מאת הדר חורש

בשיחה בין שר התקשורת, ראובן ריבלין, למנכ"ל משרד התקשורת, דני רוזן, סוכם שהמנכ"ל ימשיך בתפקידו כל עוד יהיה מעוניין בכך. השניים סיכמו כי בכל מקרה, רוזן לא יפרוש לפני ספטמבר 2001.

רוזן, המכהן בתפקידו יותר מארבע שנים, אמר כמה פעמים בחודשים האחרונים כי הוא מתכוון לפרוש לאחר שימונה למשרד שר חדש. עם כניסת השר ריבלין למשרד הוא ביקש מרוזן להישאר לזמן בלתי מוגדר, עד שיאותר מנכ"ל חדש. בסוף השבוע שעבר פורסם באתר האינטרנט Ynet, כי ריבלין מתכוון למנות בקרוב את יועץ השר, עו"ד אורי אולניק, לתפקידו של רוזן. אולניק שימש גם כיועצו של שר התקשורת הקודם, בנימין בן אליעזר, והיה מעורב בכל ההחלטות שהתקבלו בלשכת השר בשנתיים האחרונות.

רוזן, שעד כה לא הכריז על המועד בו הוא מבקש לפרוש, הבהיר כי אין לו כוונה לפרוש בזמן הקרוב. בכוונתו להשלים את מהלכי המכרזים על תדרי הדור הסלולרי הבא ואת פתיחת שוק התקשורת הפנים ארצית לתחרות.

ריבלין אמר אתמול (חמישי) ל"הארץ" כי הוא שמח על החלטתו של רוזן להישאר לעת עתה בתפקידו, "שכן הוא משכמו ומעלה" כדברי ריבלין. עם זאת, הוסיף שר התקשורת, כי אם רוזן יחליט לפרוש, אין לו מועמדים אחרים לתפקיד פרט לאולניק, אותו הוא רואה כמועמד מצויין.

כתבות מומלצות

קנדי כורע ברך מול בית המשפט העליון בוושינגטון, באפריל

העליון בארה"ב: עובדים בבתי ספר רשאים להתפלל במקום עבודתם

אדולף אייכמן. "פנינים" מתועבים

חשבתי שכבר שמעתי הכל. ההקלטות של אייכמן טלטלו אותי

הפגנת מחאה נגד פסיקת העליון, מול בית הנבחרים של יוטה

למה מתכוון בית המשפט העליון בארה"ב כשהוא מדבר על "ניטרליות"

"שבב של אהבה 2". נקודת מבט מקורקעת במציאות

העונה הראשונה היתה מצוינת. השנייה משונה ומהנה לא פחות

גדי סוקניק, חדשות ערוץ 2

המרוויח הגדול ביותר מההתבטאות של גדי סוקניק הוא סוקניק עצמו

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ