למי הייתם מאמינים - לסנטה קלאוס או למשטרת ישראל?

סנטה הבטיח לבן שלי רכב צעצוע של באטמן לכבוד חג ההודיה, המוסכניק הבטיח לי שהוא תיקן את הרדיאטור במכונית שלי, ובמשטרה הבטיחו שהם ימצו את כל כיווני החקירה בעניין השריפות בישראל. מי אתם חושבים יקיים את ההבטחה שלו?

סייד קשוע
סייד קשוע
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
סייד קשוע
סייד קשוע

"החימום לא עובד", אמרה אשתי כשחזרה מהספרייה, יומיים לפני חג ההודיה. "זה מוציא אוויר קר ולא חם", היא טענה ואני ביטלתי את דבריה בטענה שהמנוע ודאי לא הספיק להתחמם בשל הנסיעה הקצרה. לקחתי את המפתחות, התנעתי את הרכב שבגראז', כיוונתי את החום לעוצמה המרבית והמתנתי כרבע שעה ללא תוצאה.

כמנהגי בעת תקלות בית ורכב, צפיתי בסרטוני הדרכה באינטרנט בתקווה למצוא פתרון פשוט לבעיית החימום. היו שביקשו לבדוק אם יש מספיק נוזל קירור ברדיאטור. בדקתי, מלא. אחרים הסבירו כיצד להוציא אוויר שנצבר בצינורות וברדיאטור, עשיתי. בסרטונים אחרים הסבירו כיצד לשטוף את הרדיאטור הפנימי של החימום, או לתקן מעין דלת שמסתובבת על ציר ותפקידה לחסום את פתח האוויר הקר כשמסובבים את המתג לחימום. פעולות מסובכות למי שאינו מבין דבר במכוניות, שלא הותירו לי ברירה אלא לקבוע תור במוסך. אי אפשר לנסוע באילינוי ברכב בלי חימום, ודאי שלא בחורף כאשר קרח מכסה את השמשה הקדמית, וגם לא עכשיו כשיחסית נעים והטמפרטורה רק מגרדת את האפס מעלות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ