קודם נזכה בפוליצר, אחר כך ניפגש ונדבר על זה

בזכות תחקיר על דליפת נפט עלומה, הפך “אינסייד קליימט ניוז” לגוף התקשורת הקטן ביותר שזכה בפוליצר. האתר, המוקדש לנושאי איכות סביבה, נחשב לאחד החשובים מסוגו על אף התפוצה הנמוכה, התקציב הזעיר והעובדה שהדבר היחיד שדומה אצלו למערכת חדשות מסודרת זה דירה ברחוב נחמיה בתל אביב

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

בסוף החודש, בניו יורק, ייפגשו בפעם הראשונה כל שבעת עובדי אינסייד קליימט ניוז ‏(חדשות האקלים‏). המפגש הזה לא תוכנן מראש, אחרי הכל זהו אתר אינטרנט קטן עם תקציב נסיעות די מוגבל והכותבים והעורכים מפוזרים בפינות שונות של העולם. אבל כשזוכים בפוליצר, תוכניות נוטות להשתנות.

אינסייד קליימט ‏(insideclimatenews.org‏), הוא גוף התקשורת הקטן ביותר שזכה בפוליצר, העיטור העיתונאי הנחשק בעולם. האתר המיניאטורי הזה, שעוסק בנושאי סביבה ואנרגיה, הוא אמנם אמריקאי למהדרין, אבל הדבר הכי קרוב שיש לו למערכת פיזית זה הדירה הקטנה שסטייסי פלדמן שוכרת ברחוב נחמיה בתל אביב. משם מנהלת פלדמן, בת 36, מייסדת־שותפה והעורכת האחראית, את כל העסק. אל תטעו, לא מדובר כאן במשהו חובבני או סטודנטיאלי. מאחורי האריזה הבלתי־נוצצת והתנאים האובייקטיביים הלא־ממש מבטיחים, פועל גוף עיתונאי מקצועי ומהוקצע עם כתבים בעלי שם וניסיון, שחלקם הגיעו מ”ניו יורק טיימס” ומעיתונים מובילים אחרים.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ