עוזי דן
עוזי דן

שלום לכם אוהדי מכבי, אני מדבר אתכם מהטלפון הלווייני המשוכלל ביותר, זה עם המסך הגדול (2,734 דולר קנדיים בוול-מארט בפרברי טורונטו).

רציתי להתנצל בפניכם על איך שהקבוצה שלנו נראית, על זה שהייתי צריך לפטר פעם שנייה תוך פחות משנה מאמן מכביסט, אבל אין ברירה. מי רוצה יותר ממכם וממני בהצלחת מכבי? אתם חייבים להבין שאני מנסה ורוצה, אבל משום מה זה לא יוצא.

אני חייב להגיד לכם משהו, אני עקשן, אני איש עסקים מעולה, אני אינטליגנטי וכמו שראיתם מהביקורים שלי בבלומפילד ובקרית שלום, אני איש חם ונחמד. אבל אני קודם כל מצליחן. לא באתי להיות מיליארדר סתם, אני תמיד מצליח במה שאני עושה, גם אם זה לוקח זמן. וול-מארט לא רצו לשמוע על קנדה, ישבתי עליהם שנים ועכשיו יש פה 200 סניפים משגשגים שמכניסים להם ולי מאות מיליונים. אני תמיד מצליח.

עם היד על הלב, מכבי תל אביב היא הפרויקט הכי קשה שהיה לי עד היום. לא יודע למה הקבוצה נכשלת כל הזמן. אמרו שצריך להביא שחקנים בעשרות מיליונים, רשמתי צ'קים בלי חשבון; אמרו שאבי נמני הוא הבעיה, וכשיזיזו אותו הכל יסתדר - היו לי ביצים לפטר את המלך שלכם; אמרו שצריכים שחקנים אחרים, הבאתי; אמרו צעירים, אמרו מאמן מכביסט, אבל אחר, מיניתי.

גולדהאר עם הצטרפותו למכבי ת"אצילום: ניר קידר

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב כתבות סוף השבוע ישירות לפייסבוק

עשיתי הכל. לא רק את מה שאמר יועצי, ג'ק אנגלידיס, אלא גם מה שאמרו אוהדים, אנשי תקשורת ויועצים, ושום דבר לא קורה. אם גם אני לא מצליח בקרית שלום, אם גם העקשנות המפורסמת שלי נסדקת, אז יכול להיות שהכל היה טעות. גם אני רק בן אדם.

אני יודע שהבטחתי שבאתי למכבי להרבה שנים. גם התכוונתי לכל מלה, אבל אני לא יודע מה להגיד עכשיו. בור כזה לא ראיתי בחיים שלי. אמרו שזו הקבוצה מספר אחת בישראל, שמדובר בווינרים שרק צריך להחזיר אותם למסלול. תאמינו לי, הילדים שמשחקים הוקי קרח במגרש ליד הוול-מארט בפאתי אדמונטון יותר וינרים מהמועדון הזה.

איך זה ייתכן? אני באמת לא יודע. אומרים שברשת הסמרט-סנטרס, הוול-מארט הקנדית, אפשר למצוא הכל - משרוך נעל עד מטוס - אז איך זה שאי אפשר למצוא מאמן נורמלי לקבוצה בינונית מהמזרח התיכון?

אתם יודעים שאין לי בעיה להוציא כסף. אני לא רק מיליארדר אלא גם נדיב, זה לא שילוב שרואים הרבה. אני לא יודע אם אתם יודעים, אבל אני פילנתרופ, תרמתי מאות מיליונים לבתי חולים ולמוסדות חינוך, לארגונים יהודיים ולארגוני צדקה, לקרן הקיימת ולאוניברסיטה העברית. אני רק רוצה לעזור.

כשחושבים על זה, במאות מיליוני השקלים ששמתי על מכבי אפשר היה להקים אגפים חדשים בבתי חולים, ולעשות המון דברים אחרים. אני אולי פילנתרופ, אבל לא טיפש. כמה אפשר לזרוק על מקום שחולה במחלה סופנית? יכול להיות שאני צריך לשכנע את וול-מארט ללכת על סניפים בישראל. שחקני כדורגל טובים אין פה, אבל הרבה קונים שצריכים מחירים נמוכים יש גם יש. זה רעיון לא רע בכלל, אולי אקח את התקציב של מכבי ואקים יופי של חנות בדיוק ליד איפה שאתם יושבים, על המגרש בקרית שלום.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ