בית"ר: פשרה כספית בין גד זאבי לאלי גוטמן

זאבי אתמול בטדי: "אני שוקל להודיע בקרוב בצורה מסודרת על חלק מהתוכניות לעונה הבאה"

מאת אשר גולדברג, רוני דיאון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מאת אשר גולדברג, רוני דיאון

בפגישה שהתקיימה ביום שישי בין אלי גוטמן לבעלים של בית"ר ירושלים, גד זאבי, הושגה נוסחת פשרה בעניין הפסקת עבודתו של גוטמן בבית"ר ירושלים. מה שנותר הוא סיכום רשמי בין פרקליטי המועדון למאמן.

זאבי הגמיש את דרישותיו והסכים להשאיר לגוטמן את המענק בסך 150 אלף הדולרים שקיבל בתחילת העונה, זאת אחרי שגוטמן הבהיר שיש לו עדים שהכסף שקיבל הוא בגדר מענק ולא הלוואה. זאבי, שלא רצה לגרור את הנושא לבוררות של ההתאחדות לכדורגל, הסכים להסדר זה בתמורה לכך שגוטמן יוותר על שכרו עד סיום העונה. בכך למעשה תמה הפרשה וגוטמן יכול, אם יקבל הצעה לאמן קבוצה אחרת עוד העונה.

זאבי עצמו מתכוון, בניגוד לשמועות, להגביר את מעורבותו בבית"ר ולשנות את המבנה הניהולי של הקבוצה. זאבי נראה אתמול לאחר תקופה ארוכה ביציע הכבוד בטדי ואף הסכים לומר כמה מלים: "בקרוב התמונה תתבהר. בינתיים אני מעדיף לא לדבר וחבל מאוד שיש מקורבים למיניהם שמצטטים אותי על דברים שבכלל לא אמרתי. אני שוקל להודיע בקרוב בצורה מסודרת על חלק מהתוכניות לעונה הבאה.

זאבי עדיין מתלבט בסוגיית המאמן לעונה הבאה כששני המועמדים העיקריים הם אורי מלמיליאן ויוסי מזרחי. אתמול זאבי אף ניגש לחדר ההלבשה לפני המשחק ועודד את השחקנים.

אהוד פדרמן נבחר על ידי העמותה של בית"ר כנציג הקבוצה בהתאחדות במקום משה דדש.

כמה שחקנים בבית"ר, ביניהם ניר סביליה, קובי גנון ויניב אברג'יל, הביעו כעס על כך שאינם מקבלים מספיק דקות משחק.

* אוהדים של מ.ס. אשדוד השתוללו אחרי משחק ההפסד להפועל חיפה וקראו לפטר את המאמן אלישע לוי. אלון חזן שנפצע ייעדר כשבועיים. בגויה מילבסקי שכבר כנראה את אפו.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ