דידי חנוך

יש כיום מוצרים שונים שמאפשרים להאכיל את חיות המחמד שלכם באופן אוטומטי. חלקם מכניים וחלקם חשמליים. Pintofeed, מוצר מימון ההמון של השבוע, לוקח את הרעיון צעד קדימה, ומעוניין להפוך את האכלת חיות המחמד לחלק ממה שמכונה “האינטרנט של הדברים”, העולם שבו יותר ויותר מכשירים מחוברים ישירות לרשת.

המכשיר מתחבר לרשת האלחוטית הביתית, ואפשר לשלוט בו מכל מקום באמצעות טלפון חכם. אפשר להורות למכשיר לשחרר אוכל, ואפשר גם לקבל התראות כאשר מזון שוחרר, אם בוחרים באפשרות האוטומטית. ההתראות מגיעות באמצעות הודעת טקסט, טוויטר או פייסבוק.

לפינטופיד יש שני מנועים, כך שבמקרה של תקלה מכנית באחד מהם, הוא ימשיך לעבוד. יש לו גם סוללה, כך שהוא אמור לעבוד גם במקרה של הפסקת חשמל - אם כי תתקשו לקבל התראות אם הפסקת החשמל תפיל לכם את הרשת. למכשיר יש גם הליכי תיקון עצמי, כדי לשחרר אותו במקרה שמזון נתקע בו.

היישום הסלולרי מאפשר לא רק לעקוב אחר התזונה של חיית המחמד בזמן אמת, כי אם גם לבצע מעקב מקיף אחר הרגלי התזונה שלה. המכשיר גם מתאים את עצמו אוטומטית עם הזמן ללוח הזמנים הרצוי - ואפשר לשלוט במכשיר מיותר מסלולרי אחד, וגם לשלוט ביותר ממכשיר אחד.

בעלי חיות מודאגים, שלא סומכים על הדיווחים של המכשיר, יכולים לרכוש מצלמת רשת אלחוטית ולכוון אותה לעבר המכשיר, ולבדוק את אמיתות הדיווחים.

על כל מכשיר שיירכש, מתחייבים המפתחים לתרום כסף להאכלת עשרה כלבים שנמצאים בבתי מחסה, באמצעות אתר Greatergood.org.
המכשיר יעלה 130 דולר, ונכון לזמן כתיבת שורות אלה עדיין ניתן להשיג אותו במחיר 99 דולר ‏(המחיר ל–250 המזמינים הראשונים‏). בנוסף יש חבילות לבעלי חנויות לחיות מחמד, שמאפשרות רכישה של עשרה מכשירים.
http://igg.me/p/249368

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ