוזיציות ופרספקטיבה.

אימון אישי: מדריך לאנשי מקצוע*דייב אליס

אח

הספר מיועד למטפלים, ליועצים ולאנשי מקצועות העזרה המעוניינים להוסיף טכניקות של אימון אישי לארגז הכלים שלהם. מדריך מעשי להפיכת המיומנות לעזור לאנשים לעסק רווחי של אימון אישי. מאנגלית: יונת דלסקי-כהן.

הכניסו את הרגל בדלת* הארווי מאקיי

מטר

גורו הניהול הארווי מאקיי חוזר בספר הכולל עצות לכל מי שמתמודד עם מצבי אי-ודאות בעבודה. בסגנונו הקליל, הבהיר והמשעשע הוא מראה כיצד להתמודד עם החשש מפני פיטורים ועם הפיטורים עצמם. הוא מתמקד בשלבים השונים בחזרה לשוק העבודה: כיצד אפשר לשנות גישה ולהתכונן לחזרה לעולם העבודה בדרך נכונה יותר, כיצד לנצל קשרים חברתיים ומקצועיים שנצברו במשך השנים, ומהי הדרך הנכונה לכתוב קורות חיים ולהתראיין בראיון עבודה.

פותחים ספר

אני לא זוכרת כלום

קובץ שני של מאמרים שנונים מאת התסריטאית והסופרת נורה אפרון, שמתרכז הפעם בנזקי הזמן ובפגעי הגיל, בפכים קטנים ובזיכרונות משמעותיים (עם עובד, מאנגלית: אורית הראל). בין היתר, אפרון מציעה רעיונות ללוחמה בזיכרון שמתחיל לבגוד

כבר שנים שאני שוכחת דברים - מאז שנות השלושים לחיי. אני יודעת שזה כך, כי כתבתי על זה אז משהו. יש לי הוכחה. אינני זוכרת, כמובן, היכן בדיוק כתבתי על הנושא, או מתי בדיוק זה היה, אבל יש להניח שאם יתעורר הצורך אוכל למצוא את זה.

בראשית ימי השכחה שלי, היו חומקות ממני מילים, ושמות. עשיתי מה שבדרך כלל עושים במקרה כזה: סרקתי במחשבתי מעין מילון, בניסיון לגלות באיזו אות מתחילה המילה וכמה הברות יש בה. בסופו של דבר, היה הפרט האבוד צף ונמצא מחדש בראשי. מעולם לא התייחסתי למעידות הללו כאל דבר המנבא שחורות, סימן לזקנה או בלבול חושים ממשי. תמיד ידעתי כי במוקדם או במאוחר אזכר במה ששכחתי. פעם הלכתי לחנות לקנות ספר על מחלת האלצהיימר ושכחתי את שמו. חשבתי שזה מצחיק. ובשעתו, זה אכן היה.

הנה משהו שמעולם לא הצלחתי לזכור: שמו של הסרט ההוא עם ג'רמי איירונס. הסרט על קלאוס פון ביולוב. אתם יודעים למה אני מתכוונת. כל מה שהצלחתי תמיד לזכור היה שזה שתי מילים, ושהשנייה מתחילה ב"ה" היידוע. במשך שנים רבות העניין כלל לא הטריד אותי, כי גם איש ממכרי מעולם לא זכר את שם הסרט. ערב אחד הלכנו - שמונה איש - לתיאטרון, ואף לא אחד מאיתנו הצליח לשלוף את השם מזיכרונו. בסופו של דבר, בהפסקה, יצא אחד מהחבורה לרחוב וחיפש את השם בגוגל; השם נאמר לנו וכולנו נשבענו לזכור אותו לנצח. בהחלט יתכן כי שבעה האחרים אכן עמדו בשבועתם. אני, לעומת זאת, חזרתי לנקודה בה אני זוכרת שמדובר בשם בן שתי מילים, שהשנייה ביניהן מתחילה ב"ה".

ואגב, כששם הסרט נאמר לנו באותו ערב, כולנו הסכמנו שזה שם גרוע לסרט. אין פלא שלא זכרנו אותו.

כתבות מומלצות

לייבזון עם המפגינות. לא מצאה או לא חיפשה

״תמונה מורכבת״, סיכמה יונית לוי את הדיווח. ככה לא עושים חדשות

סרינה וויליאמס מתאמנת על הדשא במגרש המרכזי, לקראת טורניר ווימבלדון

אחרי שנה בלי טניס ומאמן, סרינה מתכוננת לקאמבק. או לפרישה

אלברט אסקולה ואסי אסקולה ב"אין עוד אהבה כזאת"

יש רק אירוע אחד ברזומה של אסי עזר שלא התנהל מול המצלמה

MADE BY MAC 

12.04.2004

ביטחון המדינה לפני הכל. זו בדיוק הליבה של תרבות האונס

הפריטים המוצעים למכירה. הוצגו בבית החוקרת מאז הניסוי

נאס"א מנסה להשיב לידיה אבק ירח ושלושה תיקנים מתים

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ