למה בראד ואנג'י שווים כל כך הרבה?

ווילה פסקין
ווילה פסקין

הזוג המפורסם ביותר בעולם, בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי, אינם השחקנים שהצלחת סרטיהם בקופות היא היציבה ביותר. ואולם, הודות לרווחיות של הזוגיות שלהם, אין להם צורך בכך: הם מרוויחים כסף מחסויות ותצלומי תינוקות, ומתמקדים בסרטים שמעניינים אותם.

מאז תחילת הזוגיות שלו עם ג'ולי על הסט של "מר וגברת סמית" ב-2005, פיט הפסיק לשחק בשוברי קופות זבליים כמו "טרויה", ובמקום זאת הוא עובד עם מיטב הבמאים היוצרים, בהם קוונטין טרנטינו, דיוויד פינצ'ר, טרנס מאליק והאחים כהן. לפני שפגשה את פיט, ג'ולי עשתה בממוצע שני סרטי אקשן בשנה. ב-2011 היא לא כיכבה בשום סרט, והשקיעה את כל השנה בעבודה על "ארץ הדם והדבש", סרט קטן בשפה זרה על המלחמה בבוסניה שהיא כתבה וביימה.

הבררנות של הזוג לא נפגעה אלא דווקא התאפשרה בזכות העובדה שהם נמצאים בכל מקום. הזוג הופיע, לבד או יחדיו, על השער של "פיפל" 22 פעמים. לפני שהם היו לזוג, פיט הופיע שם שמונה פעמים וג'ולי - פעם אחת בלבד. הם מייצגים, תמורת תשלומי עתק, חברות שונות, החל בהייניקן וכלה בלואי ויטון (שהעסקה של ג'ולי עמם הכניסה לה לפי דיווחים שונים 10 מיליון דולר).

מאז שהם יחד, ההכנסות של סרטיהם בקולנוע למעשה גדלו, וכך כל אחד מהם יכול לדרוש יותר כסף תמורת שוברי הקופות שהם בוחרים כן לעשות (20 מיליון דולר לפי דיווחים שונים לג'ולי תמורת "סולט", 10 מיליון דולר לפיט על "ממזרים חסרי כבוד"). השניים למעשה תורמים את הפרסום העצום שלהם לסרטים קטנים יותר (לפי הערכות, פיט קיבל רק מיליון דולר על "ההתנקשות בג'סי ג'יימס על ידי רוברט פורד הפחדן"). ההצלחה המתמשכת שלהם מפריכה ישירות את הטענה כי דעיכתו של כוכב הקולנוע היא תוצאה של חשיפת היתר של השחקנים.

תגיות:

תגובות