אבשלום חלוץ
אבשלום חלוץ

החודש הוציאה יבואנית חברת הבגדים הצרפתית סליו קטלוג חדש בשם "סליו מגזין", שעליו חתומים המנכ"לית שגיב שקד ועורך המגזין גולן נהרדעא. במגזין מופיעים ראיונות עם שלושת הפרזנטורים של סליו: פרשן הספורט גילי מוסינזון, פליט הריאליטי טומי אלתגר והדוגמן עידן רול. בכותרת המשנה של הראיון עם מוסינזון מצוין כי הוא "בן זוגה הטרי של מארינה מקסימיליאן בלומין"; בזו של הראיון עם אלתגר נכתב "בן הזוג של איילה רשף". ורק בכותרת המשנה של הראיון עם רול לא מופיעה זוגיות.

אבל בראיון דווקא יש זוגיות: "אני והראל מקפידים למצוא כל שבוע זמן לבלות יחד לבד", מצוטט רול. אך למרות שהראל המדובר הוא הזמר הראל סקעת, מוכר וידוע לא פחות מכל שאר המשתפים בקטלוג, הרי ששמו המלא לא מצוין בכתבה. אולי כי הראל יכול להיות גם שם של אשה?

בדבר העורך כותב נהרדעא: "ניסינו לייצר תמהיל מדויק של דברים המרכיבים את עולמו של הגבר הישראלי - בילויים, מוזיקה, נסיעות, ספורט, חברים, אינטרנט, נשים". זה הגבר הישראלי, ואין לו בני זוג (או עבודה, לצורך העניין).

תגובתה של חברת סליו: "הכתיבה והראיונות נעשו בלי קשר לצוות סליו. הכתיבה שלהם היתה חופשית ולא נעשתה בהתערבותו של איש ובטח לא של סליו. אין מישהו במדינת ישראל שלא יודע שעידן רול והראל סקעת זוג. אפילו עידן בהתנסחותו יצא מנקודת הנחה שכולם יודעים באיזה הראל מדובר. סליו מחבקים ומאחלים לשניים המשך זוגיות ארוכת טווח".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ