אתה תותח אבל רק במישור האישי

אייל גולן ושרית חדד מסתחבקים עם ביבי אבל לא מביעים בו תמיכה. זה לא עובד

דפנה לוסטיג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
דפנה לוסטיג

בצעד לא צפוי החליטו שני האסים הגדולים של הבידור הישראלי, אייל גולן ושרית חדד, להיפגש, לקראת הבחירות, עם בנימין נתניהו. גולן ישב עם ראש הממשלה לקפה, העלה תמונות לחשבון האינסטגרם שלו, ציין שביבי הוא “ידיד” וצבר אלפי לייקים. חדד הוזמנה להופיע בערב השקת הקמפיין של הליכוד. על פי ההערכות היא גבתה כ–80 אלף דולר עבור שני השירים שביצעה. ההשקעה השתלמה - השיר “אתה תותח” קיבל משמעות חדשה.

גולן נוהג, לעתים, להביע את רגשותיו ביחס לנעשה במדינה. הוא היה מהתומכים הגדולים בקמפיין החזרתו של גלעד שליט והופיע בעצרת המחאה החברתית ב–2011. את דעותיו הוא מאוורר בזהירות, רק כשהנושא מתאים לו ומשרת אותו. חדד, לעומתו, מתרחקת מזיהוי כלשהו כמו מאש. היא ניטרלית בעיני עצמה, ולא מדברת על פוליטיקה בכלל. ההסתחבקות עם נתניהו היא דוגמה מוקצנת לדפוס ההתנהגות המהוסס שלהם. גולן וחדד הצטלמו וברחו - הם לא נשארו בסביבה כדי להצהיר שהם מצביעים ליכוד. הם העדיפו להיעלם, להתנהג כמו שני ילדים שמציירים בגיר חצים על הכביש, מבלי להסביר לאן הם מובילים.

אז ביבי לא באמת הרוויח תמיכה, גולן וחדד לא הרוויחו אמינות ודווקא הקולגות מעולם הבידור, אלה שתמיד יושבים על הגדר וחוטפים על זה ביקורת, מצטיירים לפתע כחכמים יותר מכולם. כי מצערת ככל שתהיה, ההימנעות היא שלמה וכנה. קל להאמין לאדם שלא רוצה להתלכלך ברפש הפוליטי. קשה להאמין לאדם שזורק את הרפש עליך ואז משאיר אותך לנקות לבד.

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ