דברים חדשים |

מקלות תופים לאייפד כבר קניתם?

האייפד מנגן ורוקד • האייקונים הגאים מגיעים לפייסבוק • וגם, הכלא הירוק: אסירים מדוושים כדי לספק חשמל

כתבי הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
כתבי הארץ

כלי נגינה דיגיטליים

29.95 דולרים אוסטרליים, שהם כ-30 דולרים אמריקאיים, זה כל מה שצריך להשקיע כדי להתחיל לנגן על האייפד.

ערכת Stix and Pix מכילה מפרט גיטרה וזוג מקלות תופים שמצופים בקצותיהם בגומי מוליך חשמל שמאפשר להם לתקשר עם מסך המגע. בשילוב עם האפליקציה המתאימה, הטאבלט יהפוך לאחד משני כלי נגינה שתופסים מינימום מקום בבית.

www.pixandstix.com

רוני לוין

קופסת קצב

incredibox הוא אתר שמאפשר גם למי שאינו בעל חוש קצב או שמיעה מוזיקלית להפעיל להקה שלמה של דמויות. כל מה שצריך לעשות זה לחבר רמקולים או אוזניות למחשב, לגרור את האייקונים הצבעוניים שבתחתית המסך על הדמויות שמופיעות באתר, ולהשתמש באפקטים המוזיקליים, במלודיות ובקולות שהאתר מציע, כדי ליצור יצירה מקורית וקצבית.

www.incredibox.com

יובל סער

פייסבוק גאה

גל האהדה לנישואים בין בני אותו המין שבא בעקבות הצהרת התמיכה של הנשיא אובמה סחף לאחרונה גם את פייסבוק. הרשת איפשרה לבני זוג מאותו המין להודיע שהם נשואים ולקבל אייקון משלהם. מעניין לראות איך יגיבו האנשים שניסו לא לראות את הזוגות הגאים בחייהם האמיתיים ועכשיו ייאלצו לקבל את זה בעולם הווירטואלי.

דידי חנוך

מאסר בחברת חשמל

בית כלא בברזיל מנסה לפתור את מצוקת האנרגיה באופן חדשני ומטריד: אסירים מקבלים אופניים שהדיווש עליהם מטעין סוללות. על כל 16 שעות, יורד יום מתקופת המאסר. יום של דיווש מדליק שש סוללות בעיר הסמוכה, אך לא ברור לכמה זמן. כל עוד העניין התנדבותי, הרעיון נחמד, אבל המחשבה שהיא תהיה חובה מטרידה מאוד.

דידי חנוך

פשוט נהדרת

האתר והאפליקציה fab.com הוא שילוב בין בלוג, רשת חברתית וחנות אינטרנטית וסלולרית. אפשר למצוא שם תכשיטים, צורכי משרד, כוסות, שעונים, מוצרים לחיות, אוכל ואפילו מנעולים לאופניים - הכל מעוצב ובהנחה משמעותית מהמחירים בחנויות. כרגע fab פועלת באנגליה, ארה"ב וגרמניה, אך השירות יתרחב בקרוב.

www.fab.com

רוני לוין

כוריאוגרף נייד

צמד המילים "ריקוד מודרני" מרתיע רבים. אפליקציית אייפד חינמית חדשה בשם "הקיר החמישי" עשויה לשפר את המצב, שכן היא מעניקה לצופה את השליטה. האפליקציה, שתוכננה עבור קרן האמנות 2wice ע"י המעצב אבוט מילר (מפירמת פנטגרם), משתמשת בטאבלט כחלל ניסיוני למיצגים. הכוריאוגרפיה מוצגת על ידי אותו רקדן בארבעה מסכים, ובמבט רב כיווני על ידי סיבוב המכשיר, או להזיז ולמיין את ארבעת הפריימים כאוות נפשו.

www.2wice.org/fifthwall

יובל סער

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ