פרשת השבוע |

פרשת המתחזים

ירמי שיק בלום
ירמי שיק בלום
המתחזים
ירמי שיק בלום
ירמי שיק בלום

א

ומקץ שמונה ימים ויתייחס המלך הנאשם נתניהו אל רצח איאד אל חלאק התייחסות זעירה מאוד ושולית ורפה. ויסתיר אותה נתניהו מעמו כסרטון ההוצאה להורג של איאד אשר מסתירה המדינה מעמה:

ב

ולא יצייץ נתניהו את התנצלותו קבל עם ועדה ויעלימה בפייסבוקו תחת סרטוני התעמלותו ומערכוני תעמולאטמתו המזיעים ממאמץ:

ג

ויקבור נתניהו את זכר איאד סופית בכך שיצייץ על תלונה בגין הסתה לרצח נגדו ונגד משפחתו המסיתה, אותה הגיש למשטרה אשר סקלה ורגמה את איאד בכדורי עופרת לנגד עיני מורתו:

ד

ובדבריו יתעלם נתניהו מעדות המורה כפי שהתעלמו החיילים מזעקותיה כי הפך העם סכל ואין לב עיניים להם ולא יראו אוזניים להם ולא ישמעו:

ה

ולו נולד איאד כיהודי היו דברי נתניהו חריפים כדברים אשר נשא לאחר רצח שלושת הנערים: לבנו שותת דם, העם כולו בוכה עם משפחתו של איאד, נקמת דם ילד קטן עוד לא ברא השטן, וגם לא נקמת בחור אוטיסט שהיה בדרכו הביתה לפגוש את הוריו ולא יראה אותם עוד:

ו

ויתאספו רבבות יהודים וערבים בכיכר המלך רבין ויניפו דגלים שחורים ודגלים כחולים לבנים ודגלים אדומים ירוקים ויעמדו דקה דומייה לזכר איאד ולזכר קורבנות מגפת הגזענות הרבים:

ז

ויספח עמית סגל את זכרו של רבין לחצרו ויאמר כי רבין היה מתבייש בדגלי פלסטין שהונפו בכיכר בה נרצח למען השלום. ותצטרף להקת הצבועים ריקלין ומגל וביסמוט אל סגל ויתקעו בשופרות התעמולה:

ח

ויטביע אלוהים את יגונו בצפייה המרה בתוכנית המתחזים ויפריעו רעשי התעמולה לבינג'ו אשר עשה ויאמר אלוהים לאמור השתגעתם לגמרי?!?

ט

איך מפריעים לכם דגלי פלסטין בתל אביב אם אתם בעד סיפוח יהודה ושומרון? מה תעשו אחרי שמיליוני פלישתים יהיו אזרחים ותקבלו את טיבי במקום ביבי כראש בית הנבחרים? 

י

ויאמר אלוהים אתם לא קולטים שאתם מתחזים לציונים כמו שציפי לוין מתחזה לבר רפאלי כמו שצבי יחזקאלי מתחזה לפלסטיני כמו שמדינת ישראל מתחזה לדמוקרטיה כמו שאני מתחזה לאלוהים?

יא

ויתפרץ חיים אתגר אל חדרו של אלוהים ויאמר לו האתגרי לאמור: תפסתי אותך על חם תתנצל בפני האנושות על העוקץ שעשית לה במשך אלפי שנים:

יב

ויאמר אלוהים חחחחחחח אבל למה יש לך את התספורת של ג'ים קארי בסרט טיפשים בלי הפסקה? ויעלב חיים האתגרי וירחם עליו אלוהים ויזמינו להציץ על קוונטין טרנטינו יושב מיוזע בבית קפה:

יג

ויאמר אלוהים לחיים אתגר קלוט קטע:

יד

וילחש אלוהים לטרנטינו באוזנייתו לאמור, תשאל את המלצרית אם יש להם תעודת כשרות. וייבהל טרנטינו מהקולות בראשו ויתבלבל ויקום וילך לכיכר אורדע ברמת גן ויאכיל יונים בקוקאין במקום פירורי לחם ויחטוף טרנטינו פיק ברכיים.

תגובות