המילה |

גורמים בסביבתה של נינט מוסרים כי...

יש עדיין מחלוקת לגבי סוג היין וסידור הישיבה אבל אין ספק שזה היה רגע רומנטי

אלון עידן
אלון עידן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אלון עידן
אלון עידן

הפרטים הראשוניים ברורים ומוצלבים: זה קרה על המדרגות הספרדיות ברומא; זה קרה בחופשה לפני כשבועיים; הטבעת לא היתה סתם טבעת, אלא כזאת שעוצבה במיוחד בבורסת היהלומים.

על פי הדיווחים, יהודה כרע ברך ושאל את ה־שאלה: “התינשאי לי?” מקורבים ליהודה מתעקשים לציין עובדה זאת, משום שלדידם נשמעה לאחרונה טענה מצד אינטרסנטים, שלפיה הוא לא כרע ברך, אלא שאל את השאלה במצב ישיבה קלאסי, עם שתי רגליים מקופלות קדימה וראש מוטה לאחור. “זו פשוט אמירה נבזית”, מתעקשים המקורות, “הוא החליט שאירוע כזה חייב לעמוד בסטנדרטים קלאסיים של הצעת נישואים. זה מאוד חשוב ליהודה הקטע המסורתי הזה”.

על פי מקורות זרים, מדובר ברביוליצילום: מוטי קמחי

בכל מקרה, על פי כל הדיווחים, זה הרגע שבו נינט פרצה בבכי. אמנם לא צוין באף סוכנות ידיעות כמה זמן נמשך אותו בכי, ואם נמחק האייליינר של נינט, אך ככל הנראה הכלה המיועדת הצליחה לשמור על חלק ניכר מהמייק־אפ, בעיקר באזור ה–T של פניה ‏(מצח ואף‏). ייתכן, עם זאת, שחלק מהמייק־אפ בקו הלסת לא שרד.

בשלב זה הדיווחים מתפצלים ונדמה שקיימת מחלוקת אמיתית: על פי חלק ממקורבי יהודה, תוך כדי הבכי נינט אמרה “כן”. הם מציינים שעל אף הבכי, ה”כן” היה ברור וצלול ואין לטעות בכך שמדובר בהסכמה רשמית. גורמים אחרים, שמקורבים בעיקר לכלה המיועדת, לא ציינו שהתשובה החיובית ניתנה תוך כדי בכי. ייתכן שיש בכך כדי לרמוז על מחלוקת ראשונה של יהודה ונינט כזוג מאורס.

בכל מקרה, על פי כל הגורמים שהיו נוכחים במדרגות הספרדיות באיטליה, השלב הבא אכן היה שלב קולינרי קלאסי. מקובל על כולם שלאחר ההצעה וההסכמה, השניים המשיכו למסעדת גורמה מקומית - גורמים מצד שני הצדדים סירבו בתוקף לחשוף את שם המסעדה - ושהוזמנו מקומות מבעוד מועד.

באשר לשאלה מי הזמין את המקומות, שוב מחלוקת: מקורבי יהודה טוענים שהוא זה שהזמין את שני המקומות המדוברים, ומוסיפים שהוא אף התעקש על שולחן צדדי ואינטימי, שישרת את הרגע הכל־כך פרטי הזה, שבו שני בני אדם מחליטים לקשור את חייהם ביחד. עם זאת, מקורבי נינט שוללים אפשרות זאת, ומספרים שטכנית, ההזמנה נעשתה אמנם על ידי יהודה, אבל זה קרה בזמן שנינט היתה נוכחת בחדר ‏(“היא בדיוק העבירה את השיער מצד ימין לצד שמאל”‏), ושדווקא היא זו שהתעקשה על המיקום האינטימי, בצד הדרומי־מזרחי של המסעדה. על פי מקורבי נינט, תוך כדי ההזמנה הטלפונית היא אף אמרה ליהודה: “רק בצד הדרומי־מזרחי נוכל להימנע מאפשרות שכתבי רכילות או צלמי ברנז’ה יזהו אותנו ויחללו בגסות את הרגע האינטימי והקדוש הזה”.

בכל מקרה, מקובל על מקורבי שני הצדדים, שהמנה העיקרית בארוחה האינטימית והרומנטית היתה פסטה. עוד מוסכם שהמלצר הביא לשולחן שתי צלחות - באחת ניוקי, ובאחרת רביולי. אלא שעל פי מקורבי נינט, היא זו שאכלה את הניוקי, משום שלטענתם “נינט מאוד אוהבת ניוקי”. זאת בעוד שמקורבי יהודה מתעקשים שהשניים חלקו ביניהם את שתי הצלחות, כי “יהודה מאוד בקטע של שיתוף והכלה, הוא מאמין שגוף ונפש זה דבר אחד, בדיוק כמו ניוקי ורביולי”.

לאחר הניוקי והרביולי שתו השניים יין ‏(מקורבי נינט: “יין אדום”; מקורבי יהודה: “זה בכלל היה למברוסקו”‏) לאור נרות ‏(מקורבי נינט: “היה נר אחד”; מקורבי יהודה: “שני נרות”‏) ובמקביל התקשרו להודיע להורים ‏(מקורבי נינט: “היא התקשרה ראשונה”; מקורבי יהודה: “אבל התנתק לה תוך כדי”‏).

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ