סגנית נצחית

רוחמה אברהם כבר לא סגנית יו"ר הכנסת. נייר המכתבים והאתרים הרשמיים שלה מסרבים להיפרד מהתפקיד

אופיר בר-זהר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אופיר בר-זהר

באוגוסט האחרון הסתיים מושב הקיץ של הכנסת ואיתו הסתיימו גם הכהונות של סגני יושב-ראש הכנסת - נציגי הסיעות שמנהלים את הדיונים במליאה כשהיו"ר נעדר. סיעת קדימה הודיעה בתחילת אוגוסט כי סגני היו"ר המכהנים, רוחמה אברהם בלילא ומגלי והבה, יוחלפו בשלמה מולא ויעקב אדרי. כנהוג, הסגנים שפינו את מקומם אף העבירו ליו"ר הכנסת מכתבים על סיום תפקידם.

כמעט חצי שנה לאחר הודעת ההחלפה וכחודשיים וחצי מאז תחילת מושב החורף, ח"כ רוחמה אברהם עדיין מתהדרת בתואר סגנית יו"ר הכנסת. פעילה שזכתה ממנה החודש לברכת יום הולדת הופתעה לגלות את התואר המכובד על המכתב ועל המעטפה. ביקור בעמוד הפייסבוק של אברהם וכן בדף היוטיוב הרשמי שלה מלמד כי גם בפורומים אלה, אברהם מציגה את עצמה כסגנית יו"ר הכנסת. באתר הרשמי שלה עדיין מצוין כי "בכנסת ה-18 מכהנת רוחמה אברהם כסגניות (הטעות במקור) יושב ראש הכנסת".

ח"כ אברהם אמרה בתגובה: "האמת היא שלא שמתי לב לזה. המכתבים שנשלחים הם כאלה שהדפסנו עוד קודם אבל אני לא חושבת שאנחנו שולחים מעטפות עם הכיתוב. טוב שאת מסבה את תשומת לבי לדבר הזה, אתקן את זה מיד". לאחר פרסום הידיעה תוקנו הפרופילים באתר, בפייסבוק וביוטיוב של רוחמה אברהם.

רוחמה אברהםצילום: תומר אפלבאום

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב כתבות "הארץ" ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ