הוא רוצה לצאת מכאן

אחרי שלוש שנים - פסקול שבת אחרון (לפחות בינתיים)

אחרי שלוש שנים, ועשרות פסקולים, האב הרוחני וכותב המדור, ליאור רחמני, עם פסקול פרידה, זמנית או קבועה. האזנה טובה

ליאור רחמני
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
ליאור רחמני
ליאור רחמניצילום: ענת ברמן
ליאור רחמני

בשלוש השנים האחרונות, מדי שבוע, עלו על עמדת התקלוט של "הארץ" יוצרים ואנשי רוח עם רשימת השירים הפרטית שלהם. השבוע על העמדה כותב המדור והאב הרוחני שלו - ליאור רחמני. 

בכל פעם כשפניתי למישהו כדי שישלח פסקול ביקשתי שילכו רחוק, שזאת לא תהיה מסיבת להיטים שכולם מכירים. המטרה היתה לפתוח בפני אנשים עולמות חדשים של מוזיקה, בכל פעם מכיוון אחר, עם משתתף אחר. כזה שאפשר לסמוך עליו.

במשך שלוש שנים חיכיתי לקבל את הרשימה. כמו ילד שמחכה לשקית ממתקים במסיבת יומולדת. הרווחתי המון שירים חדשים שבלי הפסקול כנראה שלא הייתי יודע על קיומם.

לפעמים הפסקול היה איזוטרי מדי וזאת הזדמנות מצויינת להגיד תודה לחברים הטובים ב"הארץ" שמעולם לא התערבו, גם כשהבחירות היו הזויות ותמיד דאגו לדחוף לפרגן ולתת חופש לחפש.

אני משאיר רשימה מכובדת של אנשי תרבות שכבר הספיקו לבחור פסקול ורשימה עוד יותר מכובדת של כאלו שעדיין לא, ויוצא להפסקה, מקווה שקצרה. את המוזיקה אני לוקח איתי לכל מקום.

כשאני עצוב אני שומע שירים שמחים, כשאני שמח אז אפשר גם שירים עצובים. יש שירים שכשאני מקשיב להם, אני  מריח תקופה או רגע מהעבר. אז אולי כצידה לדרך, רשימת סיכום. מאוד מקווה שתצודו מכאן כל מני דברים חדשים שאתם אוהבים, כי באופן אישי, אין דבר שאני אוהב יותר מהמלצה על תקליט או שיר חדש.

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ