מרוסיה באהבה |

אדוני השר, זה ביזנס או פלז'ר?

שר התיירות העלה לפייסבוק תמונות מביקור עבודה ברוסיה ומיהר משום מה להורידן. דוברו של השר: מדובר בחשבון פרטי, אין מקום לפרשנות יתר

עידו קינן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עידו קינן

 שר התיירות סטס מיסז'ניקוב העלה השבוע תמונות , תחת הכותרת: "ביקור עבודה במוסקבה, סנט פטרסבורג וקייב, 2012". בכמה מהתמונות נראה השר המחויך בין נערות מקומיות בחולצות עם הכיתוב ברוסית "מיס טוריזם 2012". התמונות הופיעו בפייסבוק של השר ביום ראשון. למחרת נעלמו.

האם ביקורת ציבורית גרמה למיסז'ניקוב להסיר את התמונה?

אמנם התמונות הועלו לחשבון הפייסבוק הפרטי של מיסז'ניקוב ולא לזה הרשמי של שר התיירות, אך השר משתמש בו גם לצורכי עבודה. על הביקור ברוסיה כתב מיסז'ניקוב: "בביקור עבודה זה, מוסקבה היא היעד הראשון מבין שלושה. במהלך ביקור רשמי זה אני מתכנן להשתתף ביריד תיירות בינ"ל ולהיפגש עם גורמי ממשל ותיירות על מנת להמשיך ולקדם את מדינת ישראל הן כיעד תיירותי אטרקטיבי והן כאי של יציבות במזרח התיכון. אעדכן בהמשך". אחד הגולשים הגיב: "יישר כוח ידידי, משרד התיירות של ישראל מעולם לא עבד בצורה אפקטיבית שכזו".

מיסז'ניקוב בביקור עבודה ברוסיה ואוקראינה, השנהצילום: פרופיל הפייסבוק של השר

אמנון ליברמן, דוברו של מיסז'ניקוב, מסר בתגובה: "מדובר בחשבון פייסבוק פרטי של השר, וכל התמונות והסטטוסים שמועלים שם הם בהתאם לשיקול דעתו האישי, ואין מקום לפרשנות יתר בנושא".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ