בואו לגלות את עמוד הכתבה החדש שלנו
 

אתם מחוברים לאתר דרך IP ארגוני, להתחברות דרך המינוי האישי

טרם ביצעת אימות לכתובת הדוא"ל שלך. לאימות כתובת הדואל שלך  לחצו כאן

לקרוא ללא הגבלה, רק עם מינוי דיגיטלי בהארץ  

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

מקבלי העיטורים והצל"שים במלחמת לבנון השנייה

תגובות

פיקוד צפון

צל"ש אלוף

• סרן (במיל') אליאל בן-יהודה ז"ל, גדוד 7002, חטיבת אלכסנדרוני

• סרן אלכסנדר קפלון, גדוד שקד, חטיבת גבעתי

• סרן אחסאן דקסה, גדוד 75, חטיבה 7

• סרן אלעד צורי, גדוד 82, חטיבה 7

• סגן שלמה שובי, גדוד 51, חטיבת גולני

• סגן חיים ברקוביץ, גדוד סיור, חטיבת גולני

• רב-סמל אלעד רם ז"ל, גדוד 7002, חטיבת אלכסנדרוני

• סמל-ראשון דן (דנדוש) ברויר ז"ל, גדוד 53, חטיבה 188

• סמל-ראשון עוז צמח ז"ל, גדוד 53, חטיבה 188

• סמל-ראשון הרן (יוסף) לב ז"ל, גדוד 53, חטיבה 188

• סמל-ראשון יוסף אביטבול ז"ל, גדוד 51, חטיבת גולני

• סמל-ראשון דניס מוסייב, גדוד 82, חטיבה 7

• סמל-ראשון יהונתן רוט, גדוד 51, חטיבת גולני

• סמל-ראשון ארן אליהו, גדוד 51, חטיבת גולני

• סמל-ראשון יונתן זנו, גדוד 51, חטיבת גולני

• סמל ינון (יגאל) ניסן ז"ל, גדוד 53, חטיבה 188

• סמל תמיר אלמקייס, גדוד רותם, חטיבת גבעתי

• סמל אלכסנדר לוגובינסקי, גדוד 12, חטיבת גולני

• צל"ש יחידתי לגדוד חרב, חטיבה 300

• צל"ש יחידתי לגדוד 7012, חטיבת אלכסנדרוני

צל"ש מפקדי אוגדה

• רב-סרן רועי נהרי, גדוד להב, חטיבה 7

• רב-סרן יוסף ברגר, גדוד 9263, עוצבת נשר

• רב-סרן ברק חירם, גדוד אגוז, חטיבת גולני

• סרן ד"ר אלעד מוסייב, גדוד אגוז, חטיבת גולני

• סרן אריה ברגר, גדוד 53, חטיבה 188

• סרן ישראל פרידלר, גדוד 51, חטיבת גולני

• סגן איתי לבנון, גדוד 275, עוצבת מרכבות הפלדה

• רב-סמל אלקנה מרקוביץ, גדוד 9255, עוצבת נשר

• רב-סמל עמית עין-גדי, גדוד 9263, עוצבת הנשר

• סמל-ראשון יהונתן (סרגיי) פוקס וולסיוק ז"ל, גדוד אגוז, חטיבת גולני

• סמל-ראשון עמיר פולונסקי, גדוד 53, חטיבה 188

• סמל-ראשון משה נחום, גדוד 51, חטיבת גולני

• סמל-ראשון גל רוזנטל, גדוד אגוז, חטיבת גולני

• סמל-ראשון ולדימיר נבויישצ'יקוב, גדוד 53, חטיבה 188

• סמל איתי בניאל, גדוד 53, חטיבה 188

צל"ש מפקדי חטיבה

• רב-סרן סלמאן שמאמה, גדוד חרב, חטיבה 300

• סגן אוהד בוזי, גדוד 82, חטיבה 7

• רב-סמל בכיר רבאח ביסאן, חטיבה 300

• רב-סמל מתקדם אדיסו (יואב) מיניוואב, גדוד להב, חטיבה 7

• רב-סמל מתקדם עבד עבד, גדוד כסופי המחץ, חטיבה 188

• סמל-ראשון ניר מלצקי, גדוד 51, חטיבת גולני

• סמל-ראשון אושרי סיבוני, גדוד 8173, עוצבת מרכבות הפלדה

• סמל-ראשון יאיר בהט, גדוד 75, חטיבה 7

• סמל יעקב פרנס, גדוד 82, חטיבה 7

פיקוד מרכז

צל"ש אלוף

• רב-סרן בניה ריין ז"ל, גדוד שלח, חטיבה 401

• רב-סרן שמואל ענבר, יחידת מגלן

• רב-סרן עמית זאבי, יחידת מגלן

• רב-סרן יהודה דוד, גדוד 932, חטיבת הנח"ל

• סרן ד"ר מרינה קמינסקי, גדוד 52, חטיבה 401

• סרן חנני מזרחי, חרמ"ש גדוד עשת, חטיבה 401

• סגן נועם רשף, גדוד חיל הנדסה, חטיבת הניוד

• סגן אליעזר קהן, גדוד 5135, חטיבת הצנחנים

• סגן שלומי כהן, גדוד 101, חטיבת הצנחנים

• סמל-ראשון אדם גורן ז"ל, גדוד שלח, חטיבה 401

• סמל-ראשון אורי גרוסמן ז"ל, גדוד שלח, חטיבה 401

• סמל-ראשון אלכסנדר (סשה) בונימוביץ ז"ל, גדוד שלח, חטיבה 401

• סמל-ראשון סטיבן פרידלנד, פלוגת סיור 401

• סמל-ראשון יצחק טרנטו, גדוד 931, חטיבת הנח"ל

• סמל-ראשון עומר יניב, גדוד 890, חטיבת הצנחנים

• סמל-ראשון עידן גלעדי, גדוד 890, חטיבת הצנחנים

• סמל-ראשון יהודה וורדשיים, גדוד 101, חטיבת הצנחנים

• צל"ש יחידתי ליחידת מגלן

צל"ש מפקדי אוגדה

• רב-סרן רועי סינגר, גדוד 890, חטיבת הצנחנים

• סרן שי (שייקה) ברנשטיין ז"ל, גדוד עשת, חטיבה 401

• סגן ארז רמתי, גדוד 931, חטיבת הנח"ל

• סגן חיים גלפנד, גדוד עשת, חטיבה 401

• סגן-משנה אריאל ברבי, גדוד 101, חטיבת הצנחנים

• סמל-ראשון עמשא משולמי ז"ל, גדוד עשת, חטיבה 401

• סמל-ראשון איתי שטינברגר ז"ל, פלס"ר 401

• סמל-ראשון עידו גרבובסקי ז"ל, גדוד עשת, חטיבה 401

• סמל-ראשון יותם גלבוע ז"ל, יחידת מגלן

• סמל-ראשון מיכאל זמיר, גדוד חיל הנדסה, חטיבת הניוד

• סמל-ראשון תמיר חי עסיס, גדס"ר 934, חטיבת הנח"ל

• סמל-ראשון עידן יעקב, גדוד עשת, חטיבה 401

• סמל-ראשון אדם אזולאי, גדוד עשת, חטיבה 401

• סמל-ראשון יבגני פופקוב, פלוגת סיור 401

• סמל בן נורמן, גדוד 890, חטיבת הצנחנים

• צל"ש יחידתי לפלוגת הסיור של חטיבת הצנחנים

צל"ש מפקדי חטיבה

• רב-סרן אביב דורות, פלוגת החוד 931, חטיבת הנח"ל

• סרן שגיב פרץ, פלוגת החוד 101, חטיבת הצנחנים

• סרן יהודה אונגר, גדוד 7063, עוצבת החנית

• סרן מועאד פראג, חטיבת הניוד

• סגן לוטן סלוין ז"ל, גדוד 52, חטיבה 401

• סגן אמיר וייס, פלוגת הסיור 401

• סמל-ראשון יונתן הדסי ז"ל, יחידת מגלן

• סמל-ראשון אלירן אילוז, גדוד 931, חטיבת הנח"ל

• סמל-ראשון משה אריאל, גדוד 890, חטיבת הצנחנים

• סמל נמרוד כהן ז"ל, גדוד 50, חטיבת הנח"ל

• סמל ראשון ערן פרי, גדוד 101, חטיבת הצנחנים

• סמל אלקנה משומר, גדוד 890, חטיבת הצנחנים

• סמל רעי ירדן, גדוד 101, חטיבת הצנחנים

חיל הים

צל"ש מפקד חיל הים

• סגן-אלוף ר', מפקד פלגת לוחמים, שייטת 13

• רב-סרן א', מפקד יחידה בשייטת 13

• סרן אדם להב, קצין סיוע מסוקים, שייטת ספינות הטילים

• סגן אמיר יבניאלי, קצין מנחית, אח"י חנית

• סמל-ראשון רמי זיתוני, נגד קשר, אח"י חנית

צל"ש מפקד בסיס חיפה

• סרן אורי מנדלבאום, מפקד סיירת פרס, פלגה 914

• סרן אמיר מאירי, מפקד דבורה, פלגה 914

• סרן שמואל קופרמן, קצין מכונה, אח"י להב

חיל האוויר

צל"ש מפקד חיל האוויר

• אלוף-משנה (במיל') שרון

• סרן (במיל') ד"ר דוד

• סרן אורי

• סרן דני

• סגן (במיל') שלומי

• צל"ש יחידתי ליחידת החילוץ והפינוי הקרבי בהיטס



תגובות

דלג על התגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות

כתבות שאולי פספסתם

*#
בואו לגלות את עמוד הכתבה החדש שלנו