גבע אלון ודניאלה ספקטור בוחרים מוזיקה לשבת

מדי שבוע עולים על עמדת התקלוט של "הארץ" יוצרים ואנשי רוח עם רשימת השירים הפרטית שלהם. השבוע על העמדה - שניים מהיוצרים המעניינים בישראל

ליאור רחמני
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
דניאלה ספקטור וגבע אלון
ליאור רחמני

מדי שבוע עולים על עמדת התקלוט של "הארץ" יוצרים ואנשי רוח עם רשימת השירים הפרטית שלהם. השבוע על העמדה המוזיקאים והיוצרים - גבע אלון ודניאלה ספקטור.

גבע אלון

בחירת השירים שלי התחילה מאמנים ששיתפת איתם פעולה בצורה כזו או אחרת, בארץ ובחו"ל. עם חלקם היה לי את הכבוד לנגן או לחמם בהופעות וכל אחד מהם הותיר בי משהו שלקחתי איתי למסע הפרטי שלי. תמיד מפתיע אותי מחדש איך אתה פוגש מישהו בזמן מסוים, במקום מסוים והוא בדיוק מי שהיית צריך לפגוש באותו רגע כדי לספר לך משהו על עצמך. משהו שמאותו רגע לא יהיה יותר אותו הדבר. שאר הבחירות הן של כמה שירים חדשים שתפסו לי את האוזן ואני חושב ששווים האזנה.

מקווה שתיהנו

דניאלה ספקטור

שירים שחלפו לידי, נכנסו לבקר, קפצו ברשת או עלו בשיחה על 
מוזיקה מרצף התודעה הפרטי שלי בשבועות החולפים,  אלבום שאני לא מפסיקה לשמוע (FEIST), סרט מופלא שיצא לי לראות (Love and Mercy - The Beach Boys), אמנים מקרוב שפתאום הוציאו חדש (מיכל לוטן) או כאלה שלעולם לא מתיישנים (Peter Gabriel). אסופת שירים, עם הקשרים סמויים מהעין, אבל עם הרבה הרבה יופי להתעטף בו בסוף השבוע.

שבת שלום

גבע אלון ודניאלה ספקטור יופיעו ביחד ב-12 בדצמבר במועדון "זאפה" בירושלים וב-24 בדצמבר ב"זאפה" בתל אביב.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ