חלמתי שאני היטלר

"השואה הקודמת היתה רק שפיכות דמים, שלי תהיה גם גילוי עריות וגם עבודה זרה. אצלי יהיה כיף, אצלי תהיה שואה מרצון!" קטעים נוספים מספרו של "●"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

באחרונה פירסמנו כאן קטעים מ"ספר עלטה" – ספר בכתובים של כותב חרדי, המתפרסם בעילום שם, תחת הסימן -  -, שבו משתמשים כדי לקדד סיסמה במחשב. הנה קטעים נוספים:

יודונאצי

חלמתי שאני היטלר. ואני מנסה לעצור את השואה. אבל אם אני אגיד להם עכשיו אז יגלו אותי, ויביאו מישהו פחות משוגע, והשואה תימשך שבע שנים, אפילו שבעים שנה. לכן אני מתנהג עוד יותר בשיגעון, ועושה לגרמנים שנולדים ברית מילה בצורת צלב קרס, ומגיל בר מצווה הם מניחים צלב קרס על הזרוע והמצח, ואפילו בחתונה יש בכנסייה צלב קרס עם ישו מסתובב. ואני אומר לאייכמן בוא תהיה יותר דתי, חבל שאתה כזה מחשב. ואייכמן מגיש לי כל בוקר דו"ח עם המצוות שהוא עשה באותו יום: כך וכך יהודים, כך וכך זקנים. ואני אומר לו: אבל מה עם החטאים. והוא אומר: מחר תקבל גם מצוות לא תעשה, וכתוב שם: כך וכך נשים, כך וכך פאות. ואני אומר לו: אבל מה עם תמונות? ואנשים שואלים אותי: הייל היטלר, אתה בסדר? השפם שלך נהיה יותר קטן, או שהאף שלך התארך? ואני מנסה להאריך את השפם כמה שיותר, אבל לחרדתי הוא נופל לצדדים כמו זקן. והגרמניות שואלות: שמתן לב שהוא לא בלונדיני. והכלבים מתחילים לנבוח עלי בכל המשרדים, ולעשות לי בושות. ומתפשטות שמועות נוראות במרתפי המפלגה, המאהבת מספרת שהיא תפסה את היטלר - עם ספר! ויום אחד במקום שהרכבת של הקנצלר תגיע לברלין - מורידים אותי באושוויץ.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ