פרקים חדשים של "שמש" בערוץ 2, בעקבות שיעור צפייה נמוכים ב"החפרפרת"

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הארץ

זכיינית ערוץ 2 קשת החליטה לשנות את לוח המשדרים שלה בימי שלישי. הזכיינית תתחיל בשידור פרקי העונה החדשה של הסדרה הקומית "שמש", שהיו מיועדים לשידור בקיץ. לפי הודעת הזכיינית, ההחלטה נעשתה בעקבות אחוזי הצפייה הנמוכים בתוכנית "החפרפרת", שצנחו בשבוע שעבר לכ-10.5% במשקי הבית בכלל האוכלוסייה, ופגעו באחוזי הצפייה בתוכניות ששודרו אחריה.

"החפרפרת", ששודרה עד עכשיו ב-20:30, תעבור ל-21:50. בהפקתה ובשיווקה של התוכנית הושקעו כמיליון דולר והיא נהנתה מחסויות של מפרסמים גדולים. במקום "החפרפרת" ישודרו פרקי העונה החדשה של "שמש", שחלקם כבר שודרו בערוץ בריזה בלוויין.

כתוצאה מהשינוי תוקדם תוכנית האירוח של רפי רשף בחצי שעה (ל-21:00). רשף התכוון להפיק תוכנית אחת בלבד בשבוע, שתשודר בשעות הלילה המאוחרות. בלחץ אנשי קשת, הוא מעלה שתי תוכניות בשבוע, וכעת ייאלץ להתאים את תוכניתו לצפייה רחבה יותר, המאפיינת את שעת השידור החדשה.

השבוע תשודר לאחר "החפרפרת" תוכנית מיוחדת של "חלומות בהקיציס" לפורים, שבה יתארחו השחקנים נתי רביץ ויובל סגל והכדורגלן פליקס חלפון. בשבוע הבא תחזור תוכנית התעודה "העין השלישית", שבה נותרו שני פרקים בלבד.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ