שמאלנים צריכים להפסיק לעשות ילדים

האמונה שלי בבני האדם הולכת ומתערערת. העתיד מעונן. הגזענים, שונאי הזרים, האנטישמים ושאר הכולרות חוגגים את ניצחונם. אז מה עושים במצב כזה? האנושות הנאורה צריכה להכריז על שביתת ילוּדה

ניסן שור
ניסן שור
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ניסן שור
ניסן שור

בעקבות בחירתו של דונלד טראמפ לנשיאות ארצות הברית, הנני מתכבד להודיע כי אין בכוונתי להביא יותר ילדים לעולם. זהו. סגרתי את הבסטה. אני מסתפק באחד. ואפילו זה יותר מדי. אם הייתי יכול הייתי מחזיר אותו למקום הבטוח שממנו הוא הגיע. אין כמו הרחם החמים והנעים של אמא. למה בכלל לצאת משם?

קבעתי תור לקשירת צינור זרע. אני מתחיל לקחת גלולות למניעת הריון. ביקשתי מבת הזוג שלי שתבעט לי חזק בביצים. אעשה הכל כדי שלא אוכל להתרבות. במצב הגיאו־פוליטית הנוכחי, צריך להיות או אידיוט או נאיבי כדי להעמיד צאצאים. דור המשך? איך אפשר בכלל לחשוב על זה עכשיו. אנחנו נכנסים לעידן של אי ודאות גלובלית. ערכים שהחזקנו בהם אינם מובנים מאליהם. האמונה שלי בבני האדם הולכת ומתערערת. העתיד מעונן. הגזענים, שונאי הזרים, האנטישמים ושאר הכולרות חוגגים את ניצחונם. אז מה עושים במצב כזה? כל עוד טראמפ בשלטון, האנושות הנאורה צריכה להכריז על שביתת ילוּדה. אנחנו לא נקריב את הילדים שלנו. לא נזרוק אותם לגוב האריות של הימין הקיצוני. אלה שנולדו ייאלצו להתמודד עם ההשלכות. ואלה שעוד לא נפלטו החוצה, אל הגיהנום הטראמפי, הרוויחו בגדול. חדרי הלידה מלאים בתינוקות חפים מפשע. הם לא יודעים, הם לא חושבים, הם לא מבינים כלום. הם עוד לא פקחו את עיניהם ואנחנו כבר איכזבנו אותם.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ