טאטרן: כולם מדברים עליהם, אז ביקשנו שיכינו פסקול לשבת

מדי שבוע עולים על עמדת התקלוט של "הארץ" יוצרים ואנשי רוח עם רשימת השירים הפרטית שלהם. השבוע על העמדה - שלישיית הג'אז הצעירה

ליאור רחמני
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
שלישיית טטרן
שלישיית טטרן
ליאור רחמני

טטרן הם אופיר בנימינוב (בס), תמוז דקל (גיטרה) ודן מאיו (תופים). זה עתה השיקה השלישיה אלבום בהופעה חיה ועכשיו הם בוחרים בשבילנו את הפסקול לשבת.

הבחירות של תמוז דקל:

רוב הזמן, קשה לי להכיל את המציאות. הנטייה הטבעית שלי היא לשהות במימד מקביל, להתמקד בעצמי, במוזיקה ובדמיון. אני מתמלא בהשראה כאשר אני מוקף באנשים ואמנים שחיים פה ודוחפים את המציאות בחזרה, בדרכם. מסתכלים בעיניים לדברים קשים ומתמודדים איתם דרך היצירה.

הבחירות של אופיר בנימינוב:

קשה לי לתאר מה שמוזיקה עושה לי - כל אחד הרי עובר את החוויה בצורה שונה. אני כן יכול להגיד שארבעת הקטעים שבחרתי פגשו אותי במקומות שונים בחיים, וכל אחד מהם יצר אצלי שורש של תחושה דומה, תחושה שגורמת לי לפגוש את ההוויה, ואת הרגע עצמו - הניצוץ הזה של החיים שגורם לי להתרכז לחלוטין בהווה. עם הרגע הזה באות תחושות ומחשבות נלוות שכוללות הזדהות והשלמה עם המצב הקיומי שלי, בין אם הוא טוב או לא.

הבחירות של דן מאיו:

זו אסופה של קטעים שהשפיעו עלי במהלך חיי. מעבר לזה שהם נורא יפים בעיני, הם גם נתנו לי המון השראה וגיליתי דרכם איך להעצים את עצמי כמוזיקאי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ