נעמי דרום-צרובה
נעמי דרום

טום באום – עורך ומנהל דיגיטל מדיה ב-MTV

גיל: 20

גדל בתל אביב

מרושת: פייסבוק (1890 חברים) אינסטגרם (1400 עוקבים)

מבלה ברשתות חברתיות: 8-7 שעות עבודה, ועוד לפחות 5-4 שעות בפרטי (כולל גלישה בסמרטפון)

ממתי אתה מחובר?

“היה לי פייסבוק מגיל 15, אז זה בדיוק התחיל לתפוס. כל החברים שלי פתחו באותו זמן. אייפון יש לי מגיל 16. עקב העבודה שלי, אני 95% מהזמן שלי ברשתות החברתיות. הכל פתוח תמיד, הכל מעורבב ואני כל הזמן על זה".

טום באום

אתה מסכים עם הגדרת הדור שלך כנרקיסיסט שמכור לטכנולוגיה?

“כן, זה נשמע די מדויק אבל זה בגלל הטכנולוגיה – אם היא היתה קיימת לפני 50 שנה, גם אבא שלי היה מתנהג כך. אני רואה ילדות בנות 12 שמגיבות בפייסבוק של MTV- את בשוק, בהלם. הכל נגיש להם. אם העלית אייטם באיחור של 5 דקות, זה לא רלוונטי. הם יכתבו לך שזה ישן. אם לא העלית משהו על ג'סטין ביבר במשך יום, יצעקו עליך".

זה מחליף יחסים בינאישיים?

“אני אדם שצריך את האנרגיה שמקבלים מאנשים שמולך, שאי אפשר לקבל וירטואלית. כשאני עם אנשים אני לא יכול להיות באייפון או בפייסבוק. אבל יש אנשים שלא צריכים את זה. יש לי כמה חברות בניו יורק בגיל שלי – הן לא מסתכלות אחת לשניה בעיניים אפילו לרגע. כל הזמן בטלפון. זה קורה גם פה, תלוי איפה אתה גר. היינו עכשיו בארוחת יום הולדת ואחיינית שלי ישבה כל הזמן עם הבלקברי, בקושי דיברה עם אבא שלה,גם כשדיברה איתו – העיניים שלה לא הסתכלו עליו. זה גם עניין של בגרות. ככל שאתה מתבגר אתה מבין – יש בזה משהו מאד מספק לרגע".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ